zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

02 lis 2007, 20:44

paulinka dla mnie to tez chore, żeby karmic tylko cycem do 1,5 roku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: . Ja chciałabym do poł roku ale mam obawy na dzien dzisiejszy, że mu to nie wystarcza i czasem musze mu butle podac :ico_placzek: , ale dzis narazie obeszło sie bez :-)

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 lis 2007, 21:48

Aga dzięki za radę dziś ugotowałam samą marcherwkę z odrobinką pietruszki i za drugim podejściem zjadła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i to dość sporo

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

04 lis 2007, 11:12

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla emilki za pierwsza zjedzona zupke

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

04 lis 2007, 13:53

Moja tez dostała zupke :-D krzywiła sie strasznie :ico_haha_01: ale troche zjadła. Na poczatek nie przesadzam po trochu będziemy zwiekszac dawki.

Aga jak tam po ćwiczeniach??????

No nic ide dziecko dotlenić na chwile.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

04 lis 2007, 14:02

asiula26, cieszę się że Emilce smakowało. Ogromne :ico_brawa_01:

Olciiaa, Twojej Emilce oczywiście też gratuluję :ico_brawa_01:

Hihi no to teraz poczekajcie na pierwszą kupkę :ico_oczko: A jak już zaczną wcinać zupkę na mięsku to dopiro wtedy się zaczną "pachnące" kupeczki :-D

Olciiaa, wczoraj po ćwiczeniach był luz. Fajnie żadnych zakwasów i wogóle. Natomiast dzisiaj rano nie mogłam z łóżka wtać. Mam MEGA zakwasy w łydkach :-)
Ale jutro ostro idę :ico_oczko:

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

05 lis 2007, 10:58

Witam drogie Panie.
Paluśka super fotki.
Ja dzis ide na wizyte do esculapa. Moze wkoncu cos sie dowiem. Trzymajcie kciuki

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 lis 2007, 11:13

Grazyna, powodznia. Na pewno wszystko będzie ok. Oczywiście mocno trzymamy kciuki :-D

A tak wogóle to puściutko tutaj :ico_nienie:

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

05 lis 2007, 11:52

Olciiaa pisze:marcysia mi też w nocy drętwiały ręce. Takze to nic dziwnego w ciąży chyba :-D Co do maluszka to na pewno Ci przeleci. A nakiedy masz termin????



Olciiu termina mam tak kole 06.01, ale równie dobrze może to być końcem grudnia,
dzisiaj w nocy przez te zdrętwiałe ręce nie mogłam spać buuuuuuuuuuu :ico_placzek:

Ogólnie u mnie okey prócz tych drętwień i bólu kręgosłupa, ale cóż zrobić, trzeba przeczekać,,
czytam Wasze rady odnośnie zupek i uczę się , uczę kochane, jesteś dobrym źródłem wiedzy,,,nawet bardzo dobrym nie ma to jak doświadczone mamuśki :-)

Grażynko daj znać jak tam po wizycie w ESKULAPIE???
Czy jak się zapisywałaś na wizytę to długo czekałaś na termin czy bez problemu??
Czy powinnam już teraz tam się wybrać czy jeszcze za wcześnie???

Cały czas się biję z myślami : Wyspaińskiego czy ESKULAP???? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

05 lis 2007, 12:15

Aga no moja jak zrobiła wczoraj kupke to się nadziwić nie ogłam - zupełnie inna. Jakaś zielono żółta i z marchewką. Tak chyba powinno byc na poczatku, co nie??? I ciesze się że Ci się na fitnesie spodobało :-D

Marcysia no tak to juz jest wszystko boli i dokucza i człowiek już marzy o tym rzeby urodzić :-D No ale juz nie dużo Ci zostało.

A moja kolezanka z pracy wczoraj urodziła synka. Po tygodniu prowokacji :ico_szoking:

No i mi się mała budzi.............

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 lis 2007, 12:36

marcysia74, to ja Ci jeszcze bardziej namieszam w głowie :-) Ja rodziłam na Wyspiańskiego i jestem bardzo zadowolona. Opieka jest rewelacyjna. Ja do porodu miałam swoją położną (miałam poród rodzinny), caluteńki czas była ze mną nawet na chwilę nie wyszła. Bardzo mi pomogła i dzięki niej poród poszedł mi jak z płatka :-D
A to że Gabrysia w szkole rodzenia mówi że poród rodzinny jest płatny to nieprawda. Myśmy ani złotówki nie zapłacili za salę do porodu rodzinnego. Jedynie mój mąż musiał sobie sprawić za 10zł takie fajne niebieskie wdzianko :ico_oczko:

Olciiaa, jak już podajesz Emi zupki czy deserki to możesz zapomnieć o kupce w postaci "jajecznicy" :ico_oczko: Uwierz mi im więcej posiłków stałych będziesz podawać Emi tym kupki będą bardziej "aromatyczne" :-)
To co dzisiaj o 18 aktualne ??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość