Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

05 lis 2007, 08:15

Dzien dobry!!! Gdzie zninelycie dziewczynki!!!

Ja teraz na chwileczke bo o 9 idziemy do pani doktor na wazenie i mierzenie.

A co do zdmuchiwania swieczek u nas raczej nie ma co na to liczyc bo sama swieczka bedzie pewniej bardziej interesujaca niz dmuchanie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

05 lis 2007, 09:29

Margot świetna stronka z piosenkami, wielkie dzięki :-D , my na mierzenie i ważenie wybieramy się jutro, no i na szczepienie (odra, świnka , różyczka)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

05 lis 2007, 13:41

Juz jestesmy waga 8.900g wzrost 76cm .A szczepienie mamy w grudniu tak wiec jeszcze troche czasu jest :-)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

06 lis 2007, 01:06

Witajcie :-)
Maju super fotki widac ze ipreza sie udał .
Margot a co do tort to ja sie w pieczenie nie bawwie kupuje dotowego torta bo pdejzewam ze by mi nie wyszedł a co do tej stronki to cos nie moge oduchac tych piosenek pwenie robie cos zlE.
Szkrab ale Wikunia nie jest wcale taka duza ja myslam ze moj Kuba tylko taka mała wage ma wazyłm do w domu ze 2 tyg tem i wazył 8200g wiec jeszce nie ma roczku pewnie bedzie wazył mniej niz Wiki ale i tak nie jset zle .
A Kuba :ico_chory: ma katar i to jest masakra bo nawt nie daje sie dotknac do nosa juz wczoraj mi si cos wydawało ze dostanie katar i masz ci los rano sie obudzislismy i co jest katar :ico_olaboga: , i chyba nici z basenu bo jak mu nie przejdzie do sobotyy to bede sie bac ze jeszce bardziej sie rozchoruje . A co do urodzin to troche sie martwie bo bardzo bym chciła zeby yły w nowym domu ale nie wiem czy damy rade bo jeszcze duzo do zrobienia a moj maz juz ledwo zipie i jeszce problemy z tym kregosupem szkoda mi go bardzo .
Konzce bo si erozpisałm a juz tak pozno pa pa pozdrawim :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

06 lis 2007, 14:39

Monis kazdy dzieciaczek inny.Moja Wiki to chyba swoja figure po tacie odziedziczyla on byl chudzy jak byl maly :-) No i zdrowka dla Kubusia zyczymy.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

06 lis 2007, 16:29

Szkrab my obydwoje z mezem bylismy pulchni jak bylismy mali wiec niewiem po kim on taki jest tylko ze on nie jest drobniutki po ma takie baleroniki na nozkach i buziak okragły wydaje mi sie ze on jest poprostu moze troche krutszy chociaz jak lezy na pleckach i wyciagnie sie to maz sie smiej ze jak sledzik wyglada ze taki długi jest nie wiem sama tylko boje sie zeby nie był taki mały jak mama bo ja mam 161cm wzrostu a z kolej maz nie jset niski bo 180cm wiec mam taka wielka nadziej ze bedzzie taki jak tata :-)

[ Dodano: 2007-11-06, 15:32 ]
za jakies 3 tyg. pojde go do przychodni zmiezyc i zwazyc to bede dokładnie wiedziła jaki jest

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

06 lis 2007, 18:03

Ania już po szkarlatynie za to mamy skierowanie do endokrynologa bo jakiś hormon tarczycy jest leciutko podwyższony... no jak nie urok to....wiosna ludów... Tylko że tam terminy odległe na styczeń lub luty :ico_szoking: jutro będę miała namiary na prywatnego to wam napiszę kiedy wizyta.Mam tylko nadzieję że to nic poważnego :ico_olaboga: Ania waży 9600 i ma 75 cm czyli całkiem nieźle :ico_brawa_01:
Kubusiowi życzę zdrówka.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

06 lis 2007, 20:34

Margot moze to sie tylko zmienilo po tej szkarlatynie. W kazdym razie rzymamy kciuki i pisz co sie dzieje!

A gdzie reszta naszych laseczek zniknela???

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

06 lis 2007, 23:53

Margot moze rzeczywiscie po tej szkarlatynie cos sie zmieniło ale na szczscie że juz sie skonczyła ta szkarlatyna . Margot przepraszam ze pytam ale powiedz ty dosc czesto chodzisz z Ania do roznych lakarzy ona ma jakies powazne obiawy czy poprostu jestes bardzo przewrazliwiona jeszce raz przepraszm ze zapytałm i jak cie uraziłm . Napisz jak bedziesz cos wiedziec kiedy ta wizyta bedzie wszystko dobrze ja tez trzymam kciuki.
Prwda gdzie sie podzily wszystkie mamy

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

07 lis 2007, 12:14

Jutro o godzinie 18 mamy prywatną wizytę u endokrynologa :ico_brawa_01: trzymajcie kciuki aby wszystko było ok.
Moniś niczym mnie nie uraziłaś :-) po prostu mam lekarkę która woli dmuchać na zimne i wysyła nie tylko Anię do różnych specjalistów jak tylko widzi cień podejrzenia że u dziecka jest coś nie tak.Tym razem jest to endokrynolog i już bo jak pisałam jakiś hormon nieznacznie przekroczył normę co może wskazywać ale nie musi na niedoczynność tarczycy czyli w sumie brak jodu no i lekarka woli aby to sprawdził specjalista, a ja też jestem panikara to się dogadujemy z tą lekarką :-D A tak to Ania jest normalnym , zdrowym i prawidłowo rozwijającym się dzieckiem :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość