Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 lis 2007, 12:53

A z czwórki solenizantów tylko dwójka obecna :ico_noniewiem:

No ale oczywiście wszystkim bez wyjątku zdrówka i radości zycze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 lis 2007, 13:45

Alinko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak mogłam przegapić

100 LATEK DLA WANESKI

A kupiłam kozaczki i 2 sweterki takie w miare eleganckie żeby były do pracy. Fakt, czas za szybko przeleciał.
Łeb mnie boli, jestem niewyspana, ciekawe jak ja przejde dziś te badania u okulisty
Kurcze Emi sie drze nara

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2007, 13:49

wanesko, lauro, franiu i kalinko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

alinka moze w zimie jak sie spotkamy to poszalelejmy razem intensywnie hihi ja jestem ZAAAA!!!!!!

frydza ja tez jakis czas temu jak zalogowalam sie na naszej klasie to nie zobaczylam nikogo znakomego a teraz???? caly czas pojawiaja sie nowe twarze. mojej klasy nie bylo ale sama ja zalozylam i w ub tyg odezwaly sie dwie kumpele hihi takze dosyc szybko. i czekam na wiecej hihi

ja dzis nawet wyspana.. choc biorac pod uwage godzine o ktorej sie polozylam (3.30 :ico_puknij: ) to i tak jest niezle hihil
leos jeszcze lezakuje. a ja wpadlam na chwile. zjadlam platki z mlekiem i zwijam sie pod prysznic...
bo maja przyjsc dziewczyny.. i gdzies polazimy hihi
pogoda dzis juz nie taka ladna jak ostatnio... rano bylo 0st :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
no i jak na razie slonce sie nie pojawilo :ico_placzek:
ale co tam.. ubieramy sie i zmykamy

buziaczki

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lis 2007, 14:06

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Wanesski,Frania,Laury i Kalinki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dziewczyny ja w przeciwienstwie do Was mialam super noc,tzn on zawsze spi cala noc,ale czasem cos mialknie i musze mu smoka dac,bo on uzalezniony hi hi ale dzis wzielam go chyba o 6 do lozka,zjadl i spalismy do 11 :ico_szoking: po czym znow zjadla,pobawil sie sam w lozeczku i wlasnie zasnal...)liverek zawsze jak sie obudzi,to po godzince uderza w kimke he he wiece co,ja mysle ,ze on taki spioch nedzie jak jego mamusia....no bo przeciez Leonek tez tak spi he he a Madziorka tez lubi pospac hi hi i tak mi sie skojarzylo :ico_oczko: w ogole pogoda taka za oknem nieciekawa,ale musze sie ubrac ,ogarne i jak t wroci,to pojde troszke na rower ,a pozniej na spacer,albo na odwrot hi hi

[ Dodano: 2007-11-05, 13:08 ]
w ogole musze Wam fotki wkleic,bo tez mam Oliverka dynie itp he he ale nie chcialo mi sie na kompa zrzucac :ico_wstydzioch: pozniej zrzuce i wkleje :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 lis 2007, 14:49

dziękujemy za zyczenia :ico_respekt:

Lucy pokaz no mi tu nowe zdjątka zięcia :ico_oczko:

Madziorka bardzo liczę na to spotkanie!! Masz mój numer telefonu?? To Ci prześlę na priva ;)) Takie łazenie to nie wiem czy się uda..no wiesz Karol :ico_noniewiem: ale wazne by się spotkać i pogadać na zywo !!!!!!

No właśnie jak juz pisze o spatkaniach na zywo ;) Wczoraj bylam na spacerku z Bozenką74. Mały Franuś jest przeuroczy :-D az mi sie wierzyć nie chce ze Wanesska tez taka była :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2007, 15:17

lucy dawaj oliverka dynie hihi szybko!!!

alinko
no niewazne jak i gdzie.. wazne ze sie zobaczymy.. mam nadzieje,,.

zeby tylko dzieciaki byly zdrowe i adam nie musial wracac do pracy zaraz po nowym roku,,.
to sie zobaczymy hihi

super ze masz okazje widywac sie z bozenka... maly franus. ach widizalam go na tt.. slodziutki

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

05 lis 2007, 15:24

A ja nie mam szans sie z nikimzobaczyc :( Bo w Trojmiescie malo Tiktakowiczanek, a jak sa, to zabiegane i niedostepne. Buu... I was tez nie zobacze :(

Lucy - dawaj nowe foteczki Oliego, bo dawno zes sie nie chwaliła tym przystojniaczkiem :-D

U nas wyszlo sloneczko :ico_szoking: i choc tylko 4 stopnie w powietrzu, to i tak zaraz pojdziemy na spacerzycho. Mały spi sobie smacznie juz ponad godzinke, bo dzis ma chyba kiepskidzien i dopiero teraz sie wyciszył. Biedny Miskowy..
Ja dzis w tempie ekpresowym wyszorowalam zlewy, brodzik, umyłam podlogi, zmylam wszystko w kuchni i upichciłam obiad. Czekam teraz na Duzego i moze cos fajnego wymyslimy na dzis :ico_brawa_01:

A! Dziewczyny - ubieracie juz Maluchy w kombinezony? Bo ja jakos nie mam ochoty.. I poki co ubieram go dosc lekko i wsadzam do cieplutkiego spiworka w wozeczku.. No i jak sprawdzałam - to zawsze cały cieplutki - no.. chyba ze wieje, to leciutko nochalek przymarza :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2007, 15:25

alnko aha ... no wiesz mamy dobry kontakt z rodzenstwem i nie wyobrazam sobie by bylo inaczej.. ale z reszta rodziny bywa roznie...
mamy tu w watford adama kuzynke z ktora nie rozmawiamy od kwietna.. pisalam kiedys o tym.. jej facet okazal sie hipokryta i kretaczem na maxa.. delikatnie ujmujac. ona wziela jego strone i przestala sie kontaktowac . wiec nic na sile..

moj tato ma 8 rodzenstwa i kontakty maja slabe. jeszcze jak dziadkowie zyli to spotykali sie wszscy u nich.. a teraz to sporadyczna wizyta.. przy okazji bedac u moich drugich dziadkow ktorzy mieszkaja w tej samej wiosce hihi
a taty rodznestwp po calej polsce rozsiane i jakos sie nie odiwedzaja..
jednego wujka to zyicu na oczy nie widzialam.. dziwne i smutne jak dla mnie..
oni w oogle sa pokreceni..
hihi

no a ja z kuzynowstwem odnowilam kontakty dzieki gg, mailom, ale oczywiscie nie wszystkie sa na biezaco.. a ja na sile nikogo nie bede zmuszac..
coz kazdy ma swoje zycie

[ Dodano: 2007-11-05, 14:27 ]
a leos obudzil sie niedawno i znow zasnal hihi
wlaczylam suszarke i jakos zadzialala
ale chyba dlugo nie pospi.. bo to do niego niepodobne
ja juz po sniadaniu, jeszzce tylko make up i cyc i idziemy
buzka

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 lis 2007, 15:28

Witam!!!! Wróciliśmy od teściów! Helenka w drodze była baaardzo grzeczna - kochana niunia dzielnie zniosła 6,5 godz w samochodzie :). Dziś wielkie pranie, sprzątanie etc, tylko wolno idzie, bo troszkę się przeziębiłam. Najgorsze, że Helenka ma też katarek i kaszle. Zobaczymy jak będzie jutro - idziemy na usg bioderek więc jak się nie polepszy to zajrzymy tez do pediatry. Dziewczyny, nie dam rady nadrobić wszystkich postów, ale wszystkim małym jubilatom składam serdeczne życzenia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2007, 15:30

witaj aniu...
e tam nie dasz rady.. nadrobisz hihi
zdrowka dla helenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas jutro szczepienie. dobrze ze sobie wczoraj przypomnialam
choc lepiej byloby zapomniec :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość