hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 lis 2007, 16:15

Oj Ale naklikałyscie, widac że Mordka wróciła. Witaj Kochana wieki cię nie było u nas.

Zaraz was poczytam, ale najpierw musze wam opisac, dzisiaj serce prawie mi staneło. Kamil spadł mi z łóżka, leżał sobie grzecznie i bawił sie zabaweczka, a ja na chwilke poszłam do kuchni ale ciągle go widziałam, na moment odwróciłam się i widze jak się obraca fik fik i nie zdążyłam dobiec a on juz lezał na podłodze, na szczęście nic sobie nie zrobił, ale bardzo sie przestraszył, ponaciskałam go obadałam całe ciałko ale nie płacze jak go naciskałam, to chyba nic sobie nie zrobił mam taką nadzieję. łózko mam nie wysokie, ale Ja sama tak się wystraszyłam

och juz sie obudził to do wieczorka

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

05 lis 2007, 16:18

[size=150]Dla Antosia z okazji ukonczenia 6 miesiaczkow zyczenia zdrowka, bezbolesnego zabkowania, usmiechnietej buzi i wszystkiego naj, naj, najlepszego!!!!![/size]

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 lis 2007, 17:51

witam - melduje,ze wrocilismy od babci Jagody :-D

Bylo fajnie,wrocilismy z nowa spacerowka dla Jedrulki i nowym zabkiem.Teraz ma juz cztery perelki - 2 na dole i 2 na gorze :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

05 lis 2007, 18:14

Hektorka - mam nadzieję, że Kamilkowi nic się nie stało. Powiem Ci, że mój Krystek też spadł z łóżka, tylko że w środku nocy. Było to jakiś miesiąc temu, strasznie źle spał, płakał wiercił się więc przeniosłam go do naszego łóżka (mąż przeniósł się do innego pokoju), dałam mu jeść, zjadł i mnie się wydawało że zasnął, a on za dosłownie 5 miut był na podłodze. Do dzisiaj nie wiem jak to się stało, mały spał na środku łożka (a mamy wielke łoże 2 na 2,2 m) a mimo tego jakoś spadł z niego. Na szczęście nic mu się nie stało.
Agi - cześć - jak tam moja synowa, poproszę o kilka fotek bo dawno nie widział Krystek narzeczonej.
Caro - no Krystek nie należy do małych dzieci, teraz waży pewnie gdzieś z 9,5 kg On strasznie taki ubity jest, a siły ma tyle że ho ho, wiesz prawdziwy górol :ico_haha_02:
Rybka - fajnie, że wycieczka się udała i gratuluję ząbków Jędruli
A ja troszkę posprzatałam, Krystian zasnął i śpi, aż w szoku jestem. Muszę pomyśleć o jakiejś kolacji, później kąpiel i znów spanie. Moze jeszcze wieczorkiem zaglądnę.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 lis 2007, 20:46

Hektorka te nasze dzieciaki to są już straszne wiercipięty, ja już dawno nie mogę go zostawić na łózku jak wychodzę, kładę go algo do kojca albo do chodzika albo po prostu na podłogę

Rybko no to wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Jądrusia za nowego ząbka, no i czekamy na fotkę wózeczka :ico_oczko:

kari24 pisze:a siły ma tyle że ho ho, wiesz prawdziwy górol


:-) :-) :-) :-) :-) :-) , po twoim synku to od razu widać że chłopak, taki prawdziwy mężczyzna :-D :-D

My jutro idziemy do poradni neantologicznej, ostatnio doktor mówiłą, że to będzie ostatnia wizyta mam nadzieję, że tak będzie

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 lis 2007, 21:07

witajcie, niedawno wróciliśmy, ale jutro zajrzę do was na dłużej papatki!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 lis 2007, 21:39

Hey!

Ja tylko na chwilkę.. zmęczona jestem... miałam dziś wenę gospodarczą i całe pięterko obleciałam ze szmatkami itp. Oprócz okien, bo zimnoooo

Hektorkamam nadzieję, że Kamilkowi nic nie jest. Ale te nasze dzieci teraz szybkie!
Kari- widać, widać, że prawdziwy górol :ico_brawa_01:

Caro
a po co do tej poradni idziecie? W każdym razie ja też mam nadzieję, żeby to była ostatnia wizyta :ico_sorki:
Rybka no widzisz jak wizyta u babci się opłacała? :-) Gratuluję ząbka

Mordko czego masz już dość? Przecież było chyba lepiej? :ico_noniewiem: Kacpi znów daje czadu? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 lis 2007, 22:14

Kari.. Antos super górolek jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jakie ma spojrzenie no no :-D
Hektorka... jeszcze nie raz spadnie albo przewroci sie ... no ale pilnowac trzeba
Iw_Rybka... pochwal sie wozkiem :-D a dla Jedrusia :ico_brawa_01: za ząbek...Natalka przesyla dla Andrzejka goracego caluska :ico_haha_02:
Kolka, mam juz dosc bo ... jestem sama, obejrzalam romantyczny film i jest mi smutno, kacpi znow zaczal bardziej kaslac, bo nie mam nikogo do pomocy a natalka tez juz ma dosc noszenia kacpra, bo moja mama przyszla i myslalam ze chociaz chwile zajmie sie mlodym a ja sobie spokojnie kawe wypije a tu nonono ...posiedziala 5 minut i dostala smsa od siostry ze ta chce isc do kolezanki wiec mamusia pobiegla siedziec z blizniakami ... , bochcialabym zeby ktos mnie przytulil i powiedzial ze bedzie lepiej, bo D(ty wiesz kto;)) znalazl sobie sympatie ale dobrodusznie zaproponowal mi przyjazn :ico_zly: bo jestem glupia naiwna i za bardzo wierze ludziom, bo jestem samotna matka 4 dzieci i juz mam tego po dziurki w nosie, bo kazdy mowi ze dam sobie rade i sie ladnie usmiecha ale nie zapyta czy moze trzeba mi pomoc w czymkolwiek, bo .... o rany .... przepraszam ale musialam chyba ... juz mi lepiej ... nie lubie sie uzalac nad soba ale czasem juz naprawde nie daje rady :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

05 lis 2007, 22:38

M0rD3CzKa, :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: normalnie aż mi sie przykro zrobiło... smutno... nie wiem co powiedzieć, poza tym, że bardzo ale to bardzo Ci współczuję... Najlepiej to weź dzieciaczki i przyjedź do nas na kilka dni :-) - razem się poużalamy nad tym, jaki ten świat jest do bani :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 lis 2007, 01:04

caro - napewno ostatni - trzymam kciukaski - daj znac :ico_brawa_01:

kari - Krystanek pieknie siedzi :ico_szoking:

Kolka, wizyty u babci zawsze sie oplacaja :ico_oczko: :-D

Wozeczek pokazemy przy okazji :-D

M0rD3CzKa, Andrzejek sie ucieszyl z cluska i przesyla Natalce i Kini soczystego buziaczka :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości