Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lis 2007, 19:45

Kristi pisze:Aginka wy sie zastanawiacie ktora z was jest najstarsza.. a ja mysle ze ja jestem najmlodsza.. mam 23 latka..


Jaka Ty młoda jesteś ... ale masz rację za młodu wychowasz sobie dzieci ... a później albo będziesz miała czas dla siebie albo szybko bawienie wnuków Cię będzie czekało .... oczywiście żartuję ....

hm... jak urodziłam Kapika miałam 22 lata .... - jejku jakto było dawno .... a za kilkanaście dni skończę 29 ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2007, 20:01

Dziewczynki to znowu beedziecie miały dzieciaczki z tego samego roku...Ania, Kristi, iza ,diem
Kristi, no no to TY młodziutka jestes, ja mam 25 :ico_oczko:
Kristi pisze:A Maggie moj wujek to naprawde niezly przekret :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01:

ale powiedzonko, bomba :-D

[ Dodano: 2007-11-05, 19:02 ]
Kristi, nie martw napewno Nicolcia da Ci spokojnie urodzić :ico_oczko:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

05 lis 2007, 20:08

dziewczyny ... my mlode kozy jestesmy :-D wszystkie !!!
Aginka ...taka fryzjerka z wyobraznia i nie bojaca sie nowosci i wyzwan jest najlepsza :ico_haha_01: powodzenia jutro :ico_brawa_01: obys z jakims wlosem na glowie zostala :ico_smiechbig:

Kristi ... sama nie wiem co o tym myslec , ale tak wykazal kalkulator ( pelno ich na stronach dla PRZYSZLYCH MAM ) wpisuje sie pierwszy dzien ostatniej miesiaczki i dlugosc cyklu ...sek w tym ,ze ja nie mialam reg. @@@@@@ ( mialam zaledwie 2 lub 3 razy :ico_wstydzioch: zupelnie nieregularnie ... ale rzeczywiscie objawy mam juz na 2 miesiac jak ulal :ico_haha_02: bole w podbrzuszu ( macica sie powieksza) i juz od miesiaca mam taki brzuszek jakbym miala wzdecie non stop :ico_wstydzioch: i piersi jakies pelniejsze :ico_haha_02: ... ech, ale mnie dzis ucieszyla ta wiadopmosc,ze nasze grono powiekszylo sie o ize :-D ...

Maggie ... kochana pamietaj,ze strach ma duze oczy i ze masz przy sobie meza i ze taka depresja to niestety cos zupelnie naturalneg w pologu ... kiedykolwiek sie zdecydujesz na pewno dasz rade !!! zuch kobita z Ciebie! :ico_oczko:

Mama_Kingi ...dzis zrobil nalesniki i moj smerf zjadl prawie 2 ( nie wiem czy to duzo czy malo,ale jak na jego ostatnie dni to calkiem dobrze!) !dziekuje za przepis :ico_sorki: :ico_haha_02:

Kristi ...sliczny avatarek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 lis 2007, 20:10

Założymy wątek z jednego roku, bo z kilku kolejnych miesięcy chyba nie damy rady. :ico_haha_01:
Kinga pospała sobie dzisiaj 2 godzinki, a teraz stale muszę ją mieć na oku- włazi i złazi z wersalek, mój chytrusek. Siedzimy jeszcze same w domku- G. pojechał pomagać swoim rodzicom przy remoncie. Mam nadzieję, że niedługo wróci, bo ja chętnie sobie już odpocznę. Jutro zamierzam piec pasztet, mięsko już się odmraża od rana. Może dam radę je jeszcze dziś odgotować :ico_sorki:
A mróz się już u nas zrobił :ico_olaboga: . -2 st. Kurcze, to co będzie w nocy?? Jutro zapowiadają do tego śnieg. Chociaż wolę śnieg, niż de3szcz :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2007, 20:14

diem pisze:Maggie ... kochana pamietaj,ze strach ma duze oczy i ze masz przy sobie meza i ze taka depresja to niestety cos zupelnie naturalneg w pologu ... kiedykolwiek sie zdecydujesz na pewno dasz rade !!! zuch kobita z Ciebie! :ico_oczko:

tak tylko mnie depresja spotkała juz dawno po połogu....

Mama_Kingi pisze:Założymy wątek z jednego roku, bo z kilku kolejnych miesięcy chyba nie damy rady. :ico_haha_01:

oj chciałabym być z WAMI na tym wątku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

05 lis 2007, 20:16

Maggie, postaraj się :ico_haha_01: . A może to właśnie będzie lekarstwo na depresję??

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2007, 20:26

Mama_Kingi, nie wiem..narazie biorę proszki i do rudnia, to niemożliwe....chciałabym ale boję się..nie chcę skrzywdzić tego dzieciątka....i Antosia , boję się że nie byłabym dobrą mamą... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lis 2007, 20:29

Maggie pisze:Mama_Kingi napisał/a:
Założymy wątek z jednego roku, bo z kilku kolejnych miesięcy chyba nie damy rady.

oj chciałabym być z WAMI na tym wątku



a przymiecie mnie do waszego nowego wątku :ico_oczko: :ico_wstydzioch: ale tak bez ciąży i kolejnego dziecka :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2007, 20:31

Aginka pisze:
Maggie pisze:Mama_Kingi napisał/a:
Założymy wątek z jednego roku, bo z kilku kolejnych miesięcy chyba nie damy rady.

oj chciałabym być z WAMI na tym wątku



a przymiecie mnie do waszego nowego wątku :ico_oczko: :ico_wstydzioch: ale tak bez ciąży i kolejnego dziecka :ico_oczko:

Aginka myślę że po znajomości, to można wszystko :-D :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 lis 2007, 20:37

Jeszcze raz gratuluje wszystkim mamusią które są :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dziewczyny tylko nie zapomnijcie potem o naszym wąteczku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


Maggie napisała :
boję się że nie byłabym dobrą mamą...
_________________


Maggie nie gadaj głupotek na pewno byłabyś wspaniałą mamą :ico_buziaczki_big:


Ja też na razie nie planuje :ico_ciezarowka: ,w ogóle nie poradzilibyśmy sobie finansowo w obecnej chwili :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość