Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

02 lis 2007, 10:51

Ale macie tu fajne dzieciaczki :):):) wysztskie takie malusie i wogole :):)) chyba bede tu do Was wpadala jesli moge :) buziaki dla Tomcia i dla wszytskich maluchow

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lis 2007, 11:06

Siemandero mamuski wszystko mnie boli bo mam @ :ico_zly: :ico_zly: i wogole to moge kogos pogryz :ico_zly: ale dam rade spoko :-D KAMILKA no wysylaj lootto moze cosik wpadnie my juz od paru lat gramy i narazie nonono :ico_oczko: ale jestem dobrej mysli :-D aha i brawa dla Tomeczka za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: WITAJ KAROLINKA WPADAJ CZESCIEJ,

[ Dodano: 2007-11-02, 10:13 ]
A i WIKI siedzi :ico_szoking: ja jej nie sadzam :ico_nienie: :ico_nienie: ona poprostu sie czegos chwyta i siada normalnie odlot,wczoraj tesciowa widziala na wlasne oczy bo myslala ze ja ja specjalnie sadzam :ico_puknij: no i byla w :ico_szoking: hi hi,oczywiscie troche posiedzi i ja klade to znowu sie obraca z brzucha na plecy i odwrotnie poprostu maly wiercipipietek nam rosnie :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 lis 2007, 12:38

Frydza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla /wikulki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jasnie Pani Oliver wlasnie nie chce tej kaszki za bardzo,pierwszego dnia jadl (3 lyzeczki hi hi) a na drugi juz bleeee,wiec nie wiem ,chyba mu bede dawac kleik ryzowy na moim mleku,bo to jego ulubiony....ale Tomkowi bardzo ta kaszka smakowala,tylko z mlekiem (krowim oczywiscie :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lis 2007, 13:04

MAM PYTANKO czy jak dajecie dzieciaczka cosik ze sloiczka ta zjadaja cala porcje czy dzielicie na 2 dni??????????????bo niunia to by wszamala wszystko i niewiem czy nie za duzo/????? :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

02 lis 2007, 13:08

witajcie

karolina witaj i wpadaj. u nas jestes mile widziana no i zawsze mozesz cos doradzic , bo ty doswiadczona mamuska o cale 3 miechy hihi

jasnie pani.. o zgrozo!!!! :ico_szoking: no cale szczescie... i dla ciebie :ico_brawa_01: za szybkie dzialanie!!! ja to nie wiem jak w takich naglych przypadkach postepowac... :ico_wstydzioch: a powinnam :ico_noniewiem:

kamila fajnie ze jestes :ico_oczko:
moj leos juz nurkowal w rafie koralowej u nieswiadomej tego mamusi w brzuszku.. hihi ciekawe czy byl tak podjarany jak mamuska hihi
ale na przyszle wakacje pewnie juz sami dadza nura hihi co?
ja sie tak ciesze ze leos ma te mozliwosc pluskania w basenie i ze tak bardzo to lubi... slysze opinie ze po co takego malucha uczyc plywac itd.. ze i tak do 3 lat tej techniki nie pojmie... hihi ale czy to takie wazne???
najwzniejsze ze moze sie aktywnie bawic w wodzie... widze jaj duza frajde mu to sprawia.. i to jest najwazniejsze hihi

lucy zrob tomkowi kaszke na twoim mleku hihihi

frydza nie gryz!!! hihi ja czekam na @ pierwsza mialam miesiac i 2 dni temu... i na razie echo... nic.. ale adas mowi ze jestem "ciezka" od kilka dni.. wiec moze to to hihi

wczoraj werocilismy pozno, bylismy w centrum, pod shopping center byla imorezka dla dzieci... zakonczona fajerwerkami hihi
byly gwiazdy boig brother, pilkarze i takie tam pierdoly. nas to niewiele interesowalo. czekalismy na final hihi
leos nie spal w ogole.. od 14-tej :ico_szoking: a owa impreza byla o 18-19, zdrzemanl sie na chwile ale wybuchy go ubudzily
najlepsze ze caly czas byl poogdny usmiechniety, kochany na maxa
potem jeszzxze wstapilismy do kilka sklepow bo w czwartki shopping do 21-ej hihi kupilam mu kolejne kapielowki, czapki dla siebie tzn oddam siostrom bo w tym sezonie juz nabylam 3 :ico_puknij:
ale sa okazje i zal nie kupic co nie? :ico_oczko:
no i jeszcze kupilam mu sliczny pulowerek hihi tez okazyjnie hihi
po zakupkach jeszcze poszlismy cos zjesc... i na solarium..
i tak dotarlismy do domy przed 22 a nasz maluch caly czas byl zywy, aktywny, szczerzacy dziasleka.. hihi dopiero przed samym domem usnal.. i juz go nie budzilismy na kapanie, bo zal mi go bylo po caly dniu wlasciwie nieprzespanym hihi
a tam.. nic mu nie bedzie.. to dopiero jego drugi raz bez kapania hihi

a dzis rano nie wiem o ktorej sie obudzill.. ja wstalam o 10.30 ale wczesniej juz slyszalam jego gaworzenie.. lezal spokojny, slodki jak zawsze hihihih
no to dosyc tez wychwalania hihi
zbieram sie zeby wyjsc zanim sie sciemni hihihihih

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 lis 2007, 13:41

podalam teraz kaszke i Oliverek zjadl i chcial jeszcze :ico_szoking: a ostatnio nie chcial...to moze i marchewka mu zasmakuje ???musze byc cierpliwa :ico_oczko:

Frydzaja daje ze sloiczka bardzo malutko...tylko po kilka lyzeczek,wiec ma sloiczek na 3 razy ,a i tak ja go dokanczam....on tez by chcial wiecej,ale ja czuje,ze jeszcze nie pora na wiecej...tak mu powolutku diete poszerzam :-D

[ Dodano: 2007-11-02, 12:42 ]
Jasnie Pani mojej kumpeli syn zakrztusil sie jablkiem :ico_olaboga: trzeba uwazac na maxa :ico_olaboga: biedna Luska....

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 lis 2007, 13:54

hej Wam jestem...Piję sobie :ico_kawa: .Czytam co piszecie o karmieniu maluchów i myślę że cycek to jest wieksza wygoda, dlatego ja nie rwę się do dawania czegoś innego, poresztą jestem na diecie, to lekarz mi powiedziała że dopiero coś można od 6 m-ca! Kurcze dziś rozmawialiśmy z A, właśnie o tym karmieniu,powiedział żeby jak najdłużej Tomek był na cycku,ale powiedział "trzeba Cię będzie troche odciążyć jak już będziesz w ciąży..." A ja :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: I mówię że ja narazie to kompletnie nie myślę o drugiej ciąży...Kurcze bo tyle gadaliśmy że chcemy mieć conajmniej 2 i możliwie z krótkim odstępem czasu, żeby dzieciaki miały lepiej.[Artur to wie bo ma 2 siostry 1,5 starsze, a brata miał młodszego o 7 lat, który nie żyje] i dlatego mi marudzi...Ale też wyczuwam w nim trochę chyba strachu, bo robi się już coraz starszy...przecież mój A ma za 25 dni 39 lat!
Ale ja sobie nawet tefo nie wyobrażam 2 maluchy,,, :ico_szoking: w domu???To jest wielkie szczęście, ale...
I właśnie Artur mówił że fajnie by było żebym w lutym zaszła ... :ico_szoking: jezu, no w sumie tak się ugadaliśmy, z lekarzem, bo w sumie to powiedział że po cesarce powinnam poczekać conajmniej rok,więc powiedział że w styczniu mam przyjść na kontrole i wtedy powie...Sama nie wiem co mam myśleć,nam się urodziło pierwszy upragniony Tomek a już Artur gadał o braciszku lub siostrzycce, ma troche racji, bo wiem jak jest ciężko samemu [jedynakowi, bo sama jestem]Czhę mieć l.m dzieci...ale nie wiem muszę chyba jeszcze do tego dojrzeć...bo to już jest listopad, grudzień, styczeń i A chce dziecko drugie...
:ico_oczko: kurcze nie wiem...
Bo z Tomuniem mamy cudownie, bez żadnych problemów, wiec takich Topmków to mogłabym mieć i 10!
chociaż nie wiem czy to nie jest hop zanim...teraz sam się uśpił, bawił się rączkami i zasnął,nawet nie wiem kiedy...aaa bo go Artur wykąpał ,co drugi dzień kąpiemy, tak nam położna powiedziała]a przecież on jeszcze do piaskownicy nie chodzi...
ale się napisałam...

[ Dodano: 2007-11-02, 13:31 ]
jutro rano jedziemy,gdzieś na tydzień do teściów...nie jestem bardzo szczęśliwa,ale niech się dziadki troche nacieszą najmłodszym wnukiem! kurcze to dziś muszę popakować wszystko...zawsze się boje że coś zapomnę...dlatego nie lubię za bardzo wyjeżdzać...I tam u teściów troche mi się dom nie podoba, taki zimny...[dosłownie] ale coż nie będe bardzo narzekać, trzeba przeżyć... i droga długa 6 h. dla Tomunia bardzo męczące,,, :ico_placzek: ale jakoś musimy tam się dostać!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 lis 2007, 14:53

madziorka hihi pisze:lucy zrob tomkowi kaszke na twoim mleku hihihi
madziorka hihi pisze:lucy zrob tomkowi kaszke na twoim mleku hihihi

madziorka ty podstepny wezu :-D :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
madziorka hihi pisze:ja to nie wiem jak w takich naglych przypadkach postepowac...

mi ten numer to jeszcze polozna srodowiskowa pokazala jak sie Luska urodzila. taka procedura. ale sama z siebie tez bym tak zrobila, bo to po prostu instynkt. ty tez bys poradzila sobie jak to mamuska :ico_oczko:
Frydza, ja to chyba 2 dni dzielilam, a teraz caly sloiczek schodzi na az i jeszcze sie mlekiem dopycha :ico_olaboga: Pudzianowska hihi :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wiki za siadanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak sama siada to znaczy, ze juz moze
karolina24, no problem :ico_oczko: wpadaj kiedy tylko chcesz i chwal sie tez swoja pociecha :ico_oczko: bo my tu lubimy chwalipiety :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 lis 2007, 15:21

Emilka nie chce jeść zupki :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

02 lis 2007, 15:24

asiula26, moze jej akurat ta nie smakuje, sprobuj inny smak

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości