Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 lis 2007, 19:59

Kamizela bigosik mowisz..mniam mniam...i od razu mam ochote :ico_haha_01:

po zakupach,lekko zmeczeni..Maya chodzi...lub pelza...ma malutek radoche...ja tez malutkie prasowanko walnelam....jeszcze tu wpadne...ide czuwac z aparatem...

[ Dodano: 2007-11-01, 19:44 ]
no i pisalam do was a mala sztuszki robila...niz dotarlam juz lezala....i znow niewypal z fotkami...ale kamere ladujemy...bo bateria padla-moze mi lepiej pojdzie? :ico_oczko: :ico_sorki:

ide cosik zjesc bo zglodnialam jakos....dziecie walczy przed snem wieczornym...smieje sie i chichoce tym piskliwym dziewzecym glosikiem..hahahahaha

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

01 lis 2007, 22:00

Ale tu dzisiaj cisza.........To lecę chyba spać do syncia :-D

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

01 lis 2007, 22:05

I ja się witam dzisiaj. My byliśmy na cmentarzu ale zimno0 bardzo więc szybko wróciliśmy ale potem odwiedzimy i dopiero wróciliśmy do domku.

Było coś o jedzeniu. Krystek ostatnio bardzo sobie przestawił pory jedzenia i ilości. Je butelkę (zawsze daję 150 ml) mleka tak ok. 7-7:30, potem koło 11-12 drugą butelkę i koło 15-15:30 trzecią. Koło 17 - 18 je obiadek tak z 1/3 lub pół słoiczka i dopiero po kąpieli czyli po 21 ostatnią butelkę mleka z kaszką. W nocy już nie je mleka tylko czasem się przebudzi i podaję mu herbatki lub wody.

[ Dodano: 2007-11-01, 21:11 ]
Ah zapomniałam Sikorka śliczny Karolek, Zbora na Haneczkę to mogłabym patrzeć i patrzeć - cała mamusia

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 lis 2007, 22:18

no to moj zieciunio ma niezły apetyt :ico_brawa_01:
niech pogada ze swoją jagodzianką bo ona dzisiaj swój pierwszy konkretny posiłek zjadła o godz 12 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 lis 2007, 22:21

Ja już jestem :-D fajnie, że nie mam dużo do czytania...bo i siły nie mam...

My dziś same od rana, więc ja wczoraj zestresowana jak dam radę...wszystko popakowane...Młoda spała do 7! :ico_szoking: dopiero wtedy zjadła, więc ja się wymknęłam potem do łazienki, a ta już wielkie oczy i koniec spania :-D no pięknie...więc bawiła się trochę sama, a ja biegiem...potem karmienie...i latanie z Hanką w leżaku po całym domu. Ok.9 usnęła, więc ja już zapakowałam auto na późniejszy wyjazd....Potem ją musiałam ubrać do kościoła i się obudziła i już :ico_nienie: usnęła...W kościele byłyśmy 1raz, więc dusza na ramieniu...ale młoda anioł!!! :ico_brawa_01: najpierw cichutko leżała i słuchała oraz podziwiała lampy i sufit, a potem zwyczajnie usnęła :-D Ksiądz chodził z koszykiem i ją głaskał po łapkach... :-D potem pędem do domu, karmienie, przebieranie i pakowanie reszty gratów...O 12.30byłyśmy już u cioci na obiedzie. Bo moi rodzice jechali z rana za Bydgoszcz na groby moich dziadków z ojca strony.
Hania była dziś po prostu rozkoszna!!! grzeczna, nawet nie marudziła. Na cmentarzu w nowym wózku, spała, potem się obudziła, potem znów spała...więc chyba jej wygodnie. Mi bardzo! wózek super :-D jestem zadowolona...Łatwo się składa i rozkłada, pozycja prawie leżąca...okrycie na nóżki i folia przeciwdeszczowa...fajnie się prowadzi nawet po polnej ścieżce...
Po cmentarzu na kawę...było nas w 1pokoju chyba ze 20ludzi :ico_olaboga: Ale Hani to nie ruszyło, każdy ją mógł wziąć na ręce...zamieszanie jej nie przeszkadza...Żal mi już jej było, bo cały dzień ani raz porządnie nie pospała, tylko takie półgodzinne drzemki... :ico_olaboga: i już pod wieczór była padnięta. O 17się zwinęłyśmy do domu, ciemno...przez las...ciężko było, ale dałyśmy radę. Hanka usnęła od razu, no i miała prawie godzinę na sen. W domu już zadowolona. Ale przed 20 już marudka, więc szybka kąpiel. Potem nie chciała dopić mleczka :ico_zly: i zrobiła kupsko! :-D więc z dupą z powrotem pod kran :-D potem reszta mleczka...ale wypiła 120 i koniec...dałam jej spokój i poszła lulku! uf...a ja jutro do pracy :ico_zly: dobrze, że sobota wolna, bo prasowanie nadal czeka...

Ladybird23 ja rozumiem Mili z wanną...Moja też uwielbia, gębusia jej się śmieje, jak tylko wchodzimy do łazienki! a w wannie dzikie harce i śmiechy! chlapie wszędzie, a na brzuszku uwielbia...to już mała Otylia mi rośnie :-D
A co do poduszki...moja jest malutka, 40/60 i twarda...no i płaska, więc raczej jej krzywdy nie zrobi...bez paniki...
Łóżeczko już mam opuszczone, bo dziś Hanka rano sobie leżała i tak wywijała, że już nogi nad szczebelkami przekładała! :ico_szoking: więc od razu ojca poprosiłam i obniżył...uffff...można spać spokojnie...o ile Hania pozwoli :-D

Sikorko zdjęcia śliczne!!! Karolek jest słodkim chłopcem!!!

KUlka co Ty robisz?podlewasz Kubie dziąsła jakimś nawozem czy jak? :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-01, 21:30 ]
Tak...mamusia...ona ma tyle z mamusi, co ja z Salmy Hayek :-D

Ja tam na dzisiejsze Hani jedzenie nie narzekam...rano o 7 cyc, przed kościołem mleczko (100ml), potem kasza, potem o 12.30 cały obiadek, po 1,5godziny mleczko....o 16 znów mleczko...i 18 kasza...no i na noc mleczko...

A tu dam zdjęcia, a reszta jutro bo mam u mamy na aparacie...jak zwykle ja robię, a mnie na zdjęciach nie ma... :ico_noniewiem:
Hania w nowym pojeździe
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 lis 2007, 22:30

a ja jeszcze nie obnizylam lozeczka
mowicie ze juz trzeba?
moja tez wywiją w nim niezle i nogi kladzie na oparcia

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

01 lis 2007, 22:53

moi juz spią...dla A. musze nastawic budzik zeby nie zaspal na nocke do pracy :ico_oczko: ...a ja sama tez juz sie poloze ...odkad tak ciemno jest juz o 16.00 to ja bardziej zmeczona jestem....a dzis juz wyjątkowo..padam z nog! :ico_spanko:

Zborra....supcio ze Hanka sie spisala dzis...a wozek swietnie sie prezentuje w tych jasnych i zywych kolorach :ico_sorki: ...dobrze ze tez jest wygodny.... :ico_haha_02:

hihihi a z wanna...to rozumie i Mili i Hanie..Maya tez uwielbia te kąpiele...i jak chlapie :ico_szoking: ...a my mamy wykladzine w lazience... :ico_puknij: i jeszcze te lapanie baniek z piany ...i plywajace rybki...ech...marzy mi sie dla niej ten basen,ogladalam juz na necie -baseny owszem u nas w okolicy sa..ale ja bardziej o aqua parku mysle....i jakos nie ma :ico_noniewiem: ......ale moze w przyszlym tyg. uda mi sie namowic A.....a jutro juz oddaje nasza wanienke....niech teraz posluzy innym.....i ty sposobem 1 grat w domku mniej :ico_brawa_01: :-D

dobranoc wszystkim umeczonym i niezmeczalnym..papa

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 lis 2007, 23:03

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... start=1770

a ja czytam i :ico_placzek: ale było świetnie...i te Wasze radosne posty...i w ogóle...piękne czasy...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

02 lis 2007, 08:41

ja dzisiaj pierwsza???

zdjecia super :ico_brawa_01:

niestety nie mam czasu na czytanie...

pa

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

02 lis 2007, 09:11

Ja też się przywitam!!!!!

Zbora jak bede na wiosnę rozpatrywać zakup wózka typu parasolka wezmę i Twój pod uwagę, bo faktycznie fajnie się prezentuje, a Hania w nim jak zawsze urocza i fajnie że tak miło i spokojnie minął Wam ten świąteczny dzień.

A my we dwoje z Karolkiem nadal, nasi chyba w niedziele dopiero zjadą i coś mi mąż przez telefon przebąkiwał, że może teściową namówi na przyjazd i pyta mi się czy bym chciała, kurcze nie lubię takich pytań, bo z jednej strony to fajnie bo pomoże mi trochę, odciąży, a z drugiej to zawsze ktoś jednak obcy Ci się po mieszkaniu szfęda, nie.
Karolek bawi się teraz w łóżeczku, ale już go słyszę pewnie ma ochotę na cyca i małą drzemkę więc lecę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość