Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

06 lis 2007, 10:32

witajcie słoneczka! Widzę że podobnie jak ja wychodzicie na spacerki, więc teraz mam argument dla mojego chłopa :-D :ico_brawa_01:
Natala coś ostatnio nie chce butelki..... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: I to jest powód do zmartwienia bo nie mogę nigdzie wyjść na dlużej o bo nie chce jeść nic poza cyccorem. Wczoraj poszłam na aerobik i musiałam biegiem wracać po zajęciach bo mała nie chciała jeśc i się darła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Powiedzcie mi jak przekonać Natalę do butli?
A my dzis jedziemy z wizytą do małej Julci. Więc na razie papa

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

06 lis 2007, 10:39

abegano Natalia po prostu wie co dobre i byle co jej nie zadowoli, ot dziewczynka z charakterem
moja też nigdy butli nie chciała i w efekcie karmiłam ją 14 miesięcy

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 lis 2007, 10:47

cześć kochane...
u nas dziś w nocy słabiutko...
Milena budziła się kilka razy i piąstki pchała do buzi...
niby chciała cycka, ale wypluwała i się denerwowała... :ico_placzek:
najpierw myślałam, że zaraz uśnie bo była śpiąca...ale nic nie pomogło bujanie i tulenie...
w końcu posmarowałam dziąsełka dentinoxem i jakoś pomogło...

zastanawiam się czy nie za wcześnie na ząbkowanie :ico_noniewiem:
chłopcy trochę póżniej ząbkowali....
czy wy też tak macie???ostatnio Milena była bardzo marudna w dzień....no a teraz dołączyła nocka..

Basiu u mnie też szron na trawie... :ico_olaboga: i ziiiiimno!!!



[ Dodano: 2007-11-06, 09:48 ]
Abegano Milena w ogóle nie chce pić z butelki... a o smoczku uspokajaczu mogę zapomnieć...też nie wiem jak ją do niego przekonać... :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

06 lis 2007, 11:23

Hej hej dziewczyny.
U nas dzis nocka spoko ale 3 razy wstawalam a mala wlasnie przed pol godz urzadzila takie darcie ze masakra.I ani cyca ani noszenie dopiero wysmarowalam dziaselka zelikiem i cyckala tak ten zelik i usnela.Jezu jak to zeby i bedzie tak przezywac no to :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Basiu a Ty nadal dietka :ico_olaboga: I nadal nie wiesz co do kupki Tadzia :ico_noniewiem: Oj biedna jestes biedna.Ale moze juz nie dlugo trzymam kciuki.
Agnieszka no to czekam na Ciebie z Julcia.Bo piszesz ze do nas przyjdziesz :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-06, 10:26 ]
A co do paznokci to obcinam przynajmniej raz w tyg.No i sa czysciutkie.A Tadzio pewno potajemnie jak nikt nie patrzy wychodzi do ogrodka i sie bawi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziewczyny kiedy mozna zaczac obcinac wloski dziecku?Nie zebym juz chciala :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

06 lis 2007, 11:37

Hej dziewczyny ja na chwilkę bo moja piszczałka sama leży w łóżku i oczywiście piszczy do tv :ico_oczko:

Basiu no to faktycznie z tą dietką nie ciekawie, ja muszę zadzwonić do pediatry i zapytać się czy nie powinnam brać jakichś dodatkowych witamin skoro w mojej diecie nie ma nabiału to też jest mało wapnia i boję się, żeby mojej niuni na złe to nie wyszło :ico_olaboga:

Agnieszko zastanawiające jest to, ze mała nie chce butli bo o ile pamiętam to ciągneła butlę hmm a może już za słabo leciało z butli i jej nie odpowiadało :ico_olaboga: nie wiem co Ci doradzić, a przechodziła już pleśniawki??? bo może to to choć generalnie dzieci przechodzą między 2 a 3 miesiącem.

Asiu generalnie włoski dzieciom powinno się obcinać po 1roku życia :ico_noniewiem: Bo teraz to są za delikatne.

Violu każdy dzieciaczek przechodzi wszystko inaczej, a zobacz że u Basi Tadzio przechodził ząbkowanie dosyć wcześnie, a może te kupki to faktycznie od ząbkowania :ico_olaboga:

A co do obcinania pazurków to ja mojej pannicy też obcinam raz w tygodniu ale wcześniej sobie upatrzyła skórzaną czarną sofe i był brudek :ico_oczko: ale teraz jak leży na kanapie to kładę pieluche flanelową w misie na oparciu i mizia wtedy misia :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 06 lis 2007, 11:39 przez Kinga_łódź, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

06 lis 2007, 11:38

Hej dziewczyny a z tymi butelkami moze rozne smoczki sprawdzcie moze dzieciaczkom za slabo leci albo za szybko ... no nie wiem... my uzywamy butelek aventu i sa takie specjalne dr browns'a specjalnie zapobiegajace bolom brzuszka -b.fajne. a smoczkow uzywamy 2 z aventu i Kubus dostaje 1 butle przed spacerkiem zeby go trzymala 3 godz bo na cycuchu to tylko 2 godz daje rade.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 lis 2007, 11:39

skonsultowałam się dziś z pediatrą...no i powiedziała że jeżeli Milena ma takie objawy:

- obfite ślinienie się,
-niepokój dziecka,
-zaburzenia snu
- nierzadko stan podgorączkowy.
-dziecko bywa marudne
- traci nieco apetyt.
- zdarzają się biegunki, zaparcia, wymioty lub wysypka na skórze.
-rozpulchnieniem dziąseł u malucha,

to znaczy że etap ząbkowania rozpoczęty.. :-D

a co do tej kupki to kazała dawać lakcid 2 razy dziennie...no i ja żebym więcej ryżu jadła...
więc dziś na obiadek serwuję sobie ryźóweczkę..

[ Dodano: 2007-11-06, 10:41 ]
Joasiu najlepiej obcinać włoski, tak jak pisze Kinga po pierwszych urodzinach maluszka...

Kinga Milena też uwielbia reklamy telewizyjne.. :-D
Ostatnio zmieniony 06 lis 2007, 11:43 przez Viola, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

06 lis 2007, 11:41

a teraz szokujaca nowina Kubus sam zasnal :ico_szoking: zazwyczaj musze z nim posiedziec a dzis jakos mi sie nie chcialo i bawil sie bawil raczkami nozkami rozgladal sie dookola i bum... spi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-06, 10:43 ]
Viola, no to super szybko zabkowanie o zyczymy Milence bezbolesnrgo i szybkiego wybicia sie zabkow i oczywiscie gratulacje w koncu 1 zab to nie byle co :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

06 lis 2007, 11:43

brawa dla Kubusia... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

06 lis 2007, 11:45

a dziekujemy dziekujemy :-D oby sie to zdarzalo czesciej :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość