Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2007, 19:29

felcia sliczne foteczki, Konrad jest sliczny :ico_brawa_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

05 lis 2007, 19:30

Martus dzieki :-)
Maggie witaj spowrotem z Antosiem!!!Ale on spowaznial,taki maly mezczyzna juz :ico_brawa_01:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

05 lis 2007, 20:13

kochane dzieki za mile slowa.

ilonka duzo zdrowka dla vine.podawaj jej zywe kultury bakteri jak przyjmuje antybiotyk zeby grzybica jej sie nie przyplatala na cipci :ico_oczko: konrad przez dwa tyg mial antybiotyk i dostal grzybka(w pl bylismy w tym czasie) a tutaj nikt mi nie powiedzial ze trzeba chronic.
wiesz co ja robilam zeby konrad bral leki bralam latarke i mowilam zeby pokazal buzke czy ma robaczki i mu swiecilam i tak wlewalam :ico_puknij: to najlepiej dzialalo.juz sobie wyobrazam jak tanczysz kolo vinee aby tylko buzie otworzyla. :-D :-D

maggieantos tez jest sliczny i ten jego usmiech zawadiacki ,powala mnie na kolana :ico_brawa_01:

madzia no zobaczymy jak to sie ulozy z tym zlobkiem.konrad do niesmialych raczej nie nalezy,tylko teraz taki wiek ze wszystko tylko mam moze robic,jak cos mu odbije a sie czesto zdarza to nawet taty nie dopuszcza :ico_olaboga:

gosia ale tomus wywija :-D konrad jak to zobaczyl to tez zaczal skakac :-D :-D

emilka marta a robaka w zebach zatopilyscie na tym spotkanku :ico_oczko:

kurde co ja mam z tymi robakami :-D :ico_puknij:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

05 lis 2007, 20:17

Ela dziekujemy.. :-) Vinee chyba zeby wychodza rownoczesnie i buzki nie chce otworzyc jak jej mowie.. :ico_olaboga: Bablu ma za to na nia sposoby,hihi..zaraz sie za nia wezmie i ten antybiotyk,juz wkracza do akcji,bo akurat wrocil z pracy :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

05 lis 2007, 20:25

dzięki Ilonka za powitanie, mmój Antosiek też chorował ale przeszło mu, ja sobie chwalę ten syropek tyxylix :one:
Dzisiaj za to zaczęła go boleć nóżka, a dokładnie duży paluszek u nóżki, poszłam do lekarza, zabadał go, zroił przeswietlenie kosteczki, ale wszystko jest OK i nie wiem skad ten ból :ico_noniewiem: martwie się bo to dziwne (Antoś troche kuleje)
Dostał ibuprofen, zobaczymy.
fela pisze:maggieantos tez jest sliczny i ten jego usmiech zawadiacki ,powala mnie na kolana :ico_brawa_01:

dzięki Felcia, oczywisćie w imieniu Antosia...

Ilonka to gdzie się przeprowadzacie? (Jesli mozna spytać???)

[ Dodano: 2007-11-05, 19:28 ]
mój Antoś ostatnio taty nie opuszcza na krok, strasznie za nim tęskni jak jest w pracy........ czesto nie pozwala mu wyjść...a dzisiaj gdy B był w domu, to ANTOŚ nie chciał iść ze mną na spacerek :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 lis 2007, 20:49

Maggie mam nadzieje,ze sprawa paluszka sie wyjasni :ico_noniewiem:
Ilonka zdrowka dla Vinee ,ale z niej uparciuszek :ico_oczko:
dziewczyny mam pytanie...do kiedy powinno sie karmic piersia? tzn chodzi mi o ten okres dobroczynny dla dziecka,bo myslalam,ze rok,a przeczytalam ,ze przez 6miesiecy jest dla dzidzi najwicej korzysci ....no i sama juz nie wiem....wkleje kilka fotek :ico_oczko:
a w ogole cos Jasnie Pani nie widze ....mam nadzieje,ze wszystko ok z tata?i ze dol minal :ico_noniewiem:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-05, 19:52 ]
Maggie czytalam temat ,ktory zalozylas o zaprzestaniu karmienia piersia...ja mam podobny problem.bede musiala brac leki iniestety nie mozna przy nich karmic...no i nie wiem ile powinna karmic,czy 6 mies ,czy rok....przyznam,ze bardzo bedzie mi ciezko rozstac sie z cycem :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-05, 19:52 ]
tzn Oliverkowi bedzie ciezko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 lis 2007, 21:52

Jestem, jestem, troche podczytywalam caly dzien, ale nie mialam czasu nic napisac, bo moj byl w domu i do kompa mnie nie dopuszczal :ico_noniewiem: teraz na nocke poszedl do pracy :ico_noniewiem: nienawidze jak na nocke pracuje, bo potem do 2 po poludniu spi a ja nic nie moge zrobic i jeszcze dziecko tak zajmowac, zeby nie skrzypalao, bo go budzi... on nic nie mowi, ale co to za sen jak sie co chwile przebudza i patrzy, a potem znowu na nocke, a z ciezkimi maszynami pracuje, wiec musi zachowac refleks. kurna, nie lubie tej jego pracy. jak sobie juz dzien z Luska ustabilizuje o on ma inn azmiane i plan dnia mi siada :ico_noniewiem: a jeszcze ma byc pogorszenie pogody - jutro snieg z deszczem zapowiadaja, a jak z Luska do Urzedu Skarbowego mialam isc a to od nas jakies 3 kilosy :ico_noniewiem: . brata nie ma ma, bo pracuje na wyjezdzie, a od ojca sie auta nie bede pozyczac, bo wiadomo dlaczego :ico_noniewiem:
aaaaa strasznie zanudzam, to spadam, moze Madziorka przyjdzie, to cos wesolego na odmiane napisze

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 lis 2007, 21:53

Lucy ale laska z Ciebie :ico_brawa_01:
Olivier ma taki sam strój i czapke jak Franio :ico_brawa_01: boskiego masz synka :ico_brawa_01:
powinnas karmic 6 miesiecy dla dobra maluszka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 lis 2007, 21:59

beatko wpadaj na zakupki do watford,,. we dwie damy rade z trojka maluchow hihi

marta ja nie kojarze duunes :ico_noniewiem:

maggie mam nadzieje ze z paluszkiem nic powaznego

lucy mysle ze najwazniejszy czas dla oliverka juz wykarmilas... dzieci na sztucznym mleko tez sa sliczne i zdrowe.. jesli nie mozesz karmic ze wzgledu na leki to nie miej do siebie pretensji.. najwazniejsze abys ty byla zdrowa. bo oliemu nic nie grozi na butelce. tak uwazam.. a pisza ze niby te 5-6 mies najwazniejsze... wiec ty juz jestes na koncowce
ja tez mialam plan karmic cycem tylko 6 mies. ale teraz troche mi sie odmienilo.. na razie mleko jest, wiec karmie, dla leosia i dla siebie, bo co tu ukrywac dla nas to tewz ogromna wygoda hihi

ilonka nie wiem jeszcze przez co przechodzisz z upartym chorowitkiem... ale pewnie latwe to nie jest.... powodzenia i cierpliwosci dla was i zdrowka dla malej

fela pomyslowa mamusia jestes,, najpierw akwarium, teraz latarka.. fajnie sobie radisz hihi kondziu z toba sie nie nudzi

niedawno wrocilam hehe
adas przygotowuje drugie danie, skorzystal z okazji ze ja nic nie wymyslilam i zabral sie za smazenie piersi z kurczaka hihi ja mu takich tradycyjnych obiadkow nie robie zbyt czesto hihi
pogoda dzis sie ochlodzila. ale i tak nie ma co narzekac
zalozylam dzis leosiowi pierwszy raz taki gruby polarek hhihi nie moglam sie nadziwic.. jakie dziecko w tym pulchne hihi
nie moj leos normalnie hihi

polazilam po kilku sklepach hihi w drugim przy kasie zorientowalam sie ze w poprzednim karte zostawilam.. ale bez stresu do niego wracalam.. bo wiedzialam ze nikt mi jej nie zwinie.. bo po co?
wracam a babka mowi ze to nie moja.. ale oddala hihi bo na adama nazwisko hihi
kupilam sobie zlota bluzeczka andrzejkowo-sywlestrowa.. taka wydekoltowana ale podoba mi sie. adasiowi nawet bardzo
teraz ,musze cos na dol wykombinowac... hmmm
leos byl kochany.. kiedys nadchodzila pora drezmki i z wozka dochodzily pierwsze probe zasniecia.. ktoremu towarzyszylo oczywiscie marudzenie to zorientowalam sie ze zapomniala smoka...
obawialam sie jak leos to zniesie, bo w ciagu dnia bez smoka ciezko.. ale ufff udalo sie.. ze zasnal bez problemu...
kochany dzieciak
potem wstapilam jeszcze do kumpeli na drozdzowe rogaliki.. pycha.. niektore maja ten talent do pieczenia, a ja korzystam hihi

no i jestem...
leos czeka na kapanie..a mamusia na obiad
dodam ze dzis 5 dzien bez kupy leosia
ale slysze czesto popierdywanie i to smierdzaca.. takze kilka razy podejrzewalam kupke. ale pieluszka czysciutka...jak nigdy hehe

najwazniejsze ze leos pogodny i brzuszek nie boli..
pozostaje wyczekiwac kupy wszechczasow... :ico_olaboga:
poki co wcinam suszone sliwki co by pomoc leosiowi sie wyproznic hihi..

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

05 lis 2007, 22:00

hey!!!
Maggie biedny Antos,dobrze,ze zrobili przeswietlenie i ze nic nie wyszlo..mam nadzieje,ze przestanie bolec go nozka... :ico_olaboga: buziaki dla niego wielkie..a moze sie uderzyl w paluszek,a moze go w buciku cos uwiera :ico_noniewiem: :ico_olaboga: ..juz sama nie wiem...w kazdym badz razie zdrowka mu zyczymy :ico_buziaczki_big: my tez uzywamy tego syropku tixylix :-D
a przeprowadzamy sie do Shrewsbury,35 minut od Stafford.. :ico_haha_02:
Lucy ale sliczny Oliverek w tym pomaranczowym stroju,jaki on juz duzy :ico_szoking: i widze jego sliczne zabki,perelki :ico_brawa_01: :ico_haha_01: a te oczy niebiesiutkie cudne :ico_buziaczki_big:
Ostatnio zmieniony 05 lis 2007, 22:03 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość