Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

01 lis 2007, 16:18

My w poniedzialek na roczny bilans ciekawe ile Wiki przybylo kilogramow?

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

02 lis 2007, 15:14

No wreszcie mi sie udało przesc tutaj :-) . My jeszcze trzy tygodnie mamy do roczku ale jak przechodzimy to wszystkie :-) .
Witaj Chloee twoj Macius to niezły przystojniak
Naprawde szybko zlecial ten rok Szkrab masz racje ja tez pamietam jak by to było klka dni temu jak sie Kuba urodził , wiecie bede musia wybrac sie z nim do lekarza bo zaraz roczek a on nie ma ani jednego zeba boje sie zeby wszystie na raz nie zaczeły mu wychodzic.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

02 lis 2007, 15:42

Monis jeszcze ma czas z zebami do 2 roku a im pozniej wyjda tym dluzej zostana. u nas sa 3 i 4 w drodze. A moja lobuzara opanowala chodzenie wkolo stolu wiec moja serwetka skorczyla sie do rozmiarow mini :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

02 lis 2007, 21:56

Cześć Dziewczyny. Wybaczcie, że częściej nie piszę ale praca+dom+Maciej nie zawsze = wolny czas :-D
Moniś, nie martw się ząbkami (raczej ich brakiem), ja pierwszego ząbka dostałam w 12 miesiącu życia, Maciej w 11. Na pewno już wkrótce pojawi się jakiś dorodny okaz. a wiesz, pierwszy raz w zębach "grzebał" mi dentysta, gdy skończyłam 27 lat :ico_brawa_01: , więc jest szansa że i twój maluch będzie miał zdrowe ząbki

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

03 lis 2007, 01:47

Dziekuje ale wiecie kazdy mi mowi ze jak jeszce nie ma zebow to nie dobrze i zaczynam sie coraz bardziej martwic ale mysle ze tak dla swietego mojego spokju pojde sie zapytac lekarza .
Pewnie macie racje ale jak sie zapytam to mnie nic to nie kosztuje a moze troche sie mniej bede martwic .
A my jutro jedziem drugi raz na basen mam nadziej ze Kubie sie nie odwidzi i bedzie chcił do wody bo tydzien temu byon super.
Chloee nie przejmuj sie ze nie mozesz czesto zajzec wazne ze zagladasz duzo obowiazkow to i tak ze masz czas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

03 lis 2007, 11:00

Witajcie, nie wiem od czego zaczać,
miłe zaskoczenie, że jak już się tu przeniosłyśmy to jest taka frekwencja, oby tak dalej :). U nas była mała awaria komputera ale już jest ok i do\was wracam :). Witam nową koleżankę i Maciusia,
:ico_tort: dużo zdrówka dla Wikuni, sto lat i wszystkiego naj naj naj, spełnienia najskrytszych mażeń,
dla pozostałych dzieciaczków też dużo dużo zdrówka:).
Oczywiście wszystkim dziękujemy za życzenia i wklejamy parę zdjęć :) z imprezy :)

[ Dodano: 2007-11-03, 10:03 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
ObrazekObrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-11-03, 10:34 ]
Moniś super że Kubuś nadrabia wszystkie zaległości a dzięki temu że chodzi na basen z pewnością przegoni nie jednego rówieśnika ;). Też myślałam o basenie ale musiałabym sporo dojeżdżać z małym a to niestety kosztuje. Teraz moja córa strasznie chce iść na kurs pływania i zastanawiam się jak tu wszystko zorganizowac aby móc z nią jeździć .

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

03 lis 2007, 14:03

Hej!
moniś, pewnie! Pytaj lekarza, matczyna intuicja jest najważniejsza.
Witaj Maju :-)
Dziewczyny, czy wasze maluchy zdmuchnęły samodzielnie pierwszą świeczkę??? Macieja bardziej interesuje jedzenie świeczki niż dmuchanie, a ja chciałabym, żeby sam ją zdmuchnął. Moja chrześniaczka i jej siostry na roczek potrafiły zdmuchnąć świeczkę, tylko Maciej taki niekumaty :-D

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

03 lis 2007, 17:48

ja nawet małego nie starałam się uczyć, zabrakło mi na to czasu, a u koleżanki nauka skończyła się nieszczęśliwym wypadkiem, bo mała złapała za świeczkę i się poparzyła, ale też znam dzieci które doskonale radzą sobie z dmuchaniem świeczki na roczek, także kto wie może Maciuś się jeszcze nauczy :-)

[ Dodano: 2007-11-03, 16:48 ]
:-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

04 lis 2007, 09:38

Super zdjecia z imprezy :ico_brawa_01: U nas urodzinowy tort bedzie z opoznieniem bo dopiero w soote bo wczesniej wszyscy nasi tutejsi znajomi wybyli do Polski a nam sie nie oplacalo jechac tylko na 3 dni wiec urodziny przesuniete.A macie moze przepis na jakiegos dobrego torta bo wogole nie mam pomyslu co upiec!

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

04 lis 2007, 11:24

Super fotki z imprezy :-) jak znajdę przepis na torcik to podam tu na pewno.Jak Wika wyszła na bilansie?Co do dmuchania świeczki to Ania dmuchać umie jak mnie naśladuje zobaczymy jak będzie 22 może się uda :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-04, 10:27 ]
Jeśli nie macie piosenek dla dzieci na płytach to tu jest radio dzieciom tak bardziej na dole. Jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: http://www.polskastacja.pl/

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość