Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lis 2007, 13:46

kilolek trzymamy kciuki za skurczyki hihi a w razie czego kto nas powiadomi o rozdwojeniu ? hihi

[ Dodano: 2007-11-06, 12:47 ]
my zaraz wstajemy i zbieramy sie na szczepienie.. bleeeeeeeeeeeeeeeee

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 lis 2007, 14:17

kilolek pisze: ale już nawet myśleć nie umiem o niczym innym więc lepiej skończę i wrócę jak wreszcie będę miała coś sensownego do powiedzenia


kochana od tego tu jestesmy by cie wspierac.ja doskonale pamietam te 10 dni po terminie..jeszcze upaly byly gigantyczne i wychodzic nie moglam to nic tylko tv i obrzeranie sie... :ico_puknij:
jak bym wtedy miala tt :ico_oczko: to inaczej by bylo :-D

gozdzik pisze:nic tylko kawka nas moze poratować w ten chłodnydzionek kto chce ?

ja tez prosze
dzis bylam oddac krew ale niestety nie przyjeli bo mam anemie :ico_placzek: za malo hemoglobiny i musze sie 3 tyg witaminizowac zeby odac :(

a jak chcecie mnie zobaczyc tak powiedzmy "na zywo" to dzis bede z edith53 i paulab w w11 o godz 20:15 na tvn-ie bedziemy wychodzic z teatru i stac z boku..moze nas ktos dojrzy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

06 lis 2007, 16:05

Hej :-) u nas też zimno :ico_chory:
Hekkate to Danielek wcześnie zaczął raczkować :-) Michałek rozpoczął raczkowanie dokładnie 26 czerwca, więc miał już prawie 10 miesięcy, a chodzi dopiero od tygodnia , zatem nauka chodzenia od raczkowania zajęła mu 4 miesiące.
lidziasc, może nie przegapię dzisiejszego odcinka :-D
Kilolek trzymam kciuki za Was, ja też na Michałka nie mogłam się doczekać, przybył 4 dni po terminie i to musieli go siłą wyciągnąć :ico_haha_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 lis 2007, 16:14

chyba dzieci sie teraz na swiat wcale nie spiesza :ico_oczko: wiedza co je czeka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lis 2007, 16:43

lidzia i edit juz mialam zapisywac przypomnienie w komie na w11, zeby mi nie umknelo. kiedy mnie oswiecilo ze od kilku tygodni nie odbieramy tv.. dekoder padl czy co...
no ale dla mnie jak widac tv malo istotna i nie czuje pustki hihi
szkoda tylko ze nie obejrze w11,
ale moze jeszcze nie raz sie pojawicie na wizji hihi

kilolek spokojnie... stres nic nie pomoze. wyluzuj. wiem ze to sie latwo mowi./ do terminu nie spieszylam sie w ogole., dopiero jak kilka dni po dostalam juz konkretna date i godzine na stawienie sie do szpitala na wywolywanie./ wtedy bylam nieznosna i chcialam juz. hihi
ale wyszlo inaczej.
leos sie nie spieszyl
i probowalam tez sexu, wina, ananasa, cieplych kapieli, nie wspominajac o chodzeniu bo to stosowlalam cala ciaze.. czulam sie rewelacyjnie i mialam ochote brzuszek zatrzymac hihi wiec moze leos sie pogniewal i postanowil ze sam nie wychodzi hihi

a my juz po szczepieniu
leos ucina sobie drzemke, mamcia pochlania sniadanko
leonek byl bardzo dzielny,, prawie nie plakal. tylko podczas uklocia lekkie aaa yyy a
łaaaa hihi
i zaraz usmiech zagoscil na jego buzce
i udalo sie ,,,, jak wspomnialam poloznej ze po killku godzinach kazdym szczepieniu leosiowi czerwienieje i puchnie udo to ta zaproponowala by dzis podac tylko dwie dawki
a na trzecia przyjdziemy w przyszlym tyg
takze super
przystalam na to z radoscia
ufffff

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 lis 2007, 17:57

http://www.youtube.com/watch?v=m5E91Oh1Zrk

to jeszczsze zobaczcie jak pyska spiewa sto lat :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzielnego leosia

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

06 lis 2007, 21:02

madziorka hihi, ja to sie ruznie czuje raz jest oki a raz moglabym przespac caly dzien to zalezy od pogody i mojego cisnienia :-) gratulacje dla dzielnego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kilolek trzymaj sie kochana i nie martw sie przyjdzie odpowiedni moment i dzidzius bedzie juz z toba ,trzymam kciuki aby bylo to juz dzis !!!!!!!!!
ja nie moge posluchac jak wasze dzieciaczki spiewaja bo mi sie glosniki zepsuły i nic nie slysze :ico_placzek:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 lis 2007, 21:07

Hekkate, extra spiewa Danielek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a dolne zabeczki ma rozkoszne :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 lis 2007, 22:25

dla pysi i danielka.. naszych malych cudnych spiewakow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hekkate wiesz tutaj (w uk) nie slyszalam nic o takiej mozliwosci szczepienia... :ico_noniewiem:

powiem wam ze dzis leos zniosl szczepienie rewalacyjnie.. zawsze popoludniu-wieczorem puchlo mu to nieszczesne udko i wpadal w szal placzu.... i zmeczony dopiero zasypial
a dzis kompletnie nic. taki moj leos .. cale szczescie.. ufff
oby w nocy nic sie nie dzialo...

[ Dodano: 2007-11-06, 21:26 ]
tutaj cisza bo pewnie wszystkie siedza przed tv i ogladaja lidzie i edit hihi

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 lis 2007, 09:25

madziorka hihi pisze:hekkate wiesz tutaj (w uk) nie slyszalam nic o takiej mozliwosci szczepienia...

moze nie mowili bo to sie prywatnie wykupuje w aptece.
a tam jest taki sam kalendarz szczepiej jak w polsce??

a tak wogole to witajcie ja dzis z herbata bo zle sie czuje :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość