madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 lis 2007, 16:24

Cześć dziewczyny.

misia85, i jak tam u Ciebie? Ja juz nic więcej nie dopisze bo uważam tak samo jak dziewczyny radzą. I nie bój sie w razie wątpliwości iść do lekarza. Lepiej sprawdzic i byc spokojnym. Nie martw sie, na pewno wszystko jest dobrze :ico_pocieszyciel:

A u nas niedawno pojechali goście, Patryka chrzestna a moja ciocia z mężem i córką. Patryk jest wpatrzony w Alę jak w obrazek, ona ma 8 lat i jak juz jechali to sie tak do niej przytulił mocno ze az sie wzruszyłam.
monia26 pisze:lecę troszkę poleżeć,bo coś mnie znowu brzuszek boli

mnie wczoraj bolał, jak na okres i rwały plecy az sie troszkę przestraszyłam, ale połozyłam sie i na szczescie przeszło. A dzisiaj bolą mnie plecy. Coś ostatnio zaczynam szwankowac :ico_zly: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 lis 2007, 18:11

Hej co tu tak dzisiaj pusto :ico_nienie:
Misia daj znać co u Ciebie kochana :ico_sorki:
A ja sie nadal źle czuje i chyba pójde już spać,bo nie wiem co mam ze sobą zrobić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

02 lis 2007, 18:48

Witam!

Ehe zarażacie na tym tik-taku!
Od tego pisania o grypach, przeziębieniach już mam katar i psikam jak szalona!
Mleczko ciepłe z miodkiem już mam!

Uff! Zaszalałam dziś i kupiłam jednak spodnie nowe (tamte ciążówki już bardzo gniotły pod brzuchem), bo czasem trzeba sie jakos lepiej ubrac niz w dresik, a w za ciasnych sie nie da chodzic i juz.
A i do tych spodni od razu bluzeczkę tez ciążową! pierwsza moją! bo te co mam to po prostu krój taki ze brzuszek sie miesci albo wieksze rozmiary a ta moja pierwsza typowo ciążowa.
Moze zrobie jutro fotki to wkleje zeby sie pochwalic.

Ciśnienie w normie he he. Super bardzo sie ciesze - nie chce znów do szpitala.

dobra uciekam!

pozdrowionka

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

02 lis 2007, 18:55

Hej Kochane!
Na wstępie.... Misia czy Twoja Dzidzia już się wierci? Jeśli nie, to gnaj do lekarza, popieram dziewczyny. I nie warto myśleć w kategoriach...że rozhisteryzowana mama...Ty masz być spokojna i się nie denerwować...jeśli masz wątpliwości to je sprawdzasz...to wcale nie histeria tylko odpowiedzialność za drugą osobę!!!
K@tka jak się czujesz? Co u Ciebie?
Dziewczyny już mam serdecznie dość tej przeprowadzki. Tam trzeba było wszystko pomalować, no po prostu od tygodnia cały czas remont. Pomaga nam wiele osób, min moi kochani rodzice :-D ... niby się oszczędzam....ale po prostu padam na pysk...
Muszę się położyć, bo juz nie wyrabiam.
Pa! Kochane!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 lis 2007, 19:06

Witajcie Kochane :-)

Wreszcie mam chwilę czasu więc zajrzałam co u Was słychac :-)

Misia ja też uważam że powinnas skontaktowac sie ze swoim lekarzem. Mój lekarz powiedział że jeśli dzidzius długo nie kopie to nie powinnam czekac do naste pnego dnia tylko dzwonic do niego. Dla własnego spokoju zadzwon do lekarza :-)

Dziś zrobiłam takie malutkie zakupki. Kupilam Pampersy, chusteczki nawilżające i gaziki nasaczone spirytusem do pępuszka :-D

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 lis 2007, 19:31

kaska28 pisze:Dziś zrobiłam takie malutkie zakupki. Kupilam Pampersy, chusteczki nawilżające i gaziki nasaczone spirytusem do pępuszka :-D

Kasiu ja też się dzisiaj do tego zabrałam,naszło mnie na kompletowanie torby :ico_puknij: :-D
majteczki poporodowe,wkładki laktacyjne i takie tam... :-D
Nio i dzisiaj zakupiliśmy wanienkę
http://www.allegro.pl/item260297690_wan ... we_fv.html
kolorek wrzosowy :-)
Goonia pisze:Dziewczyny już mam serdecznie dość tej przeprowadzki. Tam trzeba było wszystko pomalować, no po prostu od tygodnia cały czas remont. Pomaga nam wiele osób, min moi kochani rodzice :-D ... niby się oszczędzam....ale po prostu padam na pysk...

Naprawdę współczuję,remonty są okropne :ico_olaboga:
Goniu kochana Ty sie tak nie przemęczaj :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 lis 2007, 19:56

Jeśli chodzi o wkladki laktacyjne to chyba będe musiała zakładac je juz teraz :ico_zly: . dzis to mi tak siara leciała że normalnie :ico_szoking: Tylko że teraz nie moge juz nosic żadnego stanika bo mnie poprostu uwiera i boli, więc do czego ja mam te wkładki włożyc :ico_placzek: ?????

Monia widzę że zdecydowałaś sie na ta wieksza wanienkę :-) Ja też planuje zakup takiej .

[ Dodano: 2007-11-02, 19:28 ]
Na "9 miesięcy", na linku o wyprawce jedna z dziewczyn umieścila fajną rzecz o "niezbednych" zakupach. Warto przeczytac :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 lis 2007, 23:18

Kasiu mi jakiś czas temu też zaczęła lecieć siara,ale na szczeście na razie sie uspokoiło i mam nadzieję,że tak bedzie do konca :ico_sorki:
kaska28 pisze:Tylko że teraz nie moge juz nosic żadnego stanika bo mnie poprostu uwiera i boli, więc do czego ja mam te wkładki włożyc :ico_placzek: ?????

Co do staniczków to spróbuj używac takich sportowych,takie krótkie koszuleczki,naprawdę są super bo nic w nich nie uwiera,Ja nie dawno kupiłam zwyky bawełniany i niestety też mnie uwierał,no i teraz chodze w takich ala koszulkach :-)

kaska28 pisze:Monia widzę że zdecydowałaś sie na ta wieksza wanienkę :-) Ja też planuje zakup takiej .

Jak szaleć to szaleć hehe :ico_oczko:
Pozdrawiam :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-02, 22:20 ]
Do juterka kochane papatki :ico_papa: :ico_papa:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 lis 2007, 23:21

Cześc.

U nas niedawno wyszli goście więc dopiero mam czas zeby cos napisac.

Misia widze ze nie pisała, mam nadzieje ze wszystko u niej w porządku.

Monia fajna ta wanienka. Ja mam podobną i chyba tez w takich wymiarach.

Kasia widziałam tą liste wyprawki ale przyznam ze nie wgłębiałam się w nią ze względu na brak czasu. Myśle ze juz jutro poczytam.

Goonia mam nadzieje ze juz niedługo będziecie mogli spokojnie sie wprowadzic do nowego mieszkanka, życzę jak najszybszego zakonczenia remontu. :-)

Juz sama nie wiem co miałam napisac, jestem zmęczona i pewnie araz położę się spac :ico_spanko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

03 lis 2007, 11:54

czesc dziewczyny dawmo mnie tu nie bylo mialam duzo czytania. Niestety nie mialam kiedy wpasc maz w domu to do komp. sie nie dostane a nadodatek Julka sie rozchorowala miala wysoka temperature kaszel no i....cale szczescie ze mnie nic nie dopadlo. :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość