Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 lis 2007, 22:10


Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lis 2007, 22:16

matko...co za szwagierka.....a kysz z dziwakami!!!!!!

Zborra...no to jestem z toba duchem...3mam kciuki...ale skoro efekty juz sa to niezle :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a dla meza...hmmmto chyba nie bedzie takie trudne co? :ico_oczko: :ico_haha_01:

My ostatnio tak dretwo w tych sprawach mamy ze by mozna bylo o nas ten program nakrecic co ludziom pomagają :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_wstydzioch: ....no i pomyslalam ze jak przyjedzie moja kolezanka to przyoszczedze troche i pojdziemy na zakupki i bielizna sie jakas specjalna znajdzie...bo jakos nigdy tego jeszcze nie probowalam :ico_wstydzioch: :ico_chory:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 lis 2007, 22:22

ja tam nie mam odwagi na jakies skape łaszki..normalnie :ico_wstydzioch: sie własnego meza.. :ico_puknij: ale coz :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: a teraz znow ma na noc, wiec znow tydz bez seksu, a potem @ wiec przeciagnie sie do prawie 2 tyg :ico_szoking: :ico_olaboga:

zbora moze ugotuj mu to co najbardziej lubi, potem naszykuj mu kapiel - oczywiscie jak Hania juz bedzie spała - i wskocz do wanny razem z nim :588: :611:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lis 2007, 22:29

Lady...czy 2 tygodnie to duzo...a co powiesz na 4-5 tyg.??ostatnio nam sie zdarza :ico_wstydzioch:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

05 lis 2007, 22:54

4-5 tyg, to nie tak źle, my to raz na ruski rok. :ico_wstydzioch: ostatnio jakos czassu brak i checi. a tego drugiego w szczegolnosci.

ladybird23, ja tez wstydze sie wlasnego meza...

musze pochwalic Kinge i siebie (za cierpliwosc) Po piątkowym spotkaniu z Kulką i Patrycja postanowilam nauczyc Kinge zasypiac w łóżeczku a nie na rekach. wczoraj wieczorkiem poszlo ładnie 15 jminut i mala spala, dzisiaj w dzien jak przyszla pora drzemki to usypialam mala 1,5h - nie wiem jak mi sie to udalo. dzisiaj wieczorkiem juz A, usypial, ale dalej w lozeczku, nie na rekach i zajelo 10 minut. zobaczymy jak dlugo pojdzie nauka :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

05 lis 2007, 23:02

doris to zycze powodzenia z tym usypianiem..z kazdym dniem pojdzie szybciej... :ico_oczko:

Milunia teraz spi cały czas w łóżeczku, wozek poszedł w odstawke...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 lis 2007, 23:43

No tak...chyba trzeba będzie coś upichcić...Może zrobię mu camembert z żurawinami? i jakieś wino co? No i koniecznie lecę po bieliznę...tylko też :ico_wstydzioch: , bo wiem jak wyglądam...no ale trudno! a...no i niestety czeka mnie depilacja...hehehe, ale co tam, niech ma! zapamięta to na długo! :-D

Ewcik spoko, jak chcesz, to jutro wyślę kurierem linę razem z katem! co za idiotka!!! weź się w garśc i jej wygarnij! może się obrazi i będziesz miała spokój?

KUlka5.68 na dobranoc...

Ladybird23 no wiesz...ja się nie dziwię Wam...u nas to samo...ale to też raczej z J strony, bo ja to jakoś nabrałam ochoty :ico_wstydzioch: ale sama przecież nie powalczę... :ico_noniewiem: no i wyjścia są dwa...albo mu pokażę, na co mnie stać tak, że gacie mu spadną :-D albo będę się gryzła w sobie aż stetryczeję doszczętnie...Wybieram 1! :-D

Glizduniahehehe, chcesz być w tv?

Doris gratuluję!!! no i daj spokój, nie można się :ico_wstydzioch: męża! chyba rozumie, że urodziłaś mu córeczkę nie?

A teraz znów kiepskie wieści ok Kate :ico_placzek:
Mateuszek ma zainfekowaną wydzielinę oskrzelową, a od tego jest krok do zapalenia oskrzeli! Biedactwo...poza tym już 3razy zmieniali mu wenflon :ico_placzek: a jakiś dzieciak na sali nie daje mu spać :ico_zly: Kaśka zestresowana, zła i w ogóle, nie ma na tyle tupetu, żeby zwrócić uwagę mamie tego dziecka, żeby może ciszej byli...No i cały dzień nic nie jadła...No i prawdopodobnie wyjdą dopiero za tydzień...Jestem w :ico_szoking: i kurczę źle mi z tym, że nic nie możemy zrobić...Straszne to...
i jak tu spać???

Ale idę, może się uda?dobranoc... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

06 lis 2007, 00:19

oj biedna Kasia i Mateuszek :ico_olaboga: chyba jakaś zdrowaśka się przyda jak to mówi moja babcia :-D

no no dziewczynki jakie tu temaciki krążą :ico_oczko: u nas też posucha okropna bo ja albo siły albo ochoty nie mam a teraz skolei @ :ico_noniewiem: więc biedny ten mój mężulek :/ a on to gotowy :-D
co do wstydu to ja się nie wstydzę - ale też w sumie u mnie nie najgorzej z wagą :ico_brawa_01: bo ważę mniej niż przed ciążą więc hura hura :-D
tylko brzuszek już nie taki bardzo jędrny hmmmmm.....

Zbora podziwiam Cię za dietę :ico_brawa_01: i Doris też !!!
no i ja to bym nie wyrobiła długo bez mojego R :ico_nienie: nigdzie bym go samego nie puściła :ico_nienie: nawet jakby kasy miało nie być :ico_noniewiem: hmmm jakieś uzależnienie chyba ...

Glizdunia Twoja Maya jest cudna :ico_brawa_01: i jak wędruje super :ico_haha_01:
a my ostatnio gadaliśmy z R o Was - opowiadałam mu że mieszkacie w GB i on coś widzę też by chciał gdzieś wyjechać ale ja to nie za bardzo to sobie wyobrażam :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

a my w sobotę chrzciny i przygotowania w toku :ico_olaboga:
aaaaaaaaaaaaaaaa

całusy dla wszystkich!!!!!!!!!!
dla solenizantów
i dla Uli za ząb
i dla Anes!!!!!!!! (mam nadzieję że nam kiedyś w końcu wypali to spotkanie - też mi ostatnio komp siadał hihih więc nawet trudno się umawiać... ale pamiętam !!!)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

06 lis 2007, 08:14

dzien doberek

wchodze tu i takie smutne wiesci od kate :( az lezka w oku sie kreci

my dzisiaj jedziemy do fryzjera, tzn jade z mala bo tylko na chwilke - podciac grzywke :)

dzisiaj czuje sie jakos do nonono. wszystko mnie boli... zero energii... musze po drodze na autobus kupic sobie jakiegos redbulla bo zdechne

no to milego dzionka zycze

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 lis 2007, 08:52

No hejka ......

Mateuszek trzymaj sie !!!!
smutna wiadomosc ale nie najgorsza :))

A tak w ogole to dzien dobry ........ :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość