caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

06 lis 2007, 13:59

Cześć, ale żeście od rana naklikały :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

My po wizycie, myślałam, że pękne ze śmicechu, młody wogóle nie chciał leżeć, lekarka nie mogła go zbadać, musiał oczywiście siedzieć, ale to mu nie wystarczało i heja do wstawania, wyrywał jej słuchawki, chciała mu założyć pampersa to wogóle jej na to nie pozwolił, a usmiała się babka na całego przy tym, na wadze nie chciał siedzieć, z ledwością go zważyli, waży 7600- mówiła że mało przybiera, ale mam się nie przejmować, bo taki ruchliwy dzieciaczek to nie będzie dużo ważył, no i to była ostatnia wizyta, mały rozwija się świetnie i jest ogólnie OK uffffffffffffffff

Delicja strasznie mi przykro co was spotkało, po prostu brak słow, twojej siostry nic nie pocieszy, chyba tylko czas.............

Gabrysiu a czemu Ci nie wypłacili wypłaty :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: , mam nadzieję, że nie będziecie musieli wyjeżdżać :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Chociaż gdyby mój mniej zarabiał to też pewnie byśmy myśleli o wyjeżdżie, u nas też wszyscy wyjeżdżają, mój brat w Niemczech, drugi brat w Belgii, tak to już jest u nas!!!!!! Mój mężulek też właśnie miał propozycję pracy w Norwegii, tylko, że synek jest za mały i nie chcemy na razie rozłaki, tu zarabia 2800, ja nie pracuje, ale starcza nam w miarę na wszystko, więc na razie zrezygnował, ale kto wie jak młody podrośnie, ale jak wyjeżdżać to razem!!!!!!!!!!!!!!!

Mordko a ja Ci zazdroszczę tego śniegu, bo ja uwielbiam zimę, w Biedronce będą sanki, od razu kupuję i nie mogę się doczekać jak będziemy śmigać

[ Dodano: 2007-11-06, 13:02 ]
kamelek1 pisze: nasza Lenka robi taki gest raczka wiecie jak sie robi ,,kasa'' many many tak przebiera paluszkami i siedziala i sie patrzyła na tescia i tak robiła a tesciowa mówi ,, Lenusia chcesz kase od dziadziusia ?'' a ta tak smiesznie skineła głowka jak by potwierdziła hihih smiechu było co nie miara


:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Mordko Amino może być, ja tam mam zupę z wczoraj i nic nie robię, jeszcze sie z wczorajszej zupy nikt z głodu nie zesrał, nie?

Gabrysiu tylko się tu nam nie rozchoruj :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 lis 2007, 14:07

Caro super,że mój zięciunio taki sprycich, to pokazał co potrafi :-D . I bardzo się cieszę, że rozwija się prawidłowo :ico_brawa_01: .
Co do kasy to wypłatę dostałam tylko o 300 zł mniej :ico_zly: . Nie wiem czemu, podobno dlatego, że nie pracuje na nocki, to zemsta chyba :ico_zly: , ale ...uj mu w nonono :-D :ico_oczko: . My razem ze Sławkiem mamy 2800, mieszkamy sami więc same opłaty to ok 800 zł miesięcznie, a gdzie reszta :ico_szoking: , to wszystko tyle kosztuje i ciągle jedziemy na debecie. jak tak dalej pójdzie to o wakacjach możemy zapomnieć, a przecież na czarną godzinę tfu tfu tez trzeba mieć coś odłożone. Nic ostatnio sobie nie kupuje, a tyle by mi się przydało, nawet kozaków jeszcze nie mam.
Mordko ja gotuj zupę ogórkową, mogę Ci podesłać troszkę.
A gdyby Sławek wyjechał to nie wiem czy zrezygnuje z pracy, to będzie zależało ile on tam będzie w stanie odłożyć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-06, 13:08 ]
caro pisze:jeszcze sie z wczorajszej zupy nikt z głodu nie zesrał, nie?



hahahah jasne że nie. Ja znam tekst że jeszcze się nikt z głodu nie zesrał :-D
No dziewczyny wygońcie mnie, bo pewnie talib się zaraz obudzi a ja nic nie zrobiłam

[ Dodano: 2007-11-06, 13:10 ]
ok buziaczki dla wszystkich od ciotki Gabrysi i Talibka, jak mi się uda to wdepnę jeszcze dziś

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

06 lis 2007, 14:20

Gabrysiu my jeszcze jesteśmy w komfortowej sytuacji ze mieszkamy z moja mama, a ona ma swoja emeryture, a kase mamy taka wspólna, mojej mamy pieniadze ida na opłaty, a męza sa na zycie wiec nie jest zle

a zapomniałam wam powiedziec, jakiego mam super brata, prosiłam go zeby mi kupił u siebie takie sliniaki z rekawkami, bo u nas nie mogłam dostac, wiec przysłał, a w rękawku od jednego wsadził 100 euro :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 lis 2007, 14:55

kamelek1, :ico_brawa_01: dla Lenki..a co niech dziadek kase daje :-D caro, super ze juz nie musicie chodzic do neurologa :ico_brawa_01: a Oskarek boski :ico_haha_01: Gabrysia, poprosze troszke zupki :ico_sorki: :-D caro, :ico_brawa_01: dla braciszka :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

06 lis 2007, 14:59

Mordko to nie był neurolog tylko taki zwykły pediatra tylko ze przy oddziele połozniczym, cieszę się że już nie musimy chodzić!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

06 lis 2007, 15:03

A my już po półgodzinnym spacerku.. Ale zimno, ja pierdzielę :ico_olaboga:
Mordko :ico_placzek: :ico_placzek:
Kamelek
brawa dla Lenki! Cwaniara jedna :ico_brawa_01:
Caro dla Oskarka też brawa :-D :ico_brawa_01: I kochanego masz braciszka :-D
My też mamy wczorajszą ogórkową :-D

Jeśli chodzi o kasę to my nie mamy nawet połowy tych 2800... Nie wiem co to było, gdyby moi rodzice nam nie pomagali... Teraz tacie właśnie przed godziną połamało się źródło dochodu (samochód ciężarowy- ma firmę transportową), więc kruche czasy idą :ico_placzek:
Zapomniałam co miałam jeszcze napisać. Lala chce amciu.
Zmykam

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

06 lis 2007, 15:42

mój skarb dzisiaj...........

Obrazek

[ Dodano: 2007-11-06, 14:46 ]
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmb mmmmmmmmmmmmm v f c xwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww fgvb bfgxrbrbbbbbbbbbbv cxc

to od Oskarka dla was :-D :-D :-D

Kolka to dobrze ze rodzice wam pomagaja, kochani sa, a jakas powazna awaria?

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

06 lis 2007, 15:54

No cwana cwana a co lepsze to skutkuje i dziadek kaske do kieszeni wtyka hihih

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

06 lis 2007, 16:03

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dziadka

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 lis 2007, 16:08

kolka witaj w klubie :-D mój tatuś ma ten sam fach, a w tamtym tygodniu kupił sobie lepszy samochód, z czego bardzo bardzo się cieszę :ico_brawa_01: i u nas podobna sytuacja, gdyby nie moi rodzice, oj ciężko by było..... mam nadzieję, że twój tata szybko naprawi samochód.
i trzymam Cię za słowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
caro cieszę się bardzo z powodu waszej wizyty. przecież widać od razu, że Oskarek to okaz zdrowia!!!!
kari, ja też to sobie powtarzam, ale ciężko życie zrozumieć :(

[ Dodano: 2007-11-06, 15:09 ]
a ja dziś nie mam w ogóle apetytu, jem bo muszę ....:( idę się zważyć :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości