Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 lis 2007, 20:02

Marta26, a nie wiem, tak strzelam z tym synem bo masz m\duze mdłosci, ja miałam okropna jak byłam w ciąży z Milanem podobno jak sie jest z dziewczynka sa mniejsze, ale w sumie dla ciebie skoro to pierwsze to bez roznicy płeć.
Ja zdjęć brzucha w 1 ciązy sobie nie robiłam, jakos nie chciałam , a jak juz bylam w 9 iesiacu to ciclalam nagrac Milana jak sie rusza w brzuchu ale za kazdym razem gdy wyciagałam kamere to przestawał.

bartoszka, to koniecznie napisz jak tam u gina

spinka, to sie nie denerwuj na meza :ico_nienie: , jeszcze tu skorczy jakis dostajesz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bartoszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 10 wrz 2007, 15:05

03 lis 2007, 23:59

Dziewczyny zerknijcie na te czerwcówki w pierwszym poście moim i dajcie znać jakby było coś nie tak ,a od jutra robię listę

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 lis 2007, 10:49

bartoszka, na ten sam napis czerwcowki?? bardzo ładny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 lis 2007, 16:13

Bartoszka napi bardzo fajny!!! Au lekarza rozumiem że wszystko ok? Pochwal się!

Dziewczyny potrzebna mi rada, moja 2-letnia chrześnica ma niedługo urodziny, co jej kupić? Pomocy. Nie mam z nią kontaktu, ostatnio widziałam ją rok temu, ją wychowują dziadkowie, rodzice wyjechali i ją zostawili. Pomóżcie, chcę prezent za ok 100zł. Wy macie dzieci w podobnym wieku co jest teraz na topie?

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 lis 2007, 17:47

spinka, to zależy tylko i wyłacznie od dziecka, moj szaleje za teletubisiami
Ale jak cos mogę ci polecić zestaw 3 plytek dvd Lippy and Messy do nauki angielskiego bardzo fajne dla dzieci
Albo worek SAKO
Ja ide niedługo na roczek to ten worek kupuje
http://www.pufydladzieci.pl/index.php?d=4&p=1

Moja natomist chrzesnica lubuje sie w lalkach i tylko lalki i wozki ja ciesza, a inne dziewczynki w my little pony (hasbro)

Wszystkie rzeczy ktore ci wypisałam są mniej wiecej po okolo 100zł

Ale niedobrze rodzice żeby takie dziecko zostawiac normalnie :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

05 lis 2007, 08:28

Siunia z mają chrześnicą sprawa jest bardziej skomplikowana, rodzice wyjechali, nią zajmują się dziadkowie, no i oni starają się o prawa rodzicielskie ( właśnie trwa sprawa) a rodzice piją, jedno jest gorsze od drugiego szok.
Moja Julka już od ponad roku jest u dziadków i dlatego nie wiem nic o niej, jak była wcześniej u naszej cioci (druga babcia) to miałam z nią kontakt - a tak nie. Dodam, że starszy chłopiec jest właśnie u cioci, ona wzięłaby 2 ale jest po ciężkiej chorobie i obawia się czy sąd chłopca jej nie odbierze, normalnie jak widzę biologicznych rodziców dzieci to mi się nóż otwiera w kieszeni. Ludzka głupota jest nie do ogarnięcia :ico_placzek:

Zmieniając temat ja dzisiaj w końcu badania robię, ale nie wiem jak wytrzymam bo już mi się strasznie chce jeść, obym nie padła przy pobieraniu krwi.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

05 lis 2007, 08:55

Dziewczyny, mam problem, dzis rano jak wstałam zauwazyłam u siebie krew, tzn. lekkie plamienie. Strasznie sie zdenerwowałam ( z nerwów aż się poryczałam), nie wiem z czego to może być, czy miałyście cos takiego? Czy mam powody, żeby sie niepokoić?
Teraz siedzę w pracy, i cały czas o tym myslę ( sprawdzałam, jak na razie krwi nie widac).
Mnie tez czekają badania, pewnie pójde jutro, wizytę u gina mam na 14.11, ale w tej sytuacji to nie wiem co robić. :ico_placzek:
Proszę piszcie, jak to było u Was.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

05 lis 2007, 10:08

do Nowa ja krwawiłam w ciazy 3 razy powinnas jak najszybciej isc do lekarza da ci leki na podtrzymanie zwolnienie i lezenie w łózku to jest najlepsza metoda ja po trzecim krwawieniu lezałam 1.5 miesiaca w lózku i juz jest dobrze a było nieciekawie krwiak na łozysku ale juz go nie ma . nie lekcewazego i szybciutko do lekarza :ico_olaboga: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 lis 2007, 10:44

NOWA, ja tez ci razde jak najszybciej biec do lekarza, czasem moze to byc spowodowane odklejaniem się łożyska, więc szybko zrywaj sie z pracy i do gina. Oby to nie było nic poważnego, ale jak pisała asiab to ze moze byc krwiak.

spinka, no to naprawde :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: z tymi rodzicami

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

05 lis 2007, 11:58

Bardzo dziekuję za odpowiedź.
Dzwoniłam do pani gin. , jestem umówiona na 16, jade zaraz do pracy (tylko nie wiem jak ja tu wysiedzę), strasznie sie denerwuję i boję, ze będzie coś nie w porządku :029:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość