Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 lis 2007, 19:08

hello, ja dziś od rana na mieście byłam ale kupiłam sobie butki, fajne kozaczki na zime wiec wypad udany :-D i oczywiście nie mogło się obyć bez prezenciku dla malucha wiec kupiłam mu tez dwie pary bucików, jedne takie góralskie ze skórki a drugi z takiego mieściusiego polarka a od babci dostał czapeczkę a misiem :-D i kupiła mu jeszcze kubeczek, miaąłm nie kupowąc niekapka bo ostatnio w programie "Mamo to ja" nie polecali ale znalazłam taki fajny z taką końcówka jak gumową jak w smoczku wiec sie skusiłam ale chyba jeszcze za szybko dla niego na kubeczek, moze na świeta :-D

Kinguś super foteczki, a mój maluch to jak z mamuśką je to cały umazany, bo strasznie chce pomagać :-D

Violu nie mam właśnie rzadnego pewnego źródła z którego mogłabym kupowac warzywka dlatego na razie daje te jedzonko ze słoiczków :-D
Mam nadzieje ze w koncu zamkniesz ten szpital i wszyscy sie wyleczycie :-D
A co do kupek to mój tez czasami robi zielone, ale lekarka mi mówiła z jak dziecko ma w diecie dużo żelaza to takie moga być :ico_haha_02: wiec nie masz sie co martwić :ico_haha_02:

Basiu fajna foteczka, wygląda na niej jak byś mu z gara tą kaszke dawała :-D :-D :-D i super siedzi ten twój synuś :-D

Joasiu brawa :ico_brawa_01: za marcheweczkę Juli w niej do twarzy :-D ja mojemu tez najpierw dawałam pół słoiczka, ale to zależy od dania czasmi zjada pól a czami musze mu cały dac :-D bo inaczej wojna :-D

Sandra a cio tam Szymuś ma w tej butli :-D margaritte :-D

Basiu to udanego wyjazdu, tylko szkoda ze nie masz sobie jak odpocząć :ico_noniewiem: a foteczki rewelacja, w życiu bym nie powiedziła ze to na cmentarzu robione :-D

Małolata fajna czapeczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale chyba go tak na spaceki nie zabierasz :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

03 lis 2007, 19:15

heloł babeczki

Viola zdjatka marcela z Milenka naprawde super :ico_brawa_01:
Małolata Kubuś to kawał chłopaka, no i jaki przystojny hoho :ico_brawa_01:
Aagaa super :ico_brawa_01: KubuśRobinHood

Jejku dziewczyny dajecie maluchom juz soczki, marcheweczke i jabłuszko a ja chce dac Zosi cos innego niz mleczko mamay dopiero jak skonczy 5 moze nawet 6 miesiecy

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 lis 2007, 19:56

Violu dziekuje za rade zrobie wlasnie tak jak mi radzisz.Narazie dzis tez nic nie ma po tej marchewce zobacze jutro.Dzis kupilam marchewki jak bysmy kruliki w domu chodowali :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zamierzam caly tydz.podawac marchewke zeby sie brzusio przyzwyczail i potem przejde na jabluszko lub bananka :-D

[ Dodano: 2007-11-03, 18:58 ]
Hej sosim dawno Cie nie bylo.Ja tez tak myslalam, ale jak dalam Juli marchewki czy troszeczke jabluszka to chciala mi juz lyzke zjesc wiec stwierdzilam czemu nie :ico_noniewiem:
A jak Zosia?

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

03 lis 2007, 20:16

Wklejam wam kilka najnowszych foteczek :-D
tak moje chłopaki ogladaja tv :-D
Obrazek

tak zwiedzaja domek :-D
Obrazek

tu pierwsza kąpiel z tatuśkiem
Obrazek

tu szamamy mleczko :-D
Obrazek

a tu spacerek z rodzicami :-D
Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 lis 2007, 20:40

dziewczyny super zdjęcia maluchów, wszystkie są prześliczne
i ja też dołączam się do łysolków, bo właśnie ze szczotki zaczynam zbierać coraz więcej moich kudełków, nie dość że dzieci mi wyrywają, to i te hormony przeciwko mnie :ico_oczko:

ja oczywiście w biegu... probuję napisać coś przez łapki Wiki, która chce właśnie rysować kółeczka na komputerze, to jest prawdziwa sztuka, tym bardziej, że jeszcze klawiaturę atakuje mały króliczek w rękach Wikusi
powiem wam, że jednak inne miejsce dla dzieci niż domek wywołuje małe problemy
dziś np. z Tadziem musiałam się kąpać w dużej wannie (bo po wczorajszej aferze wolałam nie ryzykować w szafliku), a z Wiki musimy kombinować, bo nie mamy krzesełka do karmienia i trzeba wymyślać różne rzeczy, żeby ją utrzymać na miejscu
na szczęście pogoda dopisuje, dziś było słonecznie, choć trochę chłodno
specjalnie nie zapędzamy się na górskie szlaki, bo Tadziu za mały, a poza tym to jego pierwsza tak poważna zmiana klimatu
a ja dziś zaszalałam i wyszłyśmy ze sklepu z Wikusią z torebkami, tzn. moja córcia jeszcze oprócz torebki musiała mieć plecak na króliczka, ale akurat jest fajny i w przyszłości bardzo jej się przyda na krótkie wycieczki (pasuje na nią teraz, a i dla mnie jest OK, więc może mi kiedyś pożyczy)
poza tym mój ślubny namawia mnie od 2 dni na bieliznę, ale ja jakoś nie jestem chętna, bo teraz byłaby dobra, a po zakończeniu karmienia co? wolę poczekać i wtedy niech mi kupi
no kończę, bo moja gwiazda się obraziła, że odpycham jej łapki z klawiatury
do usłyszonka i miłej nocki

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

03 lis 2007, 21:03

Witam, trochę mnie nie było. Wszystkie dzieciaczki super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Obrazek
My w tym tygodniu zaczęliśmy próbować zupki. Natala już 3 dzień objada się marchewkową. A wygląda mniej więcej tak
Obrazek
a poza tym coś jest ostatnio strasznie marudna. Ciężko ją uśpić wieczorem a o popołudniowym spaniu to już zapomniałam........ Wczoraj musiałam isć spać o 9 bo moja pannica nie chciała spać sama tylko przy mnie. Obrazek
A teraz po całym nonono, na razie śpi..... A moje menżo pojechał dziś na koncert do katowic..... Sama muszę więc dać sobie radę z mała marudką..... Może uda mi się umyć.....Obrazek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 lis 2007, 21:11

abegano to trzymam kciuki za ciebie dziś wieczór
violu jak śluz w stolcu, to na pewno alergiczna sprawa, bo ja nadal mam to u Tadzia i nie wiem na co, a wydaje mi się, że już wszystko wyeliminowałam

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 lis 2007, 21:43

Ale super zdiecia Pawelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Agnieszka no to trzymaj sie dzis wieczorem

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

03 lis 2007, 21:54

dzięki za wsparcie :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Mam prośbę czy możecie napisać ile czasu spędzacie z waszymi pociechami na spacerkach? Mój mąż twierdzi że za mało wychodzimy z Natalą. Dodam że od 10 przez 3 godziny wałęsam sie tu i tam..... A on twierdzi że po południu też powinnam jeszce z nią wychodzić :ico_szoking:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 lis 2007, 22:19

Agnieszka u mnie jest to uzaleznione od czasu choc codziennie musze byc najmniej 1 godz.Wiec zdarza sie ze do poludnia wywalam Juli na tarasik i tam sobie spi a to roznie i po poludniu chodzimy tez roznie 1godz.,do 2godz.Ale chyba nie liczy sie ilosc a jakosc :ico_noniewiem: No bo jak jestes 3godz ale na ruchliwej ulicy to tez nic ciekawego.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości