lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 lis 2007, 22:53

-indigo- pisze:Lucy współczuję zawodu.
no wlasnie,Wy rozumiecie o co chodzi,a on wciaz mysli,ze ja sie o papierosy wsciekam...a tyle razy mu mowilam,zeby nie zatajal takich glupot,bo ja i tak sie na koncu dowiaduje i potem jestem mega wsciekla...i juz bylo ok,a tu teraz te papierosy wyszly :ico_puknij: ale juz mu wybaczylam...a jak mowilam,zeby plastry kupic ,to sie za bardzo nie spieszyl ....ja dzis dalam pierwszy raz marchewke z ziemniakiem i kicha...nie lubi...ale podam jutro ,moze sie w komcu przekona ,

[ Dodano: 2007-11-01, 21:57 ]
Kamila fajnie masz z rodzinka,cos sie dzieje,a ja sie nudze,bo T ma popoludniowki,ale kolezanka dzis wpadla z malym i posiedzialysmy na placu zabaw i potem jak wrocilam to maly spal,potem zrobil kupe (ciesze sie ,bo 2 dni nie robil ,nawet po jablku :ico_olaboga: )zadowolonymwiec wlaczylam film i razem usnelismy he he z filmu nic nie pamietam...teraz go wykapalam i zaraz troszke ogarne,bo nawet nie mialam kiedy....ugotowalam zupe buraczkowa,buraczki z ruskiego sklepu ,dobre i to :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 lis 2007, 23:20

nonono nonono nonono!!!!
Niestety musimy przełozyć nasz zlot na nieco później. Miałam aż 0 trafień. Ale nie poddaję się. Jeszcze wygram te miliony hehe.

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

01 lis 2007, 23:53

Kamila ja sie pisze na to Wasze spotkanie chociaz mam dzidziusia z marca:):):) buziak idla Twojego Tomeczka niech spi skopojnie
jak kaszka???

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

02 lis 2007, 00:07

Karola przyjeżdżaj do mnie nie ma sprawy bo ja do Warszawy to nieprędko...
A kaszka na razie leży i dojrzewa. Ale mamuśka moja zaraz wnusia będzie tuczyć hihi więc kaszka będzie na pewno.
A Maciuś sliczniutki i jaki duuuuzzzziiiii :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 lis 2007, 01:30

Kamilko jaka kaszke ? i jak ja bedziesz robic?bo ja mam taka zalewana woda....

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 lis 2007, 09:34

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

pije juz druga :ico_kawa: , bo sie nie wyspalam :ico_oczko: wiadomo dlaczego :): :622: :622:

Kamilka powodzenia w nastepnym losowaniu :ico_oczko: teraz za 3 zl sprobuj :-D :ico_oczko:
lucy23, ja tez mam taka do wody i juz jest z mlekiem modyfikowanym
karolina24, to nic, ze z marca :ico_oczko: kamilka cale tt zaprosi :-D

a wogole to wam nie napisalam, jaki wczoraj moment grozy przezylam :ico_noniewiem: Luska marchewka tak sie zakrztusila, ze az posiniala i nie oddychala :ico_olaboga: musialam ja do gory nogami i wtedy wszystko w promieniu 2 m obrzygala :ico_olaboga: kurde sprzatalam to i ze szczescia plakalam, ze nic sie nie stalo :ico_olaboga: pojebana matka samą marchewke tartą taka sucha dziecku dala :ico_noniewiem: :ico_zly: :ico_zly: o dzis tylko soczek!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 lis 2007, 09:44

hejka

Kamilko no jaka szkoda że aż 0 trafień, już miałam chrapkę na nasze spotkanie

Jaśnie Pani dobrzę że nic się nie stało, kurcze jak to przy takich maluchach na wszystko trzeba uważać :ico_olaboga:

Ja dziś mam busy day, musze iść do pracy po skierowanie na badania lekarskie, czekam tylko aż siostra dojedzie i zajmie się Emilką. Musze się też w ZUSie dowiedzieć czy oni wypłacą mi ostatnie 4 dni macieżyńskiego bo zakład tylko do 31.10 października mi płacił, a pełne 18 tygodni macieżyńskiego mija 4 listopada.
Ja od dziś zupki gotuję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na początek marchewka pietruszka i seler :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

02 lis 2007, 09:53

cześć kobietki :ico_kawa: ,

przeczytałam wszystko , ale nie mogę Wam teraz odpisać bo moje najmniejsze zjada słonika i muszę jej zaraz mleczko zrobić.
Kurde dziewczyny mam szpital w domu.Jula wczoraj od rana katar i wysypka na skórze , coś ją tak na maksa uczuliło i teraz nie wiem co bo ostatnio do zupki dałam jej pietruszkę i dostała jabłko z winogronem i dziką różą.Myślę jednak że to pietrucha :ico_placzek:
Do tego Misiek kicha i prycha i mnie też bierze.A miało być tak pięknie...........

Wpadnę póżniej pa

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 lis 2007, 10:04

Aciu to kuruj domowników
Ja już zmykam, musze się ogarnąć i heja zmykam
do popołudnia

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 lis 2007, 10:35

cześć.Troszkę poczytałam to co naklikałyście.
Frydza bratowa :ico_zly: do odstrału,nie cierpię fałszywych ludzi.
Lucy też miałam ten problem z mężem i z papierosami, ale teraz jest super! Ja to nawet czuje w domu jak sąsiadka pali na klatce :ico_zly:
Jaśnie Pani ale miałaś przygodę, dzięki Bogu że nic się nie stało...dobra muszę kończyć bo mój mały obżartuch chce cycka... zaraz może jeszcze przyjdę, bo jutro wyjeżdzamy do teściów! narazie...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości