Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 lis 2007, 16:56

mama_zuzi1980, ja czekam na 5 listopada, bo jestem ciekawa co po tym laserze z moim okiem. A tak naprawdę to niezbyt szybko mi to wykryli, bo teraz doktorki twierdzą ,że mam to wrodzone...

Zapomniałam napisać- Twoje zdjęcia są super!!!! I wcale ich nie za dużo...

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

01 lis 2007, 17:06

hej dziewczyny, u nas zimno, brrr m. zmarzl na cmentarzu.
Teraz spi a ja usypiam malego.
jak usnie to zrobie herbatke i zjem szarlotke, sama dzis pieklam :-D moze to troche poprawi humor jesienny :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-01, 16:06 ]
eve wspolczuje anginki :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 lis 2007, 19:30

ewasiek, a mi mama podesłała przez siostrę szarlotkę :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 lis 2007, 20:12

ale tu pustki
ale i tak sie ciesze ze was mam :-)
zawsze to jakas odskocznia od problemów

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

01 lis 2007, 20:18

Ja zagladam caly czas ale sama do siebie pisac nie bede, albo sie powtarzac hehehe

Aaa, przypomnialo mi sie ze pisalyscie cos o spaniu we wspolnym lozku i lozeczku... No to my poszlismy na komprosmis z mezem, bo on chcial mala w lozeczku a ja u nas i dosunelismy lozeczko do naszego lozka i sciagnelismy od tej strony bok :-) Malutka spi niby u siebie ale mam ja kolo siebie, zeby milion razy wsadzac w nocy smoczek. Co do swiatla, to nigdy nie zapalam, chyba ze ja przewijam bo zrobi kupe. Jak nie ma kupy to jej nie przewijam aby jej nie rozbudzac. wiec swiatlo zgaszone ale zaluzje w oknach podniesione wiec cos tam widze ;-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

01 lis 2007, 21:08

Eve zazwyczaj to ciezko jest okreslic do kogo maly czlowieczek jest podobny, ale w przypadku Szymonka nie ma problemu. Slodko wyglada na tym zdjeciu w podpisie, noramlnie cialko Malego a glowa Twojego meza :-D Rzadko sie zdarza zeby Malensto bylo tak podobne do ktoregos z rodzicow! Chyba ze tylko ja mam takie wrazenie...

Mamo Zuzi ja zaluje ze nie kupilam lozaczka ze zdejmowanym albo chociaz opuszczanym bokiem, bo tez wciskam smoczek a beznadziejnie sie to robi przeciskajac rece przez szczebelki albo przewieszajac przez lozeczko. Tak sie zastanawiam czy nie kupic nowego wozka a nie sprzedac tego co mam... Jak przedstawilam dzis Krzyskowi moj pomysl, to popatrzyl na mnie jakbym z konia spadla :-D Ciekawe co w tym dziwnego... Ja chcialabym robic zakupy tak jak K. wchodzi do sklepu i jak cos jest drogie to patrzy na mnie i mowi "No co zrobic jak tyle kosztuje". A ja glupia zawsze szukam zeby bylo cos fajnego i cena przystepna. Ostatnio jak widze ile rzeczy kupuje do firmy i za jaka kase to az sie mi pdnosi, nastepnym razem zaszaleje na zakupach (akurat!!!).

Jasiu dostal dzi piekny prezent, taka tabliczke rejestracyjna na wozek :) Z imieniem, data urodzenia i flaga norweska, super! Na dodatek jest odblaskowa wiec widac w nocy. No i kazdy wie kto jedzie w wozeczku. W Norwegii bardzo popularne. Strasznie sie ciesze.

No i nasza kamerka jest naprwiona, w koncu, ponad miesiac to trwalo i wreszcie bede mogla nagrac Jasienka!!

Maly spi po kapieli, ostatnio jadl przed 4, no ale budzila go nie bede jak zasnal, oby tylko chcial spac w nocy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 lis 2007, 21:18

Dominisia pisze:noramlnie cialko Malego a glowa Twojego meza :-D


mój M byłby zachwycony jakby widział co napisałas :-D jak każdy tatusiek pęka z dumy jak mu ktos powie ze do niego podobny. Ja tez widze podobieństwo Szymcia do taty a moja teściowa uważa ze on do mnie jest podobny :ico_szoking: no tylko ona tak uważa wiec ja za bardzo sie nie doszukuje :ico_oczko:

Dominisia pisze:Tak sie zastanawiam czy nie kupic nowego wozka a nie sprzedac tego co mam


a czemu chcesz sprzedać??? przez te koła??
ja tam bym kupiła nowy jakby mi kupiony nie spasował :ico_oczko:

Dominisia pisze:dostal dzi piekny prezent, taka tabliczke rejestracyjna na wozek


ale super oryginalny prezent :ico_brawa_01: to koniecznie zrób fotke na spacerku z tą tabliczką, jestem ciekawa jak to wygląda.

Dominisia pisze:No i nasza kamerka jest naprwiona, w koncu, ponad miesiac to trwalo i wreszcie bede mogla nagrac Jasienka!!


to my też bedziemy mogli zobaczyć nagranego Jasia???? mam nadzieje ze mama umiesci filmik w necie dla ciotek :ico_brawa_01:

mój Szymuś też śpi
wykąpaliśmy go dzisiaj w dużym pokoju bo tam jest najcieplej, a w sypialni zawsze chłodniej to lepiej sie śpi.
M dał mu syropek ja cyca i maluszek sie ululał.
ja juz uciekam bo M wzywa :-D

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

01 lis 2007, 22:51

o to chyba ja tu jeszcze czuwam :-D
ogladalam wasze zdjecia malenstw i jak tak na nie patrze to mi sie wydaje ze Maja to strasznie podobna jest do Zuzi Kocurki he he :-D

teraz ide mala nakarmic i sprobowac ululac.

caluski dla was wszystkich i postaram sie czesciej odzywac :-D

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

02 lis 2007, 07:58

Witam, dzisiaj chyba ja pierwsza.
Paulinka super zdjecie twojej coreczki. Ja tez tak chce :-D
U nas nocka minela spokojnie, pobudka o 1 i o 5. Misio b udzi sie do jedzonka :ico_obiadek: wiec znikam.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 lis 2007, 08:57

a my dzis znow do lekarza
tym razem ze mną, boli mnie klatka piersiowa :ico_szoking: podejrzewam że od odciągania fridą :ico_olaboga: lekarka kazała koniecznie przyjechac i zabrac ze sobą Szymcia, bo powiedziala ze chce go zobaczyc bo jak wyszlismy z gabinetu to sie zastanawiala czy dobrze zrobila puszczajac nas do domu a nie wysylajac do szpitala :ico_placzek:
ja czuje sie coraz gorzej
zobaczymy co powie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość