Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lis 2007, 20:03

oj Jasnie Pani :ico_olaboga: to sie porobiło, ale pamietaj, ze człowiek czasem w złości mówi takie rzeczy, których potem żałuje :ico_placzek: w końcu to Twój ojciec, owszem źle Ci powiedział, ale czasem warto wybaczać niż sie kłócić i gniewać na siebie :ico_olaboga:
dobra idę usypiać monstera i bede potem :ico_oczko:
Ps. juz widze jaką mi " jazde" przed spaniem zrobi, bedzie marudzenie, płacz i mruczenie w stylu " nie chce iść jeszcze spać, ale jestem taki śpiący ze musze" :ico_oczko: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-04, 20:05 ]
gdzie jestescie??????????????????????

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

04 lis 2007, 22:05

Witajcie u nas wszystko ok. Marcelek jest naprawde kochany tylko spi i je, nawet noc przesypia tylko raz sie budzi do karmienia. Karmie go piersia choc ostatnio mialam juz dni zwatpienia bo tego pokarmu nie bylo za wiele ale juz sie powoli normuje.
Oscarek coraz mniej zazdrosny duzo mi pomaga dzis nawet kapal go.

madziorka hihi wiem ze ty odciagals pokarm czy to ci pomoglo wytwarzac wiecej mleka?

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 lis 2007, 22:54

Beatka przesliczne fotki :ico_brawa_01: wzruszajace na maxa...widze,ze Oscarek jest coraz lepszym bratem :ico_oczko: wiesz co najbardziej dziala na maluchy? pewnie o tym wiesz,ale napisze :ico_oczko: mow Oscarkowi,ze bez niego nie dalabys sobie rady,ze bardzo Ci pomaga,ze jest niezastapiony i ze Marcelek go kocha ,uwielbia itp ....to dziala :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-04, 21:58 ]
sadzac po fotkach juz to wprowadzasz w zycie i super :ico_brawa_01:
Jasnie Pani ja sie nie raz ztata klocilam,ze ho ho...i nikt sie nie przepraszal ,bo to naturalne,ze bedziemy rozmawiac zawsze ...ale u mnie tak jak u Zubelka troszke ....tata byl dla nas bardzo dobry :ico_brawa_01: a T uczy Olivera mowic,po tym jak sie dowiedzial,ze ja w wieku 5 mies mowilam,,mama,lala ,baba ,, :ico_haha_01: dzis mi mama powiedziala he he a moj brat znowu bardzo pozno hi hi i moja mama mowi,ze chlopcy wszystko wolniej ,ale to chyba od dziecka zalezy....sama nie wiem he he od plci moze yez troszke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

04 lis 2007, 23:12

Beatko czekaj az Ci pokarm sie unormuje, mi to sie zaczeło ok 4 tyg wiec tym sie nie przejmuj, ja tez miałam mało na poczatku, wiec moim zdaniem nie powinnas odciagac bo bedziesz miła błedne koło, poczekaj az piersi " dostosuja sie do Marcelka potrzeb" a bedzie tak napewno :ico_oczko:
fotosy boskie, taki duzy mi sie wydaje ten Twój synio :ico_brawa_01:
dobra dziewczyny ja ide spać bo mam zwłoki i jestem śpiąca :ico_spanko:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

04 lis 2007, 23:45

zubelek, jaka lina lecisz bo ja 17 bede z pl wracala do belfastu moze razem polecimy :ico_brawa_01:
ja musze zmykac do jutra

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

04 lis 2007, 23:46

lucy tak wlasnie postepujemy z Oscarkiem bo inaczej by sie zaplakal z zazdrosci choc nie powiem ze od czasu do czasu go gdzies tam szturchnie ale mysle ze jest coraz lepiej

martuchafrost no wlasnie sama nie wiem co robic bo Oscarka karmilam i butla i cycem a teraz nie chce butli wprowadzac, a slyszam ze przez sciaganie jest wiecej pokarmu wiec zaczelam odciagac, jeden dzien mam duzo pokarmu a innego dnia wydaje mi sie ze jest go mniej, ale bede probowac mam nadzieje ze sie wszystko ustabilizuje,

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

04 lis 2007, 23:49

prosze praca domowa odrobiona :-D urodzinki kondzia :ico_haha_01:

ilonkato juz bedziecie sie zadomawiac na stale w tej miejscowosci???duza???

beatkosuper fotki :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 10 lis 2007, 17:45 przez fela, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 lis 2007, 00:07

fela super zdjecia, urodzinki musialy byc udane, a co do tej perkusji to nie zly prezent, Oscar tez ostatnio sobie cos takiego w sklepie upatrzyl, ale ja bym wtedy calkiem w domu zwariowala od halasu. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lis 2007, 00:26

no i miałam iść spać i nie ide :ico_olaboga: ząb mnie boli :ico_olaboga:
Beatko ale im wiecej bedziesz odciągać tym wiecej bedziesz miała mleka a jak Marcelek nie bedzie wszystkiego wypijał to Ci zostanie i bedziesz musiała ściągac i tak, pamietaj ze Marcelek nie jest głodny i mimo to ze wydaje ci sie ze masz mało mleka to nie masz, wierz mi :ico_oczko:
Fela boskie zdjecie to czarno- białe no i widac ze Konradek taki szczęśliwy :ico_brawa_01: a mój Jacek pyta sie gdzie kupilicie tą perkusje bo on ma fizia na punkcie perkusji i juz chce Franiowi kupić :ico_puknij: :ico_szoking: :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

05 lis 2007, 00:31

marciapowiedz mu ze w 'toys r us' :-D :-D u nas to pawel byl kiedys perkusista za mlodych czasow i teraz dla synka wpaja jak grac :-D
wspolczuje bolu zeba,czy wy sie z emilka zmowilyscie ,bo ja tez zab bolal dzisiaj :-D
chyba za czeste spotkanka i co wy tam chlejecie ze zeby wam bola :-D :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-04, 23:34 ]
no nic spadam kochaniutkie do wyrka,moi chlopki juz dawno chrapia tak wiec i pora na mnie :ico_spanko: fajnie ze mam juz nagrzane pod koldra ,bo nie cierpie pod zimna wlazic :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość