Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

31 paź 2007, 23:34

eva,aga,qunick,hekkate duzo zdrówka dla waszych pociech aby szybko wyzdrowialy
magdzinkagratulujemy pierwszego zabka
kataledajkaWszystkiego najlepszego z okazji 27 urodzinek :ico_tort:
dorotkadla twjego meża również Wszystkiego naj...naj...naj...

lulu
udanej imprezy a daje slowo ze na pewno szybko zleci, u nas nie wiadomo kiedy a bylo po wszystkim
qunickoj ale mi sie marzy taka przejazdzka koniem, moze kiedys uzbieram na jakies lekcje a ile trzeba sie uczyc zeby wyjechac gdzies w las na koniu?
MLale Tobiaszek juz duzy, szkoda ze ci sie łozeczko nie obniza albo moze sama zrób tzn popros moze jakiegos mezczyzne to ci jakos przerobi to łozeczko
No ale widze po zdjeciu ze ciaza to na figure ci raczej nie wplynela a jesli juz to raczej na na plus, wspolczuje takiej rozłaki, aby tylko szybko zlecialo a Tobiaszek nie chorowal
olala, to ciekawe z tymi danonkami, bo moja kolezanka napisala do nich maila i odpowiedzieli ze danonki sa od 3 roku zycia. Ciekawe kto mówi prawde? Ale to pozostanie niestety wielka niewiadoma.
Małgosiajestes młoda na pewno wszystko szybko zrzucisz i szybko powrocisz do swojej figury a rozstepami sie nie przejmuj, ja mam na piersiach,czekam az zbledna hihi
Ale cie pociesze ze dlugo przed ciaza mialam i mam nadal oczywiscie na udach, tak wiec jak widac i bez ciazy i otyłosci (bo szczupla zawsze bylam) mozna sie nabawic rozstepow mimo wszystko.

A Patrus cos sie pomalu szykuje do raczkowania ale równoczesnie do chodzenia wiec nie wiem czy zdazy zalapac o co w tym chodzi a jak tak to moze nie byc juz zainteresowany taka forma przemieszczania sie hihi oj moglby juz zaczac chodzic bo tak to bym go tylko asekurowala i patrzala co robi a tak to musze teraz oprocz tego ze pilnowac to jeszcze zabawiac bo przekreca sie na brzuszek a potem marudzi jak sie za bardzo zmeczy.
Dzis bylismy na wazeniu, waga 8kg, 70,5cm. Przytyl 600g choc waga moze nie imponujac a ale on w koncu i tak jest z konca miesiaca.

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

01 lis 2007, 00:14

Eva_1977 pozwoliłam sobie wejść na Wasz blog. Kurdę ale Ty zdolniacha jesteś , na dziwić się nie potrafię - serio. Ja tylko potrafię wklejać zdjęcia :ico_brawa_01: Ty chyba jesteś po kilku kursach komputerowych lub jesteś bardzo zdolnym samoukiem. Naprawdę Cię podziwiam kochana..

lulu dziękuję za wyjaśnienia . Tak jak przypuszczałam religia - religią ale ludzie są ludźmi. Tak jak mówisz - to wszystko zależy od człowieka, jakim jest a nie jaką religię wyznaje..Ważne jest wychowanie..
A wrócę jeszcze do tego prześcieradła..hehe- bo mnie to zaciekawiło. A co jak kobieta już miała partnera? To już nie ma szans? Tam nie ma rozwodów? czy rozwódki już nie mogą ułożyć sobie życia?
Rozumię Twoje obawy - Polska jest raczej mało tolerancyjnym krajem.Ale nawet jeśli Twojego Filipka spotka jakaś przykrość to raczej wina rodziców a nie dzieci..ROdzice powinni uczyć tolerancji do drugiej osoby niezależne jaki ma kolor skóry , jaką religię wyznaje itp.
Ale nie martw się kochana- ja też tu jestem obca - (choć tutaj mało Austiaków , 2/3 pozostałe narodowości , głownie Turki ), i też czuję się tu samotna i boję się o moje dziecko co je czeka tu w przyszłości..
A jak się stało że akurat trafiłaś tu do Polski?tak w ciemno wybrałaś ten kraj , czy miałaś jakiś znajomych , rodzinę którzy Cię sciągnęli?
Ja Cię podziwiam - tak super nauczyć się języka! ja tu się boję nawet na kurs pójść - podziwiam Cię ..
Jak idą ćwiczonka ? bo ja dziś zrobiłam karpatkę i zjadłam dużą porcję :ico_szoking:

karolas- widzę że masz sporadyczny dostęp do neta, musisz być bardzo szczęśliwa;_)
Weź się za czytanie książek
:ico_haha_01: ja bym bardzo chciała poczytać ale ak mam chwilke - to zamiast do książki to na neta wpadam, haha

Małgorzatka - ty się dziewczyno nie martw , ja z pewnością mam większy brzuch serio :ico_szoking: a w ciązy nie jestem- chociaż- nic mi w tym temacie nie wiadomo :ico_noniewiem:

Pozdrawiam dziewczynki , Dobranoc

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

01 lis 2007, 08:35

dziewczyny- dzięki za komplementy, faktycznie po ciąży szybko wrociłam do dawnej wagi, a teraz to ważę nawet mniej. A w ciazy to ho, ho ale przytylam prawie 20 kg i wygladalam jak maly słonik :-D

Co do łożeczka - to ono jest już na najniższym poziomie- były trzy, może faktycznie poszukam tych dziurek :ico_oczko:

dziewczyny - Tobiaszek ma już dwa dolne ząbki, no nie wyszly mu jeszcze całkowicie, ale z dnia na dzien są coraz większe - będzie wyglądał jak króliczek

[ Dodano: 2007-11-01, 07:41 ]
karolas - dzięki za komplement w imieniu mojego kochanego mężusia


Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 lis 2007, 09:18

Witajcie!

Ja zaraz ide się zbierać do kościółka i na cmentarz więc poczytam Was później ... Chciałam tylko złożyć życzonka :ico_tort: Dla Amelki i Kubusia z okazji skończonych9 miesięcy :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Katelajdka :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Sto lat!

Jasieńku Nie możemy zapalić znicza na Twoim grobie, ani złożyć osobiście wiązanki, ale pamiętamy w takim dniu o Tobie Obrazek

Mykam się pomalować i uczesać przyzwoicie ...Buziaki

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

01 lis 2007, 09:26

witajcie...
dzisiaj w nocy juz troszke lepiej bylo
Dominis juz nie mial tak wysokiej temp ale biegunke ma dalej :/

Malgorzatko szybcutko wrócisz do formy i figurka będzie super :)

mamaJulci pisze:Eva_1977 pozwoliłam sobie wejść na Wasz blog. Kurdę ale Ty zdolniacha jesteś , na dziwić się nie potrafię - serio. Ja tylko potrafię wklejać zdjęcia Ty chyba jesteś po kilku kursach komputerowych lub jesteś bardzo zdolnym samoukiem. Naprawdę Cię podziwiam kochana..


mamoJulci ojej jak to przeczytalam to az sie zaczerwienilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: hihi
wiesz jak na zadne kursy nie chodzilam do wszystkiego dochodze sama co i jak...
a ze fotografia i obrobka to moja WIELKA pasja to staram sie rowniez czytac na ten temat :)
mamoJulci bardzo ci dziekuje za te przemiłe słowa

a teraz spadam sie szykowac bo jedziemy do Gliwic, do rodzinki :ico_haha_01:
do poklikania pozniej

[ Dodano: 2007-11-01, 08:31 ]
Małgorzatka pisze:Jasieńku Nie możemy zapalić znicza na Twoim grobie, ani złożyć osobiście wiązanki, ale pamiętamy w takim dniu o Tobie


Jasienku... malenki... czemu ten swiat jest taki okrutny i nie mogles zostac tutaj ze swoimi rodzicami... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Zapalam ten znicz dla Ciebie

Obrazek

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 lis 2007, 09:48

Jasieńku my również zapalamy świeczuszkę dla Ciebie i pamietamy o Tobie w tym szczególnym dniu
Obrazek
Malgosia wiesz co mi tez przy drugim dziecku brzuszek szybko wyskoczył ale ja tam akurat sie z tego cieszyłam ;) a teraz to mam większy brzuch niz ty niestety co mnie juz nie cieszy :ico_placzek: więc niczym sie nie mart naprawdę

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 lis 2007, 09:52

Ja na chwilkę bo zaraz jedziemy na groby.
Dziekuje Eva, Karolas, Iwona, za życzenia zdrowia dla Ninusi - no dziś juz noc była spokojniejsza
Iwona co do jazdy konnej to ze mna 1 raz na lonzy i potem możesz na moich koniach w teren ze mną jechać! (potem rozwinę ten temat)

Ja tez zapalam znicz dla Jasia, zapalę też pod krzyżem na cmentarzu
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-01, 08:55 ]
ML, na tym zdjęciu ja patrze to rzeczywiście wygląda że jest nisko to łóżeczko - ale Ci zawracam głowę! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

01 lis 2007, 10:21

Obrazek

mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

01 lis 2007, 11:23

Dziewczyny , robiłam porządki w szafie Julki i mam całą zbędną szafę..Muszę się wszystkiego pozbyć bo czeka nas przeprowadzka ( chyba wracam na stałe do PL )
Mam ok 200szt ciuszków - niektóre nowe z metkami , i wogóle mnóstwo rzeczy idealnych ...

Stad moja prośba .. czy któraś z Was wystawia coś na allegro? Potrzebuję porady jak stworzyć ładną aukcję . Potrafię tak standardowo wystawić aukcję ale zależy mi na łądnej bo wtedy większe zainteresowanie..

Proszę pomóżcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Oczywiście stosownie się odwdzięczę -- pomogę w czyms lub poprostu zapłacę ..

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc.. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

01 lis 2007, 11:24

Witajcie,
Ja zapalam świeczuszkę zarówno dla moich bliskich, jak i Waszych
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości