Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

02 lis 2007, 11:50

To widzę ,że wszystkie nasze dzieciaczki takie tatusiowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Szkrab witam Cię z Wiktorią w naszym gronie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja jestem w szoku ,bo moje dwa Kochania bawią się same od ponad godziny we dwoje :ico_szoking: :ico_szoking: -cichutko ,bez krzyku ,płaczu ,halasu,bez mojej ciągłej interwencji,ale ciii,nie zapeszam :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 lis 2007, 13:06

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dora dla Twoich grzecznych dzieciaczków

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 lis 2007, 19:36

Dora1 pisze:Nawet teraz w tej chwili mój mąż siedzi w WC ,a Bartosz przy drzwiach czeka na niego i woła :tata,tata.... :-D :-D

o kurcze skąd ja to znam...tylko mój Antek w wiekszości nie pozwala zamnkąć drzwi :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 lis 2007, 21:58

Maggie pisze:
Dora1 pisze:Nawet teraz w tej chwili mój mąż siedzi w WC ,a Bartosz przy drzwiach czeka na niego i woła :tata,tata.... :-D :-D

o kurcze skąd ja to znam...tylko mój Antek w wiekszości nie pozwala zamnkąć drzwi :-D


hehe witam w klubie,u nas to samo i obojętnie które z nas jest w wc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

02 lis 2007, 22:18

kasiekk pisze:Maggie napisał/a:
Dora1 napisał/a:
Nawet teraz w tej chwili mój mąż siedzi w WC ,a Bartosz przy drzwiach czeka na niego i woła :tata,tata....

o kurcze skąd ja to znam...tylko mój Antek w wiekszości nie pozwala zamnkąć drzwi


hehe witam w klubie,u nas to samo i obojętnie które z nas jest w wc

witam i ja :-D jak ja wchodzę to Radek jest tuż za mną i od razu podaje mi papier :ico_oczko: a potem każe sobie go oddać i odkłada na miejsce :-D a tatuś się zamyka w WC, bo Radek żeby sprawdzić co tata robi to mu włazi między nogi :ico_smiechbig:
a w ogóle to lekką załamkę mam, bo Marzenka znowu strasznie kaszle - była w pkolu całe 3 dni :ico_noniewiem: i nie wiem czy Radek da radę bo przecież w środę skończył antybiotyk :ico_placzek: mam nadzieję, że uda mi się zwalczyć ten kaszel u małej...

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

02 lis 2007, 22:26

matula1 pisze:Maggie napisał/a:
Dora1 napisał/a:
Nawet teraz w tej chwili mój mąż siedzi w WC ,a Bartosz przy drzwiach czeka na niego i woła :tata,tata....

o kurcze skąd ja to znam...tylko mój Antek w wiekszości nie pozwala zamnkąć drzwi


hehe witam w klubie,u nas to samo i obojętnie które z nas jest w wc

witam i ja jak ja wchodzę to Radek jest tuż za mną i od razu podaje mi papier a potem każe sobie go oddać i odkłada na miejsce a tatuś się zamyka w WC, bo Radek żeby sprawdzić co tata robi to mu włazi między nogi

jejku ja to też mam w domu, tyle, że Antoś próbuje zobaczyc co ja z tym papierem robię :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

02 lis 2007, 23:55

bozenka74 pisze:
matula1 pisze:Maggie napisał/a:
Dora1 napisał/a:
Nawet teraz w tej chwili mój mąż siedzi w WC ,a Bartosz przy drzwiach czeka na niego i woła :tata,tata....

o kurcze skąd ja to znam...tylko mój Antek w wiekszości nie pozwala zamnkąć drzwi


hehe witam w klubie,u nas to samo i obojętnie które z nas jest w wc

witam i ja jak ja wchodzę to Radek jest tuż za mną i od razu podaje mi papier a potem każe sobie go oddać i odkłada na miejsce a tatuś się zamyka w WC, bo Radek żeby sprawdzić co tata robi to mu włazi między nogi

jejku ja to też mam w domu, tyle, że Antoś próbuje zobaczyc co ja z tym papierem robię :-D :-D :-D
Normalnie wymiękłam jak to czytam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Bartosz jeszcze przynosi mężowi gazetę do WC i tak sobie czasami tam obydwaj siedzą :-D :-D :-D Do mnie to raczej nie wchodzi ,bo mu nie pozwalam i wie ,że nie może.Jakos nie mogę się przy nim ''skupić''jak tak patrzy na mnie... :-D :-D :-D
Matula zdrówka ,zdrówka Wam życzę :-) :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 lis 2007, 10:29

A mój Antoś kataru dostał i chyba boli go gardło....dziewczynki, co robić na ból gardła u takich maluchów...? Przychodnia zamknięta dzisiaj :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-03, 09:30 ]
Dorcia śliczne zdjęcia w podpisie :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 lis 2007, 20:30

My już w domku i jak zwykle razładowywanie rzeczy jest najgorsze... na dodatek mąż troche bałaganu na robił (czyt. facet sam w domu przez 2 tygodnie:)
Fajne przemeblowanie za to zrobł choć male i kojec złożył więc miejsce na choinkę jest:)

Natashka podyplomówkę robię na US a co do spotkanie byłoby super ale to chyba bedzie ciężko bo ja małego nie biorę ze sobą a zajęcia mam od 8 do 20:(

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 lis 2007, 21:07

cześć dziewczyny, z moim antkiem już lepiej, ale nockę poprzednią mieliśmy "bombowa" Antoś zrobił sobie przerwę w spaniu od00 do 4.30 :ico_sorki:
ostatnio tak było jak go odstawialiśmy od cyca :ico_haha_01:
matikasia pisze:na dodatek mąż troche bałaganu na robił (czyt. facet sam w domu przez 2 tygodnie:)

:ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość