Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 paź 2007, 15:41

Dominisia, Milan jeszcze nic nie kuma, ale może do porodu jakoś już może bedzie bardziej kumaty, ajak nie to to trudno jak sie urodzi to sie oswoi
Nie wiem czy bedzie ktos do pomocy, akurat mąż bedzie miał z miesiąc urlopu więc chyba jakos dam rade, oby tylko ktos Milanem sie zaja jak bede rodziła, a po za tym to wiesz dla mnie to wszystko nie było straszne, cały ten porod ujdzie, tylko na poczatku koszmarem było karmienie, ale teraz juz piersi mam oswojone, wiec mysle że wszystko bedzie ok. Jakoś dam radę

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 paź 2007, 15:31

Siunia na pewno sobie poradzisz, bo swietna babka z Ciebie! Milan bedzie musial duzo zrozumiec i zaakceptowac, no ale wyjscia nie ma :-D Ja to sie czasami zastanawiam jak poradzila sobie moja babcia z 12 dzieciakow, wiadomo potem te starsze zajmowaly sie mlodszymi ale na poczatku :ico_olaboga:

U nas fajna nocka, chcialabym Malemu poprzestawiac te pory spania ale za bardzo nie wiem jak, zeby tak zasypial o 9 wieczor i budzil sie o 9 rano. A Tak to nie spi do polnocy, ale potem w lozku jestesmy do poludnia... Oczywiscie z przerwami na jedzonko... Mi to pasuje, ale Krzyskowi nie bardzo bo on musi wstawac o 5 i czasami chcialby wskoczyc do lozeczka o 22...

Ja jestem dzis nie do zycia, leje sie ze mnie jak z kranu. Brzuch boli strasznie. Pamietacie ze kiedys pisalam ze mialam bezbolesne miesiaczki?? A teraz boli, mam nadzieje ze to jednorazowo... Bo jakby tak mialo byc co miesiac
Wogole to troszke sie martwie bo bardzo mocno krwawie, nigdy tak nie mialam, i wogole kreci sie mi w glowie...Mam nadzieje ze to okres a nie jakis tam krwotok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 paź 2007, 18:53

Witajcie sory że tak egoistycznie i tylko o sobie, ale dziś miałam pierwszą jazdę :-D

Było fajnie, myślałam, że to coś gorszego i straszniejszego, jezdziłam po placu uczyłąm sie ruszać no i przyjechałam do domu :ico_brawa_01: Babaka jest ze mnie zadowolona, że słucham co do mnie mówi tylko raz mi zgasł. A ogolnie to pytała sie czy nie mamy wiecej siostr bo kazda z nas tak samo jezdzi i jest z nas bardzo zadowolona.
No skoro ona jest to ja tym bardziej :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

31 paź 2007, 19:55

siunia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dominisia, ja tez mam bezbolesne @, mam nadzieję , że mi się nie poprzestawia, a to chyb, że z ciebie się tak leje to normalne, bo się wszystko czyści po porodzie, tak mi się wydaję

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 paź 2007, 20:35

Manenka kolezanka mi napisala, ze ona po porodzie pierwszy okres tez miala bardzo obfity, tak wiec troszke sie uspokoilam.
Pamietam jak przed porodem zastanawialam sie jak wygladaja skurcze i wszyscy mi mowili ze to taki bol jak na @ tylko mocniejszy, i wtedy glupialam juz zupelnie, bo mnie tam nic nie bolalo :-D

Siunia no wielgachne gratki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Strasznie sie ciesze ze tak dobrze Ci poszlo. Na pewno bedziesz swietnym kierowca!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 paź 2007, 20:42

Dominisia, ja to sie ciesze normalnie jak bym juz egazamin zdała :ico_oczko:

Dla mnie tez bol skorczy nie przypomina bolu @, choc miałam bardzo bolesne @, ten bol skorczy przy porodzie, byl jeszcze sto razy mocniejszy i to nie sciakalo jajnikow tylko dół brzucha az sie do góry podnosil, normalnie jak bylam pod prysznicem to sie przygladalam

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 paź 2007, 21:25

czesc dziewczyny

siunia fajnie,ze jazdy sie podobaja :ico_brawa_01:
ja bede w grudniu w polsce i bede miec rozmowe z norwegiem,bo chce sprawdzic moja znajomosc angielskiego...jeszcze na 100 proc nie jestesmy zdecydowani,jesli naprawde dostane prace i T to pojedziemy,ale i tak dopiero za jakies pol roku,bo mamy tu kilka spraw i wczesniej nie mozemy :( choc gadalam z przyjaciolka i mowi,ze warto jechac.,...dziewczyny moj maly jest tak absorbujacy,ze szok ....nawet zjesc mi ciezko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 lis 2007, 00:18

lucy23, no to fajnie jak by sie wam udało :ico_brawa_01:
A swoim maluszkiem sie nie przejmuj, mi Milan np akurat sie budzil i byl glodny jak mielismy obad czy sniadanie czy kolacje, i wisial na cycu, akurta tyle czasu ile jadałam. Ale jakos dałam rade każda matka znajdzie swoj sposob na dziecko :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 lis 2007, 00:34

Siunia Twoj synek wydaje mi sie bardzo duzy na swoj wiek...czy to tylko na zdjeciach?czy moze mam racje ? :ico_noniewiem: jak zobaczylam teraz jego wiek,to sie troszke zdziwilam,ze taki mlody hi hi

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 lis 2007, 10:56

lucy23, każdy tak mówi że Milan na dużego wygląda, a ma niecałe 1,5 roku, wogole tu przy tych Polskich dzieciach to on jakis duży jest, ale ani ja ani mężuś wcale tacy wysocy nie jestesmy, chyb ze poszedl w mojego brata :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość