Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

01 lis 2007, 17:25

to akurat prawda, sa przekohani, a ze Asia jest ich jedyna wnoczka (a roznie lekarze mowili jak bylam w ciazy, ale z reguly to nie dawali mi szans na zdrowe dziecko, przy moich lekach ktore biore i bralam jak bylam z Asia w ciazy. Jak widac mylili sie bo Asia jest zdrowa dziewczynka ) to tym bardziej bardzo chetnie mi pomagaja, a i nie wtracaja sie, czakaja az sama poprosze o pomoc, bo nie chca byc nachalni

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

01 lis 2007, 19:25

Barbara, znalazlam Agnieszke :ico_oczko: jej nick to agniecha772
tu masz jej jeden post

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... c&start=30

jak klikniesz w jej profil to mozesz napisac do niej np na pw :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

01 lis 2007, 21:41

Barbara, wiesz kiedy czytam Twoje posty to mi głupio bo moje problemy przy Twoich są takie malutkie :ico_noniewiem: naprawdę mimo tego ze sie za taka nie uważasz to jesteś WIELKA podziwiam takich ludzi jak Ty macie tyle siły i wytrwałości w sobie a przy tym jesteście tacy skromni tylko pozazdrości :ico_brawa_01: Twoja córeńka jest prześliczna i napewno przekochana :-D

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 lis 2007, 10:17

mal, dziekuje sprobuje Ja ''poszukac' :-)

Paulina82, przekochna to jest rzeczywiscie, to pawda, i powiem Ci szczeze że to dzieki Niej mam tyle sily, bo jak popatrze ja nia to nabieram sil bo wiem ze jest moim Skarbem i musze zrobic wszystko zeby byla szczecliwa, i jak na razie to chyba mi sie udaje, mam nadzieje :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 lis 2007, 19:38

Paulina82 pisze:Barbara, wiesz kiedy czytam Twoje posty to mi głupio bo moje problemy przy Twoich są takie malutkie :ico_noniewiem:

Paulinka...ja też tak sobie przez chwil pomyślałam...ale z drugiej strony nie trzeba tak porównywać...każdy ma jakieś problemy, grunt to sobie z tym radzić....
Basieńko mocno trzymam za Ciebie kciuki

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 lis 2007, 20:28

Paulinko mysle ze Maggie ma racje, kazdy problem jest inny, i dla kazdego co innego jest problemem, dla mnie np. problemem jest wziencie Asi na rece i przejscie z nia kilka krokow, a dla Ciebie problemem moze byc zupelnie co innego i nie koniecznie Twoj problem jest mniej wazny od mojego; to jest bardzo indywidualna sprawa, tak mi sie wydaje...

Dziewczynki bardzo Wam dziekuje ze mile slowa, dzieki Wam mam jeszcze wiekszego powera :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 lis 2007, 20:34

Barbara pisze:Paulinko mysle ze Maggie ma racje, kazdy problem jest inny, i dla kazdego co innego jest problemem, dla mnie np. problemem jest wziencie Asi na rece i przejscie z nia kilka krokow, a dla Ciebie problemem moze byc zupelnie co innego i nie koniecznie Twoj problem jest mniej wazny od mojego; to jest bardzo indywidualna sprawa, tak mi sie wydaje...

Basia, święta racja.
Ja jak miałam początki depresji...to ciężko mi się było zwlec z łóżka....problemem byłó wyjść na spacer z Antosiem....choć ktoś inny mógłby pomyśleć ze jestem jakaś leniwa...i co to za problem, ale tak bywa w tej chorobie. Teraz mam inne problemy.
Wszystkie problemy sa ważne choć każdy jest inny.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 lis 2007, 20:39

Maggie pisze:Wszystkie problemy sa ważne choć każdy jest inny.


:ico_brawa_01: zgadzam sie z Toba w 100%

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 lis 2007, 20:41

:ico_oczko:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

02 lis 2007, 23:01

cześć Basiu, znalazłaś mnie, przeczytałam Twój wątek... i cieszę się że mam bratnią duszę! bo jeszcze nie było tu żadnej mamy niesprawnej...chyba tylko ja!. a super mal, dzięki że skojarzyłaś...
Basiu, gratuluje ślicznej córeczki, będe pisać do Ciebie,ale kurcze jutro wyjeżdzam do teściów w lubelskie, na tydzień, gdzieś do czwartku będziemy... jak wrócę to się odezwę, a teraz też już wyłączyłam poczte a w ostatniej chwili zobaczyłam że mam prywatną wiadomość, to jeszcze raz się zalogowałam i piszę do Ciebie...wiesz co lece teraz pod prysznic, bo muszę głowę umyć... napewno popiszemy jak wróce! pozdrawiam Cię,i trzymaj się, jak wróce to też Ci napiszę jak sobię radzę, że też trochę czekam aż Tomunio będzie dreptał....pa całuski

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość