Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 paź 2007, 21:53

no Martula to jak na szpilkach teraz będziemy siedzieć

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

31 paź 2007, 22:00

O matko ,ale gafa- KYLIE-wszystkiego najlepszego z okazji roczku :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: .Wybacz ciotce sklerozie,ale zapomniałam wcześniej :ico_wstydzioch:

Maritko super,dobrze,że wszysko ok i dobrze,że może za dwa tygodnie będzie juz po wszystkim :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Widzę,że ja taki trzęsidupek jestem i Bartuś nie próbował innych soczków,niektóre z Was maja więcej odwagi :ico_oczko:

Idę zrobić porządek z włosami ,bo umyłam i sobie schną,aż się boję jaki będzie efekt końcowy :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_zly:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 paź 2007, 22:05

Ale kurcze czy te dwa tyg to troszkę nie za szybko? Ale pewnie lekarz wie lepiej, trzymajcie się dziewczyny, o matko jak ja się cieszę :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

31 paź 2007, 22:25

no i wcale sobie nie poszłam :ico_puknij: ,będę miała na jutro super fryz :ico_olaboga:

Kombinuję ze zdjęciami i nic mi nie wychodzi :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

31 paź 2007, 22:26

a my mówimy już dobranoc. :ico_papa:

Marittko to już "pendem" te dwa tygodnie zlecą i Rożyczka będzie z wami :ico_oczko: hehe

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

31 paź 2007, 22:28

Anetko, nawet jeśli ma być najgorsze tzn cięcie chirurgiczne to nie taki diabeł straszny ..... :ico_oczko: Pytałam koleżanki, której synek miał ten zabieg, powiedziała mi nawet nazwę ale zap0mniałam :ico_wstydzioch: Dużo bardziej była wystraszona niż to wszytko było warte - to jej słowa więc nie martw się kochana,wszytko będzie ok a może obędzie się bez interwencji :ico_pocieszyciel:

Jolus, żeby Hubciowi nie spodobało się,że go facet obrabia :ico_oczko: babka to zawsze babka :-D

Asiu, widzę że Tobie diety nie potrzebne. Sama trzymasz dzięki sklerozie,ostry reżim i głodówkę :ico_oczko:

Marittko, boszeee za dwa tygodnie? :ico_szoking: To już strasznie niedługo ... boisz się troszkę? :ico_oczko:

Oczywiście HAPPY HALLOWEEN :-D

Obrazek

[ Dodano: 2007-10-31, 21:34 ]
Dawaj, dawaj Iwciu te zdjęcia - czekam z niecierpliwością :-D

Jutro jesteście w rozjazdach czy groby macie na miejscu? Dziś kawałek jechałam trasą katowice-warszawa i szok. Auto za autem, straszne korki już dziś a co będzie jutro :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 paź 2007, 22:45

nella pisze:
Asiu, widzę że Tobie diety nie potrzebne. Sama trzymasz dzięki sklerozie,ostry reżim i głodówkę :ico_oczko:


A jak :-D

Iwcia no chwal się :-D fotki to programem http://imageshack.us/ :-D

[ Dodano: 2007-10-31, 21:53 ]
Teraz tak się zorientowałam że Maciuś Chloe to tego samego dnia co mój tato się urodził, ale mam tępo myślenia, załapałam jak diesel na zimę :ico_oczko: Tego dnia tata ma tez z mama imieniny jednego dnia trzy okazje :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

31 paź 2007, 22:54

my jutro jesteśmy na miejscu,bo menio ma tutaj swojego tatę, a w piątek wyruszamy do moich dziadków na groby,czyli jedziemy w moje rodzinne strony.A korki straaaaaszne,wszyscy szaleją,gdzieś się spieszą :ico_olaboga:

Szlag mnie trafia,czemu ja jestem taka noga.nic mi nie wychodzi :ico_placzek: .Jeszcze popróbuję,chyba ,że mnie wcześniej trafi

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

31 paź 2007, 23:16

kochane ja z doskoku -

Asiu - niby nie za wcześnie bo z @ termin na 3.12 - czyli 40 tydzień a już od 37 można rodzić bezpiecznie czyli za dwa tyg. nie będzie tak wcześnie :ico_oczko: ale Skorpion będzie :-D jak mamusia :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Nellu - boję się, że trafię na kiepski dyżur w szpitalu :-/ mój gin idzie na urlop do 20.11 bo robi kolejną specjalizację i musi się uczyć i ma egzaminy wtedy :ico_placzek: no ale teraz ja nie jestem pierwiastka i wiem już co i jak :-D oby tylko moje dziecię się dobrze miało - to najważniejsze :-)

Iwciu - spoko majonez dasz radę kochana ;-)

my zostajemy tu bo wiadomo :-/

oglądam you can dance - kuźwa muszę wsio spakować do torby bo wszystko mam, ale porozkładane w pokoju, łazience :-) po całym domu...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

31 paź 2007, 23:23

mam to gdzieś,idę spać,jutro też jest dzień,będę próbować dalej :ico_noniewiem:

Dobranoc wszystkim :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości