marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

05 lis 2007, 13:49

Aga no to mi namieszałaś :ico_olaboga:
ale wiesz co teraz normalnie otwarcie mówią o tej kwocie 100 zeta za poród rodzinny i oczywiście jak trafi ci się poród w międzyczasie, gdy zajęta jest ta sala to idziesz rodzić obok i ta stówa jakby ci przepada ,,ale w sumie nie o tą kasę mi chodzi bo w takich sytuacjach kasa tak bardzo nie ma znaczenia, nawet mogę zapłacić więcej ale, żeby tylko wszystko byłó jak należy :-)

Co do położnej to są teraz jakieś cyrki, też na to obecnie nieprzychylnie patrzą,
znajomi załatwiali, ale straszne problemy mieli,

Aga czy do szycia krocza dają nici rozpuszczalne???

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

05 lis 2007, 13:55

Aga jak najbardziej dzisiaj aktualne :-D

Właśnie sie dowiedziałam, że moja koleżanka miała cesarke. Tak bardzo chcieli żeby urodziła naturalnie że męczyli ją tydzień, w końcu jak się zaczeło mały sie zaklinował i w konsekwencji musieli ją ciąć. I mały leży przez to w inkubatorze. Rodziła na wyspiańskiego - no comment

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 lis 2007, 14:24

marcysia74, do srodka dają Ci szwy rozpuszczalne a na zewnątrz takie że same Ci wypadną po około 4 tygodniach. Nie bój się nie ściągają szwów :-)

Co do tych cyrków to mnie nic takiego nie spotkało a nie rodziłam aż tak dawno. A pieniądze napewno nie przepadają bo płatne jest dopiero po porodzie jak się wogóle na sale do porodów rodzinnych wogóle dostaniesz.
Być może przez ten strajk coś się pozmieniało :ico_noniewiem:
Jak byś chciała się czegoś więcej dowiedzieć to mam numer tel do bardzo fajnej położnej. Będziesz miała wtedy informacje z pierwszej ręki jak najbardziej prawdziwe :-)

A tak na marginesie to co mówi Gabrysia w szkole rodzenia to czasami mija się z prawdą :ico_oczko:

Olciiaa, no to się dziisiaj widzimy :-D

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

05 lis 2007, 15:24

marcysia a ja rodziłam w wojewodzkim i tez jestem zadowolona:-).

aga i olcia widze, ze wziełyscie sie ostro za siebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

05 lis 2007, 16:32

zania, najwyższa pora coś z sobą zrobić a niestety troszkę mi tego zostało po ciąży. Do tego doszły jeszcze problemy z hormonami tak więc mam troszkę do zrzucania. A że motywację mam (nasz ślub) więc wzięłam się do roboty :ico_oczko:
W sumie to i tak zasługa Olcii, bo tak to by mi się pewnie samej nie chciało :ico_oczko:

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

05 lis 2007, 17:19

z tego co aga widzialam ze zdjęc ze spacerku to całkiem niexle wyglądasz :ico_haha_01: , olcia podobnie ale ja oczywiście uważam, że należy zawsze o siebie dbać, tylko tak cieżko sie za siebie zabrac, fajnie że chodzicie sobie razem. ja osttanio cwiczyłam pilates. jak moje dziecko nie bedzie juz cycalo cyca to moze od czasu do czasu wyskocze na aerobic, poki co postanowiłam odstawic słodycze bo ostatnio to mialam niesamowite checi połykac wszysto co wygladało jak ciastko albo cukierek :ico_zly: .

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

05 lis 2007, 18:39

Co kobitka to opinia odnośnie szpitala, to chyba też troszku zależy od szczęścia, na kogo się trafi i w ogóle ,,,,

Jestem jak najbardziej za utrzymywaniem kondycji,
ja znowuż jestem maniaczką roweru górskiego,
jak tylko zaczyna się wiosna śmigam po górkach na rowerze,
mam nadzieję, że tak szybko zrzucę kilogramy, jak na razie 9, pewnie jeszcze ze 2 przybędą :ico_ciezarowka: ale co tam zrzucimy :064:

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

05 lis 2007, 21:41

Czesc dziewczyny!

Zaniedbuje ostatnio forum, ale po prostu sie nie wyrabiam. Nie mam chwilki zeby siasc do komputera i cos naskrobac :) Jak to jest z tymi zdjeciami? Musze sie gdzies zalogowac? Chcialam wkleic fotki Malego.

Paulina co do porodu to ubranko dla meza fraktycznie komiczne. Jak moj maz to zalozyl to polewalam z niego przez chwilke :) Doktor go opieprzyl ze zalozyl ta bluzke na swoja koszulke hehe

Witam nową forumowiczkę Marcysia

Olcia i Aga widze, ze cwiczycie ostro. Ja marze kiedy bede mogla cos pocwiczyc zeby wrocic do swojej figury, ale jak na razie chyba nie ma co marzyc. Lekarz powiedzial, ze najwczesniej po 3 miesiasach.

Dziewczyny co polecicie na czkawke? Mojego Kamilka czesto czkawki mecza i czasem nie wiem co robic.

Dzisiaj niestety wyladowalam ponownie u lekarza, bo rana po cesarce mi sie zaczela paskudzic. Wszystko sie dobrze goilo, a dzis od rana zaczela mi sie paskudna ropna wydzielina saczyc ze srodka rany. Dostalam lekarstwo i za tydzien do kontgrolil. Mam nadzieje, ze sie to jakos zagoi.

Pozdrowionka postaram sie czesciej Was odwiedzac.

marcysia74
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 31 paź 2007, 11:30

06 lis 2007, 10:26

maryyann odnośnie wklejania zdjęć, ja robię tak, korzystam z imageshack

wchodzimy na ten link http://imageshack.us/


nastepnie kilkamy przeglądaj:


i wybieramy plik, ktory nas interesuje klikajac na niego
pozniej klikamy na HOST IT!




i się plik laduje...



schodzimy nizej i TEN adres kopiujemy :
Direct link to image


potem klikamy img

i nastepnie wklejamy adres ktory wczesniej skopiowalysmy.

i ponownie klikamy img.

nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam, jak coś to pytaj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

06 lis 2007, 11:13

maryyann no nie gniewamy sie że nie masz dla nas czasu, w końcu wiadomo że początki najtrudniejsze :ico_oczko: ale wpadaj jak tylko znajdziesz chwilke. No i trzymam kciuki rzeby rana sie dobrze goiła. Na czkawke to najlepiej cyca, albo harbatke ale to jak mały skończy miesiąc. I zrób sobie suwaczek z wiekiem małego, i oczywiście czekamy na zdjęcia :-D

Marcysia to faktycznie mało przybrałaś na wadze. Moja waga to potrafi sie w ciągu paru dni wachać nawet o 2 kilo i strasznie mnie to denerwuje :ico_zly:

zania ja słodycze to po prostu uwielbiam :ico_haha_01: na swoja własna zgube niestety.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość