Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

02 lis 2007, 14:33

Hej.
Wszystkiego najlepszego dla Oleńki Obrazek
Matittka nie martw się -drugi poród faktycznie w moim przypadku był zupełnie inny ale nie szybszy.Tomka dłużej rodziłam niż Michałka :ico_oczko:
Iwcia 33, teraz każdy zauważy takie zdjęcie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

02 lis 2007, 14:46

Witojcie :-D

Sto laaaaaaaaaaaat, stoooo laaaaaaaaat dla Oleńki :-D :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Mam chwilkę i chciałabym coś skrobnąć ale coś weny ni mo :ico_noniewiem:

Maritko, raaaanyyyy, Ty już nie panikuj bo i ja zaczynam :-D Jak sobie pomyślę o tym porodze w garażu to mnie zimny pot oblewa. Tylko weź jakiegoś laptopa, żeby relacje na bieżąco zdawać :-D A Margusia naszego to mogem nawet osobiście wycałować :-D Kopsnę się kiedyś do niej, bo ja ją LOVE bardzo :-D

Iwciu, sliczne zdjęcie chłopaków. Bartuś to taka kuleczka fajna :-D

Asiu, no i nie ściemniaj, ja tam nie powiedziałabym, że Wiki jak chłopak wygląda. Lalunia jak się patrzy. Tylko fakt, ludzie są dziwni, wg niech dziewczynki powinny chodzić tylko na różowo, a chłopcy na niebiesko. I po takich kolorach płeć odróżniają :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lis 2007, 15:01

No Joluś właśnie o tym mówię, wszyscy uważają ,że sa jakieś ustawowe standardy ubierania maluchów :ico_olaboga: Dziękuję za miłe słowa :ico_wstydzioch:

Iwciu super ta fotka chłopaków :ico_brawa_01:

Przed chwlią pożarłam talerz frytek, ale miałam ochote mniam.

A co do porodu Maritki, o na bank musimy miec kontakt. Ja pamiętam jak rodziłam, rano usiadłam sobie na kafe, brzuszek mi twardniał co 4 minuty, i luzik zadzwoniłam do mojej gin, a ona że natychmiast mam jechać do szpitala. Napisałam smsa do Anetki że rodzę a potem posypała się lawina smsów od was, ale to było fajne :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 lis 2007, 15:02

Jolu masz rację z niego taka słodka kuleczka,tylko czemu on taki okrąglutki to nie wiem ,bo niewiele je :ico_noniewiem: Pewnie wyrośnie,mam nadzieję.
Nie moge pakować ,bo Bartka budzę i czekam aż się zdiecię wyspi :-)

[ Dodano: 2007-11-02, 14:04 ]
oczywiście miało być DZIECIĘ WYŚPI

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lis 2007, 15:36

Wiecie chyba powoli zacznę wojować z nocnikiem, nie robiłam tego dotychczas bo uważałam że to nonsens (takie moje zdanie) ale widze że ona tak przykuca jak robi kupkę, może to zbieg okoliczności ale chyba zaczniemy naukę :-D

[ Dodano: 2007-11-02, 14:38 ]
Słuchajcie bo już niedługo bęfziemy mogły się przenieo ile chcecie http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... c&start=10 :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

02 lis 2007, 16:00

Bartek czasem chce na nocniczek siusiu zrobić,pokazuje wtedy na nocnik albo go przynosi.Ja próbuję raz na jakis czas jeśli ma ochotę.Kupkę tez mi sie udało ze dwa razy "złapać",ale raz przestał robić i zrobił dopiero na drugi dzień,więc odpousciłam.

Dobra ja uciekam kończyć pakowanie i jedziemy.Miłego ,cieplutkiego i słonecznego weekendu :-D i do poniedziałku :ico_haha_01:

Buziaki dla wszystkich :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lis 2007, 16:36

No właśnie z tym nocnikiem to nie ma co się śpieszyć, choc raz jak tak napisałam to jedna z mam stwierdziła, że dziecko się uczy go 5 m-cy :ico_szoking: Ale jak widzę, bądź czytam jak mamy sadzają już takie co to ledwo usiądą :ico_puknij: Moja tez taka mądra mamcia gadała "sadzaj ją sadzaj" Uważam że samo przyjdzie jak cała reszta, też słyszałam że jak jej nie kupię chodzika to będzie bardzo późno chodzić, zaczeła mając 10,5 m-ca, więc nie wiem co by tu chodaczek przyśpieszył, ale każdy maluszek ma swoje tępo rozwoju i swój charakterek samo wie kiedy co i jak :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

02 lis 2007, 17:08

my nocnik mamy ale jak mam sadzać skoro Lilka nie chce chodzić... kupiłam chodzik żeby nie dźwigać Lilusi, wkładałam ją tam na max. 2 x po pół h - i co?? ma rok 3 tyg i 4 dni i nie chodzi tak jak Wasze maluchy :-D ale to po Bartku i Danielu bo Ci mieli po rok i 3 miesiące jak zaczęli pewnie chodzić :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie ma reguły, wiem że ona umie ale woli na kolanach biegać dosłownie, a swoją drogą nie słyszałam, ze chodzik przyspiesza chodzenie :-) aaaa i jeszcze, trening czystości należy rozpocząć ok. 1,5 roku jak ma dziecko - wg superniani i innych jej podobnych ;-) oczywiście każde dziecko jest inne i indywidualnie zaczynać trzeba :ico_oczko:

allegro znów coś ten tego, mają problemy a ja sprzedaję łóżko i ciekawam czy ktoś się skusi :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 lis 2007, 17:35

Maritko ale Lilcia umie ale jej się nie chce i już :-D
Ja dziś na allegro nawet nie zajrzałam, może raz nie pamiętam, obecnie jestem na etapie szukania kwiaciarni tzn poczty kwiatowej, chcę rodzicom wysłać coś na ich święto :-D Zaraz tam zajrzę :-D

[ Dodano: 2007-11-02, 16:38 ]
Marcia u mnie bez problemu chodzi alle

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

02 lis 2007, 18:34

no u mnie już też Asiu :-) pojawił się komunikat, że naprawiają usterkę :-D ale już spoko - wiesz jak ja dziś siedzę od rana... zresztą wczoraj też bo w końcu wywołuję fotki Lilci - 500 uzbierałam takich co znajdą sie w albumach tradycyjnych :-) no i kupiłam sobie prezent urodzinowy - perfumy Lou Lou Cacharel - kiedyś mi się podobały i tak przyznam ryzykuję bo zapachu nie pamiętam, wiem tyle że podobał mi się :ico_oczko: - no a po nowym roku, czy coś bliżej powrotu do ludzi kupię jeszcze Angel Thierry Mugler - bo te mimo, że są słodkie jak wata cukrowa, pociągają mnie :ico_wstydzioch: - zresztą dużo mam ulubionych :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość