Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

02 lis 2007, 23:40

CZESC LUTOWECZKI zagladam dopiero teraz bo cały dzień mi maż grzebał w kompie pozniej po południu dojechła kuzyn jego czyli nasz hahaha i on sie dosyc dobrze zna na kompach, oprócz tego skontaktowali sie z informaykiem i co sie okazało? no to ze to wcale nie poszedł twardy dysk no i oki bo w sumie jest nowy w lipcu był kupowany natomiast poszło znacznie cos gorszego :(-płyta głowna hi hi hi smieje sie ale to smieszne nie jest wcale. :ico_placzek: Bo teraz to juz pozostało nam to ze maz powyjmował to co dobre nagrywarke ,dysk itp... no juz nie bede sie rozwodzic w kazdym razie przełozylismy nasze dobre czesci do kompa szwagierki na ktorym teraz smigam i tak chwilowo to jest ;) a my co no musismy zainwestowac w nowe cosik hi hi hi ;)
Fotki dało sie odzyskac bo w koncu dysk jest dobry wiec spoko, moje filmy z melcia tez wiec nic wiecej mnie nie obchodzi hi hi hi.
No i tn kuzyn przyjechał ze swoimi dwoma synkami-6 i 5 lat więc wiecie co tu sie działo jak trzech chłopców z kacpim na czele grandziło hahahahaha-szał ciał poprostu ach te dzieciaczki, melcia byla tak zdezorientowana tymi ich wyczynami ze siedizłą tylko jak potulny baranek koło mojej nogi i patrzyła jak dziki biegaja hahaahahahah ale lubie jak oni przyjezdzają kacpi wtedy odzywa i jest pełen radości :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KATELAJDKA nie no zdjęcia nowe rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moj zięc to poprostu mega przystojniak jeny ale bym go wycałowała w te policzki pelniutkie ach :)
Jakie sliczne ma juz te łopaty górne hahahah superaśne na maksa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Melcia to dopiero bedzie niedługo posiadaczka dolnej jedyneczki ale jeszcze nie stuka hi hi hi
Jak mama sie czuje?
DOROTA.M. fajoskie kozaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A wiesz my z mezem tez jutro na imprezkę smigamy z męzem do knajpy na Stary Rynek :)-meza kuzyn własnie ten co był dziś u nas z rodzinka wyprawia 30-ste urodzinki ;). Moja sira przyjedzie i zostanie z dzieciaczkami ale sie ciesze bo rzadko wychodzimy :)
MAMA JULCI nie wiem czy przegapiłam czy nie pisałaś czemu tak nagle wracacie do Polski? czy nie chcesz pisac?
QUNICK[/]dobrze ze z Ninka nie jest zle kurcze juz zaczęłam sie martiwc ze to uszko ach......
[b]EVA1977
no i dobrze ze Dominis wraca do zdrówka całe szczęscie ach kamień z serca ale włąsnie moze on miał ta trzydniówkę hhhmmmm jak tak wysoko gorączkował i teraz wysypka,moze poprostu wczesniej go cos brało i dlatego sie to wydłuzyło wszystko ale dobrze ze juz coraz lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MAGDZINKA dziękuje za przysłanie maila :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

03 lis 2007, 10:19

lulu81, gratuluję aż mi ślinka pociekła!
Iwona77, karolas, dziękuje dziewczyny! Dziś mi Nina (prawie w normie) dostała ataku histerii o 1 w nocy :ico_placzek: nic z tego nie kapuję - nie wiem czy jej coś jest czy w ten sposób odreagowuje wrażenia które ją bombardują w ciągu dnia???? I nawet nie ma się kogo poradzić - może znacie jakąś zaklinaczkę dzieci? Przydałaby się taka super niania od niemowląt - na BBC kiedys był taki program:"Zaklinaczka dzieci" bo ja już mam czarne wizje o jakichś chorobach... Dobra ale smęcę... w dzień za to mój aniołek jest radosny tylko ciągle chce chodzic trzymana za rączki...Jak ją położę na brzuszku to jest awantura choć czasem jej się uda przemieścić do przodu natomiast domaga sie żeby ją właśnie prowadzać za rączki - chodzik jej pod tym względem nie odpowiada.

karolas, Mela narazie była cichutka jak Kacperek miał gości ale za jakiś czas pewnie będzie z nimi wojować!

[ Dodano: 2007-11-03, 09:19 ]
Tu się dziś wybieram w gości - też mają hubertusa - a chciałam Wam pokazać jakie mają na stronie łądne zdjęcia
http://www.kasztanka.pl/

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 lis 2007, 10:40

CZESC LUTOWECZKI spieszę z nowinką: No kochane ogłaszam wszem i wobec że
AMELCIA STALA SIE DZIS SZCZESLIWA POSIADACZKA PIERWSZEGO ZABKA Tak jest wczoraj jeszcze nic nie stukało ale dzis od rana jej sprawdziłam i jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jest dolna, lewa jedyneczka HURA :)
Amelcia czekała na nią całe 9 miesięcy i dwa dni hahahahahahaha
A niedługo wyjdzie tez druga obok bo juz tez ją widać ale jeszcze troszkę ;)
Super tak sie cieszę ach......
QUNICK no widzisz kurcze ciekawe co tej ninusi jest ze taki atak w nocy hhhmmmm uszko raczej chyba nie bo by ciagle sie darła w dzień tez co nie? Ja tam nie jestem lekarzem ale to moze wiesz co ona w nocy odczuwa moze ząbkowanie moze jej ząbek pulsuje i wtedy odczuwa to bo w dziń jest zajęta zabawą to inaczej co?
Amelcia np. dzis w nocy niespodziewanie o 24.00 sie tak zaniosła płaczem ze podejrzewam ze to by ten moment kiedy ząbek sie przebił wiesz. Bo po chwili dałam jej tylko smoczek i juz sała dalej tuląc swoja pieluszkę i nozke od misia :)
A ten program z zaklinaczka ogladałam tez ;)

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

03 lis 2007, 10:42

CZeś dziewczyny, spoxnione życzonka dla wszystkich naszych 9 miesięczniaków.

U nas w sumie ok, doskwiera mi tyko brak męża. A to dopiero tydzień minął jak wyjechał.
Tobiaszkowi chyba wychodzą nowe ząbki, bo straszno marudny jest. Ale nie chce mamie pokazac, zaciska buźkę i nic nie pokaże. Muszę go porządnie rozśmieszyc to może coś zobaczę.
qunick, - cieszę się, że to nie zapalenie uszka. My przechodziliśmy to już 2 razy i wiem co to za paskudztwo.
karolas, - ja też mialam ostatnio problem z komputerem. A mianowicie mężuś wziął naszego laptopa na misję, a ja mialam byc bez komputera. Ale sie zbuntowalam i musiał mi jeszcze przed wyjazdem kupic i jeszcze dorzucil mi nowy aparat.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

03 lis 2007, 11:37

witajcie
Dominis juz smiga tak jak zawsze, tzn. łobuzuje na całego hihi
po gorączce i biegunce nie ma juz całkowicie śladu
została tylko ta wysypka

karolas pisze:CZESC LUTOWECZKI spieszę z nowinką: No kochane ogłaszam wszem i wobec że
AMELCIA STALA SIE DZIS SZCZESLIWA POSIADACZKA PIERWSZEGO ZABKA Tak jest wczoraj jeszcze nic nie stukało ale dzis od rana jej sprawdziłam i jest Jest dolna, lewa jedyneczka HURA :)


co za wspaniała nowina!!! super!!! gratki dla Melci za pierwszego zabalka :))))
ML pisze:karolas, - ja też mialam ostatnio problem z komputerem. A mianowicie mężuś wziął naszego laptopa na misję, a ja mialam byc bez komputera. Ale sie zbuntowalam i musiał mi jeszcze przed wyjazdem kupic i jeszcze dorzucil mi nowy aparat.

to wspaniale... nowy kompik i aparacik , super!!

no mooj mezus wlasnie pojechal do pracy a w domciu znowu sami :((
pogoda nie pozwala na spacerki
a w domciu juz siedziec sie nie chce
ale nam brakuje sloneczka.......

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 lis 2007, 11:39

Dzień dobry!
U nas nocka bardzo ładnie przespana, pobódka 2 razy na mleko...czyli norma...
Teraz właśnie Agatka ucięła sobie krótką drzemke....a ja szybciutko sprzątam w pokojach. Została mi właściwie tylko łazienka no i pieczenie placków. Dziś idę na łatwizne drożdżowy i hmm... chyba "pychotka"
karolas gratuluję pierwszego ząbka u Melci :ico_brawa_01: Lada chwila pewnie i drugi się pojawi super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Całe szczęście w tym całym nieszczęściu, że udało się uratować zdjecia i filmiki Amelki, to wspaniała pamiatka dla naszych dzieci na przyszłość. Mnie jak się pospuł komp to też myślałam, że wszystko przepadnie a miałam fotki jeszcze ze szpitala (nieprzegrane) więc jak tylko naprawili kompa i uratowali wszystkie fotki i filmy to od razu przegrałam je na płytki i teraz też co jakiś czas przegrywam - tak dla bezpieczeństwa - radze to samo :ico_oczko:
qunick ja też oglądałam ten program, teraz uwielbiam "Supernianię". Tak wogóle to musze się pochwalić (w sumie nie ma czym) ale w miejscowości leżacej obok mojej, w ubiegłym tygodniu był kręcony odcinek superniani....walczyła z bliźniakami...ponoć niezłe z nich urwisy, niestety nie miałam przyjemności widzieć na zywo p.Doroty Z. która prowadzi ten program....ale sam fakt jest że była blisko hi
Bardzo Ci współczuje, nie wiem bardzo prawdobodobne że Nina odreagowuje w nocy to co spotkało ją w dzień...ale to też takie całkiem nie normalne, skoro piszesz że to norma....hmm...muszę poszperć w moich gazetach może coś znajdę na ten temat, dużo piszą o śnie dzieci. (zbieram czasopisma dziecięce chyba już z rok :-) )

[ Dodano: 2007-11-03, 10:46 ]
Eva u nas też dzis kiepska pogoda...na dwór ani rusz, co po chwila pada....

[ Dodano: 2007-11-03, 10:54 ]
my niestety musimy pomyśleć o nowym aucie, a właściwie to moi rodzice... nasze auto sie sprawuje w końcu nie jest stare, ale rodziców peugeocik (tym co jeżdże do szkoły i ten co mi się popsuł jak byłam u karolas) znów wczoraj nawalił - rozrusznik....
coraz częściej trzeba w nim "grzebać" więc chyba pora na zmianę, a taki fajny, mały, szybki i wszędzie na parkingu sie zmieściłam...chyba zbyt dużą wagę przywiązuje do rzeczy, ale to było moje pierwsze autko jak zdałam prawko....
Aparat też by mi sie nowy przydał, bo brzydkie zdjecia zaczyna robić, chyba coś się spsuło, nie wiem widać te defekty na fotach które wczoraj wkleiłam...och dobra koniec narzekania, rozczulania.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 lis 2007, 13:05

Witajcie

Dla Amelki gratulacje :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

U nas też nocka fajnie minela jak i u Dorotki, jedna pobudka na mleczko o 6 rano i dalej spalismy do 9. Co prawda wczoraj poszedł spać okolo 22

Dziewczyny Fillipek robi bardzo twarde kupki , nawet kupką to nazwać nie można takie kuleczki i takie smierdziochi, ze szok, co mu podawac zeby lużniejsze byly, bo biedulka się męczy strasznie :ico_olaboga: :ico_sorki:

Dobrze uciekam do fryzjera :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 lis 2007, 13:08

Nie no ..urwanie głowy ...,nie mam czasu nawet odpisać :ico_zly: ... :506: Czytam Was z kanapką w dłoni u szklanką w drugiej ...no i noga bujając Wojtusia, który o dziwo jak na razie jest grzeczny ...ale jak to się mówi ...zjem i pędzę :ico_obiadek: mężowi robić, potem :ico_duzepranko: wstawić i je :ico_pranko: ...no i oczywiście :ico_odkurzanie: ...a potem siadam na kompa i nie wychodzę z pokoju aż do wieczora ...buziaki ...

Chorowitkom jeśli takowe są :564: za ich zdrówko ... A wszystkim zdrowiejącym :ico_kawa: !

:ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Dla 9 miesięczniaków: Dominika, Julki, Oliwiera, Roberta i Kubusia :ico_tort:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

03 lis 2007, 14:15

witam. w koncu mam chwile zeby was pocztac. w czwartek bylismy najpierw u tesciow na obiedzie, potem na grobie (mojego taty) a potem u babci na kawie, wiec dzien z glowy. wczoraj mielismy gosci i dzis tez mamy gosci. wyobrazcie sobie na jednym pokojy 13osob. trzeba stol i krzesla pozyczyc. no i tez mam kupe roboty. ale to sami znajomi wiec nie trzeba wielkich wypiekow robic. zrobilam juz leczo i sernik na zimno. dzisiaj zrobie jeszcze zapiekanke owocowa i salatke (fajny przepis: salata lodowa, czosnek marynowany, zielone oliwki z papryka, fetai sos wloski). wsrod znajomych mamy pare wegetarian i zawsze trzeba cos bezmiesnego zrobic:)

najlepsze zyczenia dla solenizantow, naszych dziewieciomiesieczniakow.

oto moje kozaki. kiedys pisalam ze maja 6cm, troche mi sie pomylilo. maja 9,5 wiec w tych butach mam 190cm wzrostu. troche glupio sie czuje ale co tam. i momo takiego wysokiego obcasa sa bardzo wygodne.
Obrazek
Obrazek

zdrowka zycze chorowitkom. Qunick dobrze ze z Ninka juz wszystko ok i Eva super tez ze i Dominikowi wysypka przeszla

Hekkate ja sporo ciast pieke ale za biszkopt sie jeszcze nie zabralam, a jak maz tak sie smieje to moze raz sam biszkopta upiecze:)

lulu podziwiam, niezle sie napieklas, same pysznosci. powodzenia jutro, oby Filipek byl grzeczny. trzymamy kciuki

Dorota.M. udanej imprezy. no i fajne kozaczki

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

03 lis 2007, 15:35

Dorota.M., ja zbieram czasopisma dziecięce od 5 lat (jak byłam z Zuzią w ciązy) i wszędzie pisza tylko "po łepkach" dlatego mówię że fachowiec by może doszedł przyczyny - z Zuzią tak nie miałam...
Karolas gratulujemy 1 ząbaka!!! :ico_brawa_01: U nas wciąż nic - sa jeszcze jakieś bezzębne dzieci oprócz Niny?

A moje panny zasnęły w samochodzie bo byliśmy u znajomych koniarzy - tak jak pisałam . tylko że w tą pogode kiedy trzeba się ciepło ubierać takie eskapady sa szalenie męczące - i mnie i dzieci ...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości