Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 lis 2007, 12:18

Maritko to życzę miłych urodzinek :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

05 lis 2007, 15:23

Martuś duzo słonka i słodyczy w dniu 28 urodzin Jala z Hubciem życzy :-D

A dla Ciebie specjalnie od sewrca cóś słodkiego :-D Mam nadzieję, że mogę chociaz paliucha włożyć, bo mam chętkę :-D (szczególnie na tego drugiego :ico_oczko: )

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

05 lis 2007, 16:15

hello!
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek Maritkki!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Jak się czujesz w oststnich chwilach z brzuszkiem?
Jejku jak to szybo zleciało!
Buziaki

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

05 lis 2007, 18:11

Hej lalunie :-)

Ależ mam wyczucie, jakieś procenty będą????? :ico_haha_01:

[size=150]MARITTKO [/size] podwójna kobitko (no nie powiem rośnij duża :ico_oczko: ) wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin :ico_tort: :ico_prezent:

IWCIU, JOLU ---- Konrad dla oszołomów nawet w granacie wygląda na dziewczynkę :ico_smiechbig:

ASIU ---- dla mnie również jest głupotą sadzanie na nocniku 10-miesięcznego malucha :ico_haha_01: My jeszcze nocnika nie mamy, kupimy po nowym roku i na wiosnę zaczniemy próbować. Nie ma co się cieszyć że kilkumiesięczne bobo wysrało się na nocnik bo to przypadek :-D :-D :-D

MERY ---- nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę mycia okien w nowym domu :ico_brawa_01: Zaprosisz na parapetówę?????
Co do okulisty to po roczku powinno się pójść kontrolnie jak dziecko nadal zezuje, tak nam mówił okulista. Jak będzie ok (a jest) to mamy pojawić się dopiero gdy Konrad będzie umiał nazywać przedmioty bo zamiast liter bądź cyfr na tablicy są obrazki.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

05 lis 2007, 20:34

Baloniku nasz malutki rośnij rośnij okrąglutki :-P
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie Maritko :*
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

05 lis 2007, 20:52

Ale mi Sosna zrobiła ochotę na te truskawy, aż mam zwarcie w klawiaturze :ico_oczko:
Iwciu Jaś to istny wulkan, normalnie od wczoraj uczy się skakać tzn podskakiwać, oczywiście nic mu z tego nie wychodzi ale normalnie jestem w szoku, on się schyla i prostuje, jakby rzeczywiście skakał, nagrałam go więc jak się da to Wam podeślę
Krzyś dalej wraca po 21 do domu i jeszcze znowu szkoła się mu zaczęła, ja troszkę się podziębiłam, mam bolące gardło, ale już jest lepiej.
a rano się odezwałam, bo sprzedałam Jaśka mamie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

05 lis 2007, 21:59

Cześć!
Martusiu i od nas STO LAT!!! :ico_buziaczki_big:
uwaga nowość: Maciuś ma już drugiego ząbka :ico_haha_01: Chyba idą kolejne, bo atakuje wszystko :ico_szoking:.
asiu, spokojnie, nieraz z facetami tak bywa. Zobaczysz, za dzień czy dwa wszystko się ułoży a wyjazd na pewno dobrze wam zrobi. Ja z moim też miewam kryzysy a potem sama jestem zła na siebie...
Mój mąż obwieścił mi dziś, że na któryś grudniowy weekend wybywa. Ta piłka... Gra w Mistrzostwach Polski tylko nie wiem czego :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_noniewiem: znalazłam już dobre strony tego wyjazdu, nie będę musiała przez 3 dni sprzątać i gotować :ico_brawa_01:
mery, czekam na fotki w nowym domku

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 lis 2007, 22:08

widziałście pogodę na najbliższe dni-koszmar-zimno,wietrznie,mokro OKROOOOOPNIE!!!!Chyba dziś korzystałyście ,że było tak pięknie,bo malutko nas tu było. :ico_noniewiem:

Mi juz nerwy minęły-przynajmniej troszkę-Dominik mówiąc krótko wogóle mnie nie słucha :ico_olaboga: .Chciałam być taką super mamą i co mam za to :ico_szoking: .Powinnam się :ico_puknij: i zastanowić czy tak jest dobrze ,a nie teraz myślę gdzie jest bład.No cóż cały czas nad nim pracuję ,mam nadzieję,że jest na tyle "plastyczny",że wymodeluję Go w dobrą stronę :ico_noniewiem: to sobie pomarudziłam aż mi lepiej :-)

Maciusiu -gratki drugi ząbek to już coś :ico_oczko: .Bartek te swoje 8 ma już tyle czasu i nic więcej nie widać :ico_szoking: ,czy to już limit????

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

05 lis 2007, 22:27

hej.
a my dziś wyszliśmy na spacerek bo ślicznie słoneczko świeciło a tu niespodzianka...POWIEWAŁ MROŹNY WIATR i zimno brrrrrr :ico_olaboga: Spacer pół godzinny i do domku.

Iwciu jak masz sprawne rączki to z Dominika wymodelujesz super faceta.Napewno jesteś super mama.Może to taki wiek u niego się zaczyna?

Chloe -gratulki ząbka Maciusiowego :ico_oczko: Joachim zatrzymał się narazie na 14

Marittka świętuje...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

05 lis 2007, 23:43

dziękuję raz jeszcze kochane... :-)

nie świętuję, przyszedł mój prezent i... nie mogę go wąchać :ico_placzek:

:ico_placzek: :ico_placzek: jest za "dorosły" dla mnie, kiedyś u koleżanki mi się podobał ale to było 12 lat temu i w ciąży nei byłam - zwrócić nie mogę :-/ kuuuurde, może któraś ma ochotę mamie kupić, babka zapewniała, że urodzę i na wiosnę zmieni mi się odczuwanie i polubię go... :-) mam nadzieję, bo jak troszkę opadnie ten zapach to jest całkiem całkiem...

jestem zła... bo jeszcze potworek spać nie chce i ryczy jak na złość :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość