Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

01 lis 2007, 12:35

Hej,hej :-)
Wpadłam zobaczyc co tu u Was słychac i pierwsze co to zobaczyłam śliczne zdjęcia Maciusia :ico_haha_02: chloee, jakoś dawno nie widziałam Twojego synka i jak dla mnie znowu się zmienił.Zdjęcia super :641:
Maritta, trzymam kciuki żebyś miała lekki poród i dobrą zmianę w szpitalu :ico_oczko: Jeszcze trochę i będziesz miała dwie córeczki w domu...

Ja nie muszę wyjeżdżac z miasta na groby i chyba wybiorę się dopiero wieczorem.
Moja siostra w ten dzień ma "fajny widok" z okna bo właśnie na cmentarz.Kiedyś jej to przeszkadzało a teraz się przyzwyczaiła i wieczorem nawet lubi popatrzec :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

01 lis 2007, 14:01

hej.
My dziś w domku zostajemy.Rodzice zawieźli od nas na groby kwiaty i zapalili światełko.
Pochmurno i deszczowo aż się nie chce z domu nosa wychylać.

Zaraz obiadek.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

01 lis 2007, 14:29

Hej!
My już byliśmy na cmentarzu. Wyjechaliśmy o 10.30, żeby zdążyć na Maciusiową drzemkę o 13 a tu nonono :029:, ujechaliśmy 200 metrów i mały zasnął (godz. 10.45). Nie lubię jak mi teraz zasypia w wózku na dworze, bo mam wrażenie że zmarznie :ico_zly: Ale dojechaliśmy na cmentarz, zostawiliśmy znicze i z powrotem. Całość 50 minut :-D
Teraz na 15.00 jedzie tylko Łukasz a my zostajemy w domu. A na 17.00 do teściowej (ciotki się pochorowały i będzie nas "tylko" 9 sztuk).
akna, dzięki za komplement.Jak jestem z nim na spacerze, to ciągle słyszę "Jaka ona śliczna", dobrze że mały jeszcze nie rozumie, bo by mu się coś poprzestawiało :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 lis 2007, 14:33

mosob, - to Oleńka mała spryciulka roczek podepcze,no proszę.Zwijała się chyba ,żeby zdążyła :ico_oczko: .I powiadasz,że w zakręty pięknie wchodzi ;-) .Podziwiam wszystkie pracujące mamusie,ja czasem pomimio isedzenia w domu nie wyrabiam ze wszystkim :ico_olaboga:

asiapanda, -zaraz będę próbowała,chyba wszystko robiłam jak napisałaś,ale spróbuję jeszcze zinstrukcja przed oczami :ico_oczko: .Czasem człowiek robi jakieś bzdurne błedy... :ico_noniewiem:

akna, -jak chłopcy i mąż-zdrowi wreszcie????

aaneta25, -unas też paskudnie,też siedzimy w domku,reszta poszła właśnie na cmentarz.Ja niedługo chyba zdziczeję w tym domu,ciągle te same twarze,ścieny,żadnej odmiany :ico_szoking:

Zabieram się za zdjęcia,do później...

[ Dodano: 2007-11-01, 13:38 ]
Chloe-Bartka też ciągle za dziewczynkę biorą.Niedawno pewna pani zdradziła mi sekret czemu:ja Staram ię ubierać Bartka w jasne ubranka i dlatego takie pomyłki,bo jasne kolorki są podobno zarezerwowane dla dziewczynek :ico_puknij: -głupota.Teraz ma ciemniejsze ciuszki(kurtka,czapka,itp) i wszyscy mówią jaki ładny chłopczyk... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 lis 2007, 14:44

Myżadnych cmentarzy nie zaliczymy, bo są daleko, a poza tym i tak bym odpuściła, bo nie ciągneła bym Wiki na groby...

Uciekam leniuchować, wczoraj zasnęlam dopiero po 3, coś nie mogłam spać

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

01 lis 2007, 15:11

Heloł :-D

A my juz po cmentarzu. Znaczy ja, bo Hubi by ł w domu. teraz smacznie sobie śpi :-D

Maritko, ja juz sie nie mogę różyczki doczekać. Raaaanyyy to juz tak blisko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiecie co? Tak sobei mysle, że hubcia faktycznie mylą z dziewczynką, przez to jak go ubieram :ico_noniewiem: Nie znosze ciemnych ciuchów dla dzieci i staram go się ubierac w jasny, pastelowe kolory (oczywiscie nie róże i fiolety, bo to już by była przesada :ico_puknij: :-D ) Moze dlatego wszyscy go mylą. Ale dlaczego, jezeli to chłopak ,a byc ubierany w brzydkie, ciemne ubranka. Głupi są ci ludzie i już :ico_puknij: :-D

[ Dodano: 2007-11-01, 14:12 ]
Sory pisze jak analfabetka, ale jestem u rodziców i nie moge się przyzwyczaić do tej klawiatury. Wszystko inaczej jakoś :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 lis 2007, 15:30

Dzięki Asiu-zapominałam ciągle o [img]...[/img]-to była przyczyna

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 lis 2007, 17:11

No problem Iwciu :-D

Hubcio jest uroczy nieważne w co ubrany :-D Ale tez jestem za tym by dzieci ubierać radośnie :-D

Jem krówki może Margo się odewie bo mam wrażenie, że zagineła w akcji, Joluś może wiesz co u niej?

[ Dodano: 2007-11-01, 18:44 ]
Kurcze pewnie sobie w domciach z rodzinka siedzicie, a my z Wiki same, ech

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

01 lis 2007, 20:13

my byliśmy na dwóch cmętarzach a teraz leniuchujemy

Iwciu ja mam chyba słaby wzrok albo zdięcie malutkie ;)

Olusia biega !!!

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

01 lis 2007, 20:20

Asiu my też z Bartusiem sami,nasi znów poszli na cmentarz-tym razem na mszę.już się wykąpaliśmy i zaraz lulu,tzn.Bartuś ja jeszcze nie :ico_oczko:

Mosob dobry masz wzrok-faktycznie za małe to zdjęcie wstawiłam-poprawię,przynajmniej się postaram :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-01, 19:21 ]
JUŻ WRÓCILI,JUŻ NIE SAMI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość