Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 lis 2007, 20:23

monia26 pisze:Obiecuję,że na razie odpuszczam,zresztą juz obiecałam to męzowi :-)

No tak trzymać!!!
Teraz nam trzeba do końca ciąży tylko pogodnych bez nerwów dni żebysmy miały spokojne radosne dzieciaczki!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-05, 19:59 ]
AAA zerknęłam na pierwszą stronkę - brakuje jeszcze dwóch numerów MARY i MISI, jak macie tel i nic przeciwko zebysmy miały z Wami kontakt to wpiszcie!!!

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

05 lis 2007, 22:01

Przepraszam już podaję 512393041.

Marciu od 15 pazdziernika biorę Biofer(żelazo o zwiększonym wchłanianiu), a od początku ciązy biorę Centrum Maternę, wszystko raz dziennie.
Ogolnie to te wyniki mam gorsze od poprzednich np. RBC poprzednio 3,78 a teraz 3,51; hemoglobina 11,3 a teraz 10,3. Czy to normalne że tak mi wszystko spada????
Wizytę u lekarza mam 12.11, więc wtedy z nią omówie co i jak.
Moniu pewnie, że dobrze zrobiłaś moze jeszcze da sie wyleczyc Twoja psinę. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebie za odpuszczenie tematu z rodzicami, dbaj o siebie i malenstwo, a reszta zajmiesz sie ,tak jak juz dziewczyny pisaly, po porodzie. Trzymaj się!!!

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

05 lis 2007, 22:03

Hej!!!!
Wyniki ok. Napiszę więcej jutro, bo dziś nie mam siły....idę spać
Pa Kochane!!!!! Trzymajcie się ciepło!!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 lis 2007, 22:19

Hej!!!!
Wyniki ok. Napiszę więcej jutro, bo dziś nie mam siły....idę spać
Pa Kochane!!!!! Trzymajcie się ciepło!!!


No to super! czekamy jutro!!
Spij dobrze!

Misia tak bywa w ciąży ze sie przyplątuje takie cos. Mam koleżanke która od początku ciąży zjadła juz kilka opakowań żelaza i dostała 7 jednostek krwi bo ciągle złe wyniki, pewnie Ty masz tak samo. tak czasem bywa, ale to przejdzie po ciąży!!!

jedz oprócz tego żelaza w tabletkach dużo wątróbki, buraczków i pij 100% sok z czarnej porzeczki - powinno po tym tez troche podskoczyc do góry.Tylko np.sok pij cały dzień - zamiast herbaty pij ciągle sok z czarnej porzeczki!!!
Aha no tylko jak ten cukier znowu za wysoki to nie bardzo - kurcze zaczekaj jednak z tym sokiem do wizyty u lekarza, ale zapytaj jej - zrteszta pewnie sama Ci powie zebys piła.

Uciakam do spania tez!



Dobrej nocki wszystkim życzę!!!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 lis 2007, 22:19

Cześć dziewczyny.

Ja dzis wzięłam sie za porządki, u mnie juz będą świąteczne, mysle ze w grudniu nie bede miała na to siły i tak juz czuje sie coraz bardziej ociężale.
A jak sobie rozłoze na miesiąc pomału (no moze przesadziłam) to bedzie zrobione. Najgorsze jest to ze na pewno nie umyje paneli a mam je wszędzie i są brudne. Maciek nie za bardzo sie garnie by mi w tym pomóc a ja nie zamierzam ryzykować, więc chyba poproszę moją mamę o pomoc.

Monia dołączam sie do dziewczyn, przykro ze musisz zmagac się z problemem Twoich rodziców własnie teraz, takze ciesze sie ze Twoja siostra obiecała Ci pomóc, nie mozesz sie teraz denerwowac i dobrze zeby ktoś Cię odciążył w tych najbardziej stresujących sprawach. Do tego jeszcze piesek który mam nadzieje ze ma szanse wyzdrowiec. Trzymam za to bardzo mocno kciuki.

Misia super ze z dzidzią jest ok, fajny pomysł z tymi telefonami, przynajmniej mamy do siebie kontakt. Może nie znamy sie osobiście ale ja z niejedną z Was zżyłam sie bardzo i martwię sie za kazdym razem jak coś którejs z Was dolega :-)
Tak więc teraz przynajmniej mamy nr tel :-)

Gosiu a czemu ja zrozumiałam ze ty idziesz na zwolnienie lekarskie??? :ico_noniewiem: A Ty miałas urlop prawda? Nie wiem czemu ale tak zrozumiałam ze idziesz na zwolnienie a tu dzisiaj piszesz z pracy :-)

Goonia ciesze sie ze z wynikami wszystko ok. Napisz co tam u Was słychac i jak idzie przeprowadzka.

Marcia u Ciebie tez super ze ciśnienie w porządku.

jejku, teraz tak sobie myśle co jeszcze miałam napisac i nie pamiętam. :ico_wstydzioch:

Uciekam na razie poczytac inne watki bo dzisiaj cały dzien komp był wyłączony i dopiero nadrabiam zaległości. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 lis 2007, 22:26

A z pieskiem dobrze zrobilas, skoro lekarz twierdzi, ze cos moze mu jeszcze pomoc, to trzeba sprobowac, a ile ma lat Twoja psinka??[/quote]
Gosiu też tak myśle,a moj wilczurek ma 10 lat,więc nie jest jescze taki stary :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 lis 2007, 22:30

Dziewczyny ja rowniez z wami sie zzylam jak nie moge przeczytac co tam piszecie bo maz siedzi na komp.to strasznie sie zle z tym czuje.Moj maz strasznie dzisiaj nerwowy ale cale szczescie nie odbilo sie to na mnie i Julce ma szczescie bo bym chyba tego nie wytrzymala.Kolezanka byla dzisiaj u mnie i mowila ze jej siostra jest juz tydzien po terminie a ma urodzic blizniaki no i okazalo sie ze jutro ma cesarke poniewaz jedno z dzieci sie zle ulozylo.Fajnie sie ma bo bedzie miala parke zeby wszystko bylo dobrze strasznie sie boje o nia.Dobra uciekam bo Amelka strasznie mi dokucza w brzuszku pa do jutra. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 lis 2007, 22:31

Hmmm coś pomieszałam z tym postem,czyżby forum szwankowało? :ico_noniewiem:

Goniu super,że z Wami wszystko dobrze :ico_brawa_01:
madziarka81 pisze:Ja dzis wzięłam sie za porządki, u mnie juz będą świąteczne, mysle ze w grudniu nie bede miała na to siły i tak juz czuje sie coraz bardziej ociężale.

Ja bym też musiała pomału zabrać się za porządki,a przede wszystkim muszę umyc okna,a tak tego nie lubię :ico_olaboga: ,ale niedługo nie będę widziała świata hehe :ico_wstydzioch:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 lis 2007, 22:32

Zauwazylam ze straszne bledy robie no i przydaloby sie udac na jakis czas do szkoly bo nie potrafie ukladac zdan ale ja zawsze bylam lepsza z matmy niz z polskiego wybaczcie mi :ico_placzek:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 lis 2007, 22:34

mariola, wybaczamy :ico_oczko:

Monia o oknach to ja juz nie wspominam :-) a moje dziecko ostatnio dorwało kedkę swiecową i pomazało mi parapety łącznie z szybami. I teraz mam mróz na oknach :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość