Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 lis 2007, 15:27

ja ją sama robiłam zgodnie z przepisem podanym na szkole rodzenia: marchewka seler i pietruszka lekko osłodzona. I nie chce jej jeść. Chyba spróbuje kupić jakąś w słoiczku i zobacze czy będzie jeść

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 lis 2007, 15:34

mój Tomuń się obudził, to lece...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

02 lis 2007, 15:55

Czesc Dziewuchy!
Uff.. przeczytałam wszystko. Wczoraj handlowalismy, pozniej Krzys pojechał na groby, odwiozł moja mamcie, a ja z Miskiem ogladalam film. Pozniej Duzy wykapał i jak przyszło do jedenia na dobranoc to beee.. No i Mały nie zjadł nic.. Ostatnie szamanko miał przed18.. No ale jak nie, to nie..
Ispał - do 6- bez przerwy -nawet smoka zesmy nie podawali. Wczesniejszej nocy spalismy 3 godziny i bylismy skonani. Na wieczor wypilismy sobie po 2 lampki wina i padlismy jak trupki.
A dzis budzik nas obudził porannym gruchaniem i gaworzeniem o 9, zjedlismy sniadanko i pojechalismy po ciuszki na allegro. I wyszukałam sobie rewelacyjne jeansy Esprita :ico_szoking: i sliczna tunike w kwiatki. Wszystkonowe,z meteczkami a dałam za to łącznie 50 zł :ico_szoking: a te spodnie chciałam ostatnio kupic u nas w galerii i kosztowały 299zł wiec po prostu zdobycz roku! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihi Super!
Madziorko- mozesz byc ze mnie dumna! :):

Duzy pojechał teraz na druga zmiane do roboty, a my zaliczylismy juz spacerek i teraz Mały spi, a ja dzis zarzadziłam generalne porzadki w domu!
Jutro Duży o 4 rano znow jedzie na weekend na dorsza- bo moj chrzestny po raz drugi zadryndał do niego z nowiną ze zwolniło sie miejsce! Duzy mnie błagał i dopieszczał, wiec stwierdziłam, ze niech sobie smignie.
Za to ja jade dzis na wieczor do Sopotu z dziewuchami do ulubionej knajpki na dobre grzance i ploteczki :):
A w weekend bede z wami i z allegro! :):
A w ogole, to znow zaszalałam ikupiłam Małemu kombinezonik i światecznego pajaca - nowiusienkiego z metkami za grosze! hihi :):
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=262199386

Madziorka- Leoncjo po prostu boski! Dynia pierwsza klasa!:): hehehe
A co do wyprzedazy - to jade specjalnie wlasnie doIrlandii dopsiapsioly,zeby sie obkupic za wszystkie czasy hihi :):

Kamilko - super ze masz neta!Mozesz czynnie uczestniczyc w dyskusjach hehe :): i nie bedzie zaleglosci!

Frydza- ja daje cały sloiczek na rad obiadku i po polowie deserku.
No i brawa dla Wiki ze juz siada! szok! Hihi Siłaczka!

Jasnie Pani - matko.. dobrze zes sobie poradziła kobito z Luska i marchewka! Moze trzyj mocniej ta marchewe!? Ale Tyja gotujesz czy taka twarda chrupiaca jej dajesz?

Agniecha - nono.. To szybciutko sie bierzecie do pracy nad kolejnym potomkiem. Ja poki co, wiem ze mam jeszcze czas i chce najpierw sie wprowadzic dowojej chatkia pozniej zaplanowac kolejnego Bąbla - tak za 2 latka najwczesniej bym chciała..

I spoznione najlepsze zyczonka dla Emi!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

02 lis 2007, 16:53

No wlasnie ja sloiczek dzielilam na 3 dni ale moja glodzillllllllllllllla chce zjesc caly to chyba rosnie taka pudzianowska 2 jak LUSIA :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

02 lis 2007, 18:09

Matko! Luśka!! Nie strasz ciotek!! I mamci przede wszystkim!!!

Juli no to nasze szkraby wystąpią na święta w identycznych pajacykach, bo ja mam identyczny przecież. A wczoraj widziałam innego - cuuuudeńko, ale po pierwsze rozmiar taki na teraz a po drugie bez sensu przeciez drugiego kupowac nie? To tylko trzy dni świąt. I bluzeczkę świąteczną boską widziała, ale też rozmiar 62 siet!

A dziś oczywiście wypad na miasto z mamcią i z moją Dorotką. Kupiłam Tomkowi dwa pajace cieplejsze do spania, jeden z welurku a drugi z polarku. No i jestem zadowolona.

Frydza no to możesz być dumna z Wikuli siłaczki!! Skoro tak się rozwija to nie żałuj jej jedzonka, widocznie potrzebuje. Ja jak pierwszy raz coś podaję to słoiczek na trzy razy. A jak już wiem, że nie uczula to daję ile tylko chce, nawet cały.

Agniecha no to masz poważną decyzję przed sobą. Trochę człowiek przerazony,ale na pewno jak już zafasolkujesz to wszystko sie dobrze potoczy i będziesz szczęśliwa. A faktycznie nie ma na co czekac skoro Artur juz w takim wieku. Mój ma 32 więc też nie tak mało i wciąż powtarzał, że trzeba szybko dzieciaczka bo nie chce być dla niego dziadkiem tylko ojcem. No i podejrzewam, że jak Tomuś podrośnie troszke to tez będziemy myśleć o drugim. A na co tu czekac. Pytanie tylko czy dam sobie radę z dwójką? Ale ponoć już wtedy jest łatwiej, bo się dzieci sobą zajmują i mamuśka ma więcej czasu dla siebie.

A ja mam troszkę luzu bo dziadkowie Tomka na cmentarz zabrali. Taka jestem spiąca a mimo to zamiast drzemac to ja z wami na TT :ico_puknij:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 lis 2007, 19:50

Asiula moj wczoraj nie chcial marchewki ziemniakiem,a dzis juz troche lepiej,ale tez bez rewelacji,wiec moze probuj,bo to nowe smaki dla niej ,musi sie oswoic...tak czytalam w jakiejs ulotce,ze moze dzis nie lubic,a za kilka dni juz bedzie....u mnie to sie sprawdza powoli :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 lis 2007, 22:21

[glow=darkblue][size=150]Witam wszystkie czerwcoweczki[/size][/glow] :ico_oczko: i nie tylko :ico_oczko:

My na cmentarzyk wybraliśmy o 11.00 a bylismy do 14 po cmentarzu jednak poszlismy na ten rodzinny obiad do mojego brata posiedzielismy do 18.00 i do domku.
Mały caly czas prawie spał przy grobie swojego dziadka czyli mojego taty obudzil sie i wyjełam go z wózka i posiedzielismy koo grobu i jakos mi sie tak smutno zrobilo ze taty juz nie ma mojego jak Marcinka urodziłam :ico_placzek:

A dzisiaj bylismy na zakupach i malemu zakupilam super komplecik spaidermena bluzka plus bluza z kapturem i spodnie a do tego 3 body na długi rekaw i 4 koszulki :):

[glow=darkblue]Jaśnie Pani[/glow] ty nas tu :659: o matko jedyna zimna krew zachowalas :ico_brawa_01: dla ciebie Dominiczko :6:58:

[glow=darkblue]Juli i Kamilko[/glow] stroje na swieta urocze ja mojemu tez upoluje cos na allegro :682:

[glow=darkblue]Frydza[/glow] dla Wikusi za siłe i za apetyt :723:

[glow=darkblue]Asiula[/glow] mi sie wydaje ze Emi nie chciala zjesc bo pietruszka i seler dosyc gorzkie warzywa i cierpkie no marhcewka tez nie zbyt slodka wiec wszystko razem zmieszajac to wydaje mi sie ze to :587: wiec nie dziwmy sie Emilce ze nie chciala jesc :ico_oczko:

Co do słoiczkow moj szkrab zjada caly deserek na raz ale nie je mleczka przy tym wiec zastepuje mu jako mleczko :ico_oczko:
Co do zupek raz ugotowalam mojemu maluszkowi ziemniaczka i marcheweczke i dodalam odrobine masla prawdziwego i co jadl az sie trzasł hehe w ogole on tak dziwnie dziubek otwiera jak piskla w gniezdzie :-D

A mam jeszcze pytanie co do silnienia dzieciaczkow ..bo moj Marcinek produkuje juz sline chyba na skale światowa :547:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 lis 2007, 22:23

cześć.Tomuń już śpi, dziś mi zrobił 5 kupek, kurcze chyba po wczorajszym grajfrucie, bo zjadłam... :ico_zly: [bo tak lubię] i troszke się męczył, ale przynajmniej szybciutko wykończyliśmy pieluszki [małe, new born]teraz już będziemy używać 0, a tata kupił nawet 1 dużą paczke, nie wiem czy nie za duże.My używamy belli, bo są bardzo fajne.
Już się spakowałam, jutro rano jedziemy,Arturowi kolacje robie i pędzę umyć głowe...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 lis 2007, 22:28

Kurcze ja uzywam juz pampers 4 ( od 8 do 16 kg ) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 lis 2007, 22:39

magda26, :ico_szoking: Ale to może od firmy zależy...ja nawet nie wiem ile Tomek waży, bo byliśmy ostatnio na USG i nie zważyli go...ale koło 6/7 kg...jeszcze umiem go podnieść jedną ręką... miałam iść pod prysznic...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość