Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 lis 2007, 21:45

syla75, no wlasnie ja z doswiadczenia wiem ze z niektorych chodzikow dziecko moze wypasc i ten wybieralam tez pod tym kontem ,,, moja kolezanka dla swojego synka ma taki sam i jest super :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 lis 2007, 21:51

Witajcie :-)
My tu na sekundkę. Dziś mamy mega leniwy dzień , ale za to szczęśliwy- bez teściów :ico_brawa_01: R sam pojechał :ico_brawa_01:
Katrin- jeśli mogę bezczelnie spytać: co to był za elektryczny prezent? :-D
Gabi, kobieto pracy witaj! :-D Już nie będę się powtarzać, że Cie podziwiam :ico_sorki: Postaraj się częściej wpadać do nas :ico_sorki:
Mordko, w końcu pokazałaś mi zięcia :ico_brawa_01: Ale on fajny. I jakie pućki ma :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Aż chce się całować :-D Moja Julka podobnie klika, hakerka. Ostatnio mi kompa w stan wstrzymania wprowadziła i to tak skutecznie, że musiałam resetować. Na TT jej nie zaproszę, bo mi hasło zmieni, albo cuś :ico_nienie: To jest mały chuligan. Z jedzeniem mamy identyczną sytuację- dorosłe obiadki są lepsze- dziś zjadła mi nieco paróweczki i jajecznicę na masełku. Chodzik fajny... My musimy niestety się obyć. :ico_placzek: Za to cieszymy się w kojcu i krzesełku.

Caro- fajne foty :ico_brawa_01:

WSZYSTKIEGO NAJ NAJLEPSZEGO DLA MATEUSZKA :ico_prezent:

co to ja jeszcze miałam napisać... nie pamiętam. siku mi się chce, a nie chce mi się do wc iść. Szczyt lenistwa normalnie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-04 ]
A- siedzimy sobie z Lala w pokoju, nagle R krzyczy... Agnieszka, Agnieszka, chodź tu szybko! Zobacz!! ja lecę, co się stało, że tak japę piłuje?? A on pokazuje mi gg i mówi: MORDKA JUŻ JEST :-D :-D :-D :-D
Odkrycie zrobił :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 lis 2007, 22:04

Kolka, :-D :-D normalnie cmoknij swojego męża odemnie... ale milo mi sie zrobilo :-D :ico_wstydzioch: no i sie usmialam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 lis 2007, 22:46

Zasnął przed TV... teraz nie będę go zaczepiać, potem jak będę go budzić to go cmoknę :-D

A ja sobie ściągnęłam taką staaarą grę koło fortuny i gram :-D :ico_puknij: Ale mnie wciągnęła :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 lis 2007, 23:03

a ja nie moge uspic Kacpra... wtulic sie nie moze i marudzi :ico_placzek: a ja juz z sil opadam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 lis 2007, 23:33

M0rD3CzKa pisze:a najsmieszniejsze jest to ze stara klawiatura wyciagnieta z szafy w ogole nie interesuje go...On chce ta podlaczona!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie da się Kacpi w bambuko zrobić :ico_brawa_01: Takiego zięcia właśnie zawsze chciałam mieć.. :-D Same się bawcie tą z szafy :-D :-D

A ciemu taki smutny? Co mu jest? zawsze tak ma, czy dziś coś wyjątkowego mu się przytrafiło? :ico_placzek: Może zęby następne? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 lis 2007, 23:46

No wlasnie nie zawsze ale juz śpi..przynajmiej narazie, jest przeziebiony i te wstretne kaszlisko i katar nie daja mu spac :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

04 lis 2007, 23:50

Bidulek malutki.. a antybiotyki jeszcze bierze? I kropki są?

[ Dodano: 2007-11-04 ]
http://wiadomosci.onet.pl/1634986,11,item.html

Czytałyście?? To kobieta musiała się zestresować... Chciałabym kiedyś przeczytać jej relację z tego porodu... I ci z punktu opłat musieli mieć niezłe przeżycia...

A ja już idę do łóżeczka... Plecki bolą, wszystko boli, chyba @ jedzie :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 lis 2007, 02:00

No nareszcie mialam cos do poczytania-widac ,ze nasza Mordeczka wrocila i nas pogonila. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
[size=150]Mateuszkowi samego slonca i usmiechu z okazji 7 miesiecy [/size] :ico_prezent: :ico_prezent: -mam nadzieje, ze juz jest calkiem zdrowy i pozdrowienia dla siostry Mateuszka, ktora jak widze juz tez z nami klika-pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kacperek razem z Julka wyrastaja na hakerow-od poczatku widac sa dla siebie stworzeni-apetyty tez podobne :-)

Gabryiu-Twoja niunia jest najpiekniejsza terrorystka swiata a Ty jestes super mamuska, ze dajesz sobie rade z tyloma obowiazkami.

Pol roku temu rozcieli mi brzuch-dokladnie o tej godzinie zobaczylam i utulilam pierwszy raz mojego synka, wiec stawiam :
Obrazek
i :ico_kawa: a, ze pora przyzwoita na cos mocniejszego wiec :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2007-11-05, 01:13 ]
Mordeczko-caluski dla Kacperka, mam nadzieje, ze szybko przejdzie mu ten kaszelek
Koleczko-prezentow elektrycznych bylo kilka wtedy:zestaw elektryczny do manicure i pedicure, lampa lawa(taka co ma w srodku wosk) i wlaki elektryczne do wlosow :ico_haha_01: I dzieki za opis zabkow Juli, fajnie to wytlumaczylas-a moj Antos dalej marudny a ja nie widze nawet w drodze tych zabkow, chyba pojdziemy jutro do lekarza bo to juz drugi tydzien jak budzi sie ciagle w nocy i czasem z placzem.
Caro-Oskarek pieknie Ci rosnie, przystojniacha z niego-pilnuj go, pilnuj, bo kobiety atakuja.Dzis w kosciele mojego malego wyraznie podrywala taka mala ze stycznia tego roku :ico_szoking: Teraz takie czasy, ze dziewczyny pierwsze podrywaja :ico_olaboga:
Syla-gratuluje szwagierki :ico_brawa_01: ciesze sie, ze moglas wypoczac.I buziaki dla malej akrobatki :ico_olaboga: A kiedy Nicolka znowu cos nam tu napisze, bo widze coraz wiecej tiktakowch dzieciakow chce z nami tu klikac :-)

Musze mykac, papatki

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lis 2007, 08:59

Dzień dobry
Wpadłam się dziś tylko przywitać, bo na tyle mi pozwoli mały terrorysta :-D i życzyć Wam kochane, wspaniałe mamuśki miłego dnia. Dzięki za pochwały :ico_wstydzioch: , i każda z nas na nie zasługuje bo bycie mamą to nie lada wyczyn :ico_oczko: .

Dla Syli wszystkiego najlepszego z okazji imienin :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: .

Również dla naszego cudownego Antonia zdrówka, uśmiechów, aby każdy nowy dzień
przynosił Ci Antosiu wiele miłych niespodzianek i obyś otaczał się życzliwymi ludźmi :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość