eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 paź 2007, 14:04

Dominisiu no to mnie pocieszyłaś, czyli jesteśmy juz dwie mamy "okresowe", czyli możemy już myślec o rodzenstwie dla naszych słoneczek :ico_smiechbig:

Agnieszka, fajne zdjęcie ten twój synuś to wyszedł na nim jakby był po solarium :ico_brawa_01: Oj będą szalały dziewczynki za nim :ico_haha_01:
Jak tam dzisiaj twoje samopoczucie, mam nadzieje że lepiej, co?

Kocurka :ico_brawa_01: dla Zuzi w końcu jest nam dane zobaczyć jej otwarte oczka

Eve jak dzis zdrówko Szymusia jest jakaś poprawa no i w końcu dałaś mu ten syropek czy nie?

[ Dodano: 2007-10-31, 13:10 ]
Kurcze właczyłam pranie i teraz trzeba by bylo :ico_odkurzanie: ale tak m się nie chce :ico_olaboga: chyba najpierw sprzątne troszke w kuchni,potem poodkurzam i zrobie obiadek no ale w trakcie tego wszystkiego będą oczywiście przerwy na tt :-D :-D bo bez tego ani rusz :ico_nienie: No i mam nadzieje ze mi synuś pozwoli to wszystko zrobić no bo jak sie wczesniej obudzi to plan legnie w gruzach :ico_oczko:
A ja zamiast brac sie do roboty to tylko pisze i pisze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 paź 2007, 14:25

Mamo Zuzi i Nell witaj!! Super ze powrocilas :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980 pisze:Krzys twoj jak zwykle mnie rozwala... ja to w ogole postrzegam go jak prawdziwego Gorala i wiele przez to wybaczam jak sobie Janosika przypominam
hihihi ja jakos tego tak nie postrzegam, i wcale tak latwo nie wybaczam, moze dlatego ze ja po czesci Slazaczka, po czesci Goralka i razem tworzy to mieszanke wybuchowa :-D Krzysiek uwielbia spiewac (jak prawdziwy goral), super tanczy, jest glosny, ma milion pomyslow na minute, no i potrafi wkurzyc jak malo kto. Zapomnialam o uwielbieniu do piwa Zywiec i boczku :-D

Ewasiek to ja sie czestuje tym ciachem, mniam, mniam... No i wszystkiego najlepszego dla Michalka, niech rosnie zdrowo i sprawia rodzicom duzo radosci :ico_tort:

eSKa pisze:wyobrazcie sobie ze rozmiar 68 wykupiony

Zartujesz?? Kurcze jak w PRLu normalnie :-D A Olus nosi rozmiarek 68?? Taki wielki facet z niego?? A moze zamiast tego kombinezonu jakis dresik cieplutki?? Z tymi rozmiarami to jest dziwnie, w Polsce kupowalam spioszki i kaftaniki z takiej firmy "EWA", pewno znacie i rozmiar 62 jest na Jasia taki w sam raz, ale wydaje sie mi ze on lepiej sie czuje w 68. A ciuszki ktore kupilam tutaj na rozmiar 56 sa dobre i jeszcze dlugo dobre beda, rozmiar rozmiarowi nie rowny.

Eve ale super wygladacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i to prawda ze Szymus to caly tata, no a ze tatus przystojny to i Dzieciaczek sliczny :-D No i Ty jak pieknie wygladasz, no no no... Ta figurka i fryzurka w ktorej jestem zakochana :-D

Kocura Bura pisze:Ciężko mi z tym strasznie, bo wiem, że sobie sama szkodzę
A po tych zabiegach tak samo bedziesz musiala uwazac, czy ta wada jest odwracalna??? Kurcze, ale mi Ciebie zal, az normalnie nie wiem co mam napisac...

U nas fajna nocka, chcialabym Malemu poprzestawiac te pory spania ale za bardzo nie wiem jak, zeby tak zasypial o 9 wieczor i budzil sie o 9 rano :-D A Tak to nie spi do polnocy, ale potem w lozku jestesmy do poludnia... Oczywiscie z przerwami na jedzonko... Mi to pasuje, ale Krzyskowi nie bardzo bo on musi wstawac o 5 i czasami chcialby wskoczyc do lozeczka o 22...

Ja jestem dzis nie do zycia, leje sie ze mnie jak z kranu. Brzuch boli strasznie. Pamietacie ze kiedys pisalam ze mialam bezbolesne miesiaczki?? A teraz boli, mam nadzieje ze to jednorazowo... Bo jakby tak mialo byc co miesiac :ico_olaboga:
Wogole to troszke sie martwie bo bardzo mocno krwawie, nigdy tak nie mialam, i wogole kreci sie mi w glowie...Mam nadzieje ze to okres a nie jakis tam krwotok :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 paź 2007, 14:51

Dominisiu no to ci nie zazdroszcze tego bólu ja to przeżywałam co miesiąc :ico_placzek: , hmm w przeciwienstwie do Ciebie teraz to krwawienie co mialam (bo do konca nie jestem pewna czy to okres był) to było bardzo skąpe i brzusio nie bolał ani troche :ico_nienie: :ico_sorki: , ale to wszystko zalezy od organizmu pewnie, no i mam nadzieje ze to co teraz ty przechodzisz to zwykly okres, tylko że pierwszy po porodzie i dlatego w innym (gorszym) wydaniu :ico_oczko: a nie zaden krwotok :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-10-31, 14:35 ]
Zrobilam sobie kolejną przerwę na czytanie a tu :ico_szoking: cisza, no co jest z wami :ico_oczko:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

31 paź 2007, 16:17

hej Dominisia, ze mnie tez sie tak lalo, i trwalo, trwalo, trwalo....., myslalam ze sie nigdy sie nie skonczy ten okres. wcale to nie bylo przyjemne, miec niagare miedzy nogami :ico_oczko: ale nie bolal mnie brzuch.
teraz niecierpliwie czekam na nastepny bo zaczne kleic plastry Evra. Mam nadzieje ze bede zadowolona.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 paź 2007, 16:34

ewasiek pisze:czekam na nastepny bo zaczne kleic plastry Evra
Ewasiek a ile kosztują te plasterki i ile ich jest?? No jak juz zaczniesz używac to daj znac jak sie sprawdzają?
Bo ja to i może bym sie skusila na jakies plastry tabletki itp ale przeraża mnie to, bo podobno te środki powinny być dopasowane do każdej kobiety indywidualnie w zależnosci od poziomu poszczególnych hormonów i lekarz powinien najpierw sprawdzic które tabletki czy inne odpowiadają danej osobie a potem dopiero je przepisac. A nie wiem czy którykolwiek lekarz tak postepuje.

[ Dodano: 2007-10-31, 15:57 ]
Oj dziewczynki , cos nie chcecie pisać, nieładnie :ico_nienie:
to ja robie sobie teraz dłuższą przerwę i idę patrzec na M jak milosc bo ostatnio wieczorem rzadko patrze bo to pora kąpania Olka. Moje dziecko nadal spi przynioslam go z podworka jakies 1,5godz temu, nawet oka nie otworzył jak go rozbieralam :ico_brawa_01:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

31 paź 2007, 17:30

eska zaplacilam 52 zl, ale kobietka w aptece powiedziala mi ze i drozej mozna je kupic. plastrow jest 3 wystarczaja na m-c. niedawno mialam robione tsh zlecone przez moja gin wiec chyba bedzie ok, poza tym to jedyne plastry anty w polsce, za wielkiego wyboru nie ma.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

31 paź 2007, 17:47

Dominisia pisze:A Olus nosi rozmiarek 68?? Taki wielki facet z niego??

Na razie to też zakładam mu 56, 62 ale chce kupić większy ten kombinezon zeby do konca zimy obchodził wiec do lutego albo marca musi się w niego wcisnąć :-D

ewasiek pisze: poza tym to jedyne plastry anty w polsce
no to rzeczywiście nie mamy w czym wybierać :ico_haha_01:

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

31 paź 2007, 18:09

ja juz odlozylam wszystkie 56, michas sie w nie nie miesci, teraz wazy juz pewnie ponad 6 kg

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 paź 2007, 18:32

Ewasiek no to mnie pocieszylas, ze u Ciebie tez sie lalo, bo juz zaczynalam miec obawy czy wszystko ok. Pocieszajace natomiast nie jest to ze dlugo to trwalo... ja tak sie zastanawiam czy moge juz zaczac uzywac tamponow?? Bo juz mnie wkurzaja te podpaski, dzisiaj to zuzylam chyba cala paczke, nienawidz tego uczycia miedzy nogami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

No a Michas wielki chlop :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jestem ciekawa ile wazy moja kruszynka. Ostatnio ma apetyt taki ze hej! Wogole to czy Michas je tak jak napisane jest na tym pudeleczku 6-5 razy dziennie?? Bo moj glodomor ostatnio tak czesto dopomina sie o jedzonko ze chyba przedwczoraj jadl 8 razy! Zastanawiam sie czy to ok. Na poczatku dawal sie oszukiwac herbatka, a teraz poza mleczkiem nie bardzo chce pic cos innego.

eSKa pisze:idę patrzec na M jak milosc

Kurcze ale mi brak polskiej telewizji :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Od nowego roku przywoze sobie satelite albo cos. Krzysiek twierdzi ze polska TV nam nie potrzebna, tak fajnie... Jemu moze i niepotrzebna bo go wiecznie w domu nie ma...

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

31 paź 2007, 18:50

Hej i ja jestem, bylam na kontroli z Nell i na szczepieniu z Zuzanka. Nelcia wazy nam juz 4470 :-D Ale sie ciesze ze tak ladnie rosnie :-) Wszystko z nia ok, pepuszek juz na amen zagojony, tylko od tego darcie jej koparki ma mala przpuklinke pepkowa ale polozna mowila ze powinna sama zniknac wraz z wiekiem. Zuzia bardzo dzielna na szczepieniu, zaraz po poszlismy na lody do McDonaldsa i wybrala sobie spodniczke w Lindexie. No i Nelci kupilam dwie pary spodenek i bodaczka z dlugim rekawkiem, sobie jak zwykle nic, choc w ostatni weekend kupilam sobie swterek i jakies tam pierdulki.
Kocurka, no wlasnie jakie sa szanse na zacerowanie tej siatkowki? Czy masz te zabiegi laserem? A jakie sa rokowania jesli chodzi o normalna operacje?
Od dzis mamy dawac po 5 kropli wit. A+D, jak dla mnie to troche duzo, ale moze tutaj malo slonca i dlatego?

[ Dodano: 2007-10-31, 17:53 ]
Dominiczka, nam sie konczy umowa z Polsatem na dniach i juz za tydzien nam znajomy z Pl przywozi Cyfre (to znaczy karte sie teraz wykupuje i potem juz zadnych oplat nie trzeba robic przez pol roku). Ja sobie nie wyobrazam dlugich skandynawskich wieczorkow bez polskiej Tv.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość