Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 paź 2007, 14:11

dl Julii :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
acia pisze:Wracając do chusty to podziwiam cię , bo ja nie wyobrażam sobie tego zawiązywania .a powiedz mi tylko teraz motasz ją ma kurtkę ?

pod kurtke. mam taka wieksza z ciazy jeszcze i idealnie wchodzi i jeszcze sie zapne na plecach Lusiaka

madziorka hihi pisze:
jasnie pani
no wlasnie powiedz mi jak z ta chusta jest?? takie motanie troche schodzi co? a jak chcesz luske na chwile wyjac a potem zeby ja wlozyc z powrotem to znow musisz motac od poczatku???


Madziorka mi teraz na najbardzoej skaplikowane wizanie to z 30 sekund schodzi. to wcale nie takie skaplikowane jak wyglada. sa takie wiazania, ze w 3 sekundy zwiazesz, zeby tylko kawalek przeniesc dziecko i takie na dluzszy spacer.sa takie co motasz na z dzieckiem na sobie i takie co najpierw chuste motasz, a potem wkladasz dziecko

tutaj jest kilka prostych wiazan, a z kazda firmowa chusta dostajesz instrukcje na wiele wiecej
http://oppamama.fm.interia.pl/jw.html

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a to moja nowosc, przed chwila przyszedl :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
a tyle ma Luska do powiedzenia na temat niekapka :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Luska idzie na spacer w nowej czapce
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
i w kaciku krejzolki
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 paź 2007, 14:37

jasnie pani.. super chusta i luska
ja uciekam bo kumpel zaraz wpada hihi
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 paź 2007, 15:18

Jestem na momeciki z bratem pogodalam jest wszystko ok :-D :-D :-D :-D pozniej opisze co i jak :ico_oczko: JEST U NAS KASIA CZYLI K@TK@ JEST SUPER POZNIEJ OPISZE :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 paź 2007, 15:55

frydza zapomnialam.. no tak dzis sroda.. i goscisz k@tk@
no to czekamy na fotki i relacje!!! milego dzionka papa

[ Dodano: 2007-10-31, 14:56 ]
wlasnie kolega wyszedl a my idziemy do centrum na zakupki i spacerek papa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

31 paź 2007, 16:53

Jasnie Pani - ale piekna ta chusta! Uwielbiam takie kolorki.. No i rzeczywiscie - musi byc wygodnie i praktycznie :-) Ja jestem za słaba na noszenie Miska jakkolwiek- probowalam u kolezanki w chuscie i w nosidełku.. Bo ja jestem taki zdechlak,wiec tylko wozek moge pchac :P

Frydza- Wysciskaj od nas K@tke i pozniej wszystko nam opisz, jak było. No i oczywiscie napisz jak rozmowa z brackim.

Ja byłam na spacerku, ale złapał nas deszcz ywracalismy pospiesznie do domu. Zrobiłam małe zakupki spozywcze i teraz grzeje sie w domu. Brrr. Obyjutro było ładnie- albo chociaz niech nie pada :ico_sorki:
Zrobiłam szybki obiadek i sie objadłam jak mops. Zaserwowałam sałateczke z sosem vinegret i kurczaczka z sosem sojowym.. mniaaamm... :ico_oczko:

Moja syrena nawołuje, wiec lece,bo jeszcze głosik straci.. :ico_olaboga: hihi :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 paź 2007, 16:56

Juli pisze:No i rzeczywiscie - musi byc wygodnie i praktycznie :-) Ja jestem za słaba na noszenie Miska jakkolwiek- probowalam u kolezanki w chuscie i w nosidełku.. Bo ja jestem taki zdechlak,wiec tylko wozek moge pchac :P

no rzeczywiscie to jedt jedyny argument przeciw chuscie, ktory akceptuje :-D trzeba miec troche pary do noszenia :-D
Frydza bedzie fotoreportarz??

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 paź 2007, 17:41

No my juz po urzędzie.. uff
alez zmarzłam! jakoś chłodno i prawdziwie jesiennie się zrobiło :ico_noniewiem:

Dominka, Luśka jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jakie puce :ico_oczko: urocza dziewuszka :ico_oczko:
Chusta ladna bardzo fajny kolorek i wogóle, ale ja się nie mogę do niej przekonać.. wózek jest dla mnie wygodniejszy, a z drugiej strony ja mam często bolący kręgosłup.. w ciązy m.in. z tego powodu miałam zwolnienie, bo wyłam z bólu pleców :ico_placzek: i teraz nawet jk dłuzej jestem na nogach tpo się boję zgiać w pół, bo mało nie sikam z bólu :ico_noniewiem:

No ! Niedługo jadę na dworzec po kolezankę :ico_oczko: przygotuję kolacje, ogarnę chałupę i w drogę znowu :)

Wanesska dziś rozbawiła całą aptekę :) Zaczęła się śmiać na głos i tak intensywnie, ze kazdy chciał zobaczyć co to za brzdąc taki wesoły :-D no a mamusia z radości az puchnie :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-10-31, 16:41 ]
Frydza czekamy na reportaz i fotoreportaz :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

31 paź 2007, 18:40

ok kusi ta chusta kusi, zwlaszcza ze moje dziecie ostatnio tylko na rekach chce ;-)
musze to mocno przemyslec

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 paź 2007, 20:33

Czesc Kochane spotkalam sie dzis z K@TK@ nasza kochana jest przekochana i przesympatyczna i ciepla osoba wklejam fotki :-D Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek,reszte napisze pozniej bo przyszla mamusia :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 paź 2007, 20:35

Alinko ten filmik mial byc dla mojego taty he he i zapomnialam wykasowac,przeciez ja tam z siebie totalna wariatke robilam hi hi :ico_oczko:

sto lat dla Julci :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość