Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 lis 2007, 09:55

hej hej!
A my mamy drugi ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D
cały czas spodziewałam się drugiej górnej jedynki bo już jest tuż tuż, dziąsło takie opuchnięte jakby jakaś narośl się robiła a nie może sięjakoś przebić
I dziś w nocy wydawało mi się że słyszę, że Joasia zgrzyta ząbkami :ico_szoking: ale jakimi??? rono zaglądam i nic nie widzę i dopiero przy sniadaniu wymacałam jej dolnę jedyneczkę no i łyżeczką też postukało więc jest i na dole zębol hihihi, a nic tam się nie działo, normalnie na górze dziąsła są tak mocno opuchnięte, a na dole nic i sobie w nocy ząbek wyszedł maluteńki :ico_oczko:

teraz idziemy jeść kaszkę - dzisiaj trochę później niż wczoraj to mam nadzieję, że zje bo może bardziej zgłodniała, a potem na spacerek z pieskiem - dziś słoneczko , a wczoraj śnieg padał

Małorzatka trzymam za ciebie kciuki :-)

olala ja mam wózek na pompowanych kołach i też myślę, że są najlepsze - nie interesują mnie dziury, piach czy śnieg - zawsze lekko mi się prowadzi, a co do kierunku jazdy to do wczoraj mała siedziała przodem do kierunku jazdy ale było tak mroźni i strasznie wiało , że cała czewona wróciła i zamontowaliśmy teraz odwrotnie - zobaczymy czy nie będzie się buntować :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 lis 2007, 10:49

no to wklejam obiecane zdjatka, te narazie co jeszcze na kamerce byly, czyli koncowka naszych ferii, reszta siedzi wciaz na laptopie, ale musze sie wziasc za i te zdjatka.

ale najpierw GRATULACJE DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTOW!!!!

I DLA JOASKI BRAWA ZA ZABKA!!!!!!
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

to Julenki chlopak hihihihi prawda ze podobny do Filipka LULU?? :-D :ico_brawa_01:


Obrazek
Obrazek

na baseniku ( tym na dworzu czystym )
Obrazek

mauzoleum

Obrazek
Obrazek

widoki, z hotelu, z naszego balkonu

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

moje zakupy w kopie hihihi

Obrazek

julenka w kapieli

Obrazek

a to na lozku sprzataczki pokojowe ladnie ukladaly reczniki,

Obrazek

Obrazek

zamek zbudowany przez rzymian

Obrazek

ostatni dzien tuz przed wyjazdem A. sie piecze w cieplym ubranku hihihi

Obrazek

Obrazek

Juz w samolocie nad Budapesztem

Obrazek

Obrazek

zachod slonca ponad chmurami

Obrazek

Julenka turczynka

Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

07 lis 2007, 11:11

Mamcia forki rewelacyjne.dawaj wiecej

Magdzinka gratulujemy kolejnego zabka

wozek jak wieje to w naszym wozku budka jest ruchoma do przodu i normalnie i mozna dziecko zaslonic

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

07 lis 2007, 11:18

mamcia świetne foyczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale mi się fajnie oglądało , a tu nagle koniec - wklejaj szybko jeszcze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kelly u mnie tak samo można budą zasłonić dzidzię ale wtedy ona nic nie widzi bo mam budkę materiałową

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

07 lis 2007, 11:34

olala - ja mam teraz wózek z piankowymi kołami i jestem zadowolona. Miałam już pompowane i nie widzę większej różnicy (różnica jest w zawieszeniu bo w gębokim wózku miałam miękkie a w tej spacerówce mam twardsze - może dlatego że jest niby do joggingu ;)) Z tym że jak masz możliwość wypróbować to sprawdź jak się Asia zachowuje w takiej spacerówce przodem do Ciebie - bo u mnie w przypadku Zuzi to niewiele pomogło - też musiałam ją nosić bo chciała do mnie i już!

Małgosiu - trzymaj się dzielnie - zalicz to wszystko i dbaj o siebie /o Was!


Mamcia śliczne zdjęcia wklejaj dalej !

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

07 lis 2007, 11:55

Hej

Aga0406 :ico_szoking: :ico_szoking: Ja mam identycznie :ico_szoking: Też mam zaburzenia mowy tzn. sztywnieje mi język i mimo, że wiem co mam powiedzieć tylko beblam cos tam co się ani nonono ani kupy nie trzyma i taka wtedy ogólnie rozbita jestem, staram się powiedzieć a nieumiem :ico_placzek: - to jest straszne! No i przy tych wstrętnych atakach drętwieje mi prawa strona ciała: ręka, buzia, noga! Ja ide do neurologa- chyba też stwierdzi to samo ...matko ...aż się boje. Szkoda tylko, że nie moge łykać tych tabletek bo ja w ciąży jestem.

MamciaKochana Bardzo ładne fotosy! Super widoczki ach...pomarzyć moge tylko niestety!

:ico_brawa_01: Joasiu GRATULUJE ZĄBKA :ico_tort:

Buziaki, do poniedziałku jak nie uda mi się wcześniej wpaść!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

07 lis 2007, 12:08

mamcia cudne fotki, zrobiło sie od razu nieco cieplej mimo ze za oknem teraz deszcz ze śniegiem. Teraz będę odliczać czas do września przyszłego roku bo wtedy chcemy poleciec do Turcji do Oludeniz. Pewnie tydzień czasu szybko ci tam minął, co?

Co do wózka to chyba faktycznie tak zrobie, ze sprawdze najpierw czy jazda Asi przodem do mnie coś da. Rodzice mają w piwnicy wózek taki starszego typu więc sprawdze, bo on napewno jest w tym kierunku. Kiedyś innych nie było. I wtedy podejme decyzje czy kupić nowy czy nie.

A teraz inny temat, zobaczcie co przeczytałam:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 46733.html

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

07 lis 2007, 12:47

Wczoraj już tu nie zajrzałam, przyjechali teście i debatowlaiśmy wspólnie o tym wyjeździe mojego męża. Na chwilę obecną, doszłam do wniosku że pozwolę mu jechać, tak jak mamcia pisze, pół roku szybko minie, może uda mu się na roczek Agatki zjechać na kilka dni do domu, a jak będzie tam pod okiem wujka to wiem że będzie bezpieczny... Poza tym masz racje mamciu, ufam mu i wiem, że raczej do żadnej innej kobieciny by nie zarywał hihi Chciałabym z nim jechać i to bardzo, ale tez jak wspomniała lulu mam tu szkołę, bardzo chce skończyć w końcu te studia, zrobić mgr i mieć święty spokój... A jak mąż zarobi kaske to bardzo nam pomoże, dach wymaga remontu i na drugą dzidzie będzie nas stać :ico_brawa_01: Teraz dzieki Waszym podpowiedziom (dziekuje Wam wszystkim bardzo bardzo jesteście kochane, wiedziałam że znajdę u Was pomoc) zaczynam się cieszyć z jego wyjazdu, to znaczy zaczynam widzieć dobre tego strony...przecież mamy internet, komórki, skype, będzie dobrze, a same tutaj nie zostajemy, są rodzice, rodzeństwo no i Wy :ico_wstydzioch: Tylko wiecie jak Piotr wyjedzie to spodziewajcie się masowych postów ode mnie hih No i biedna karolas chyba będę do niej dzwonić co 5 minut lub odwiedzać, mamcia masz racje będe chyba do niej śmigać, bo tutaj nie mam żadnych znajomych, wszyscy tak jakoś o mnie/o nas zapomnieli odkąd mamy dziecko... :ico_placzek: Naprawdę Wam dziękuje, chociaż widze że Piotruś do końca taki przekonany nie jest, nie wiem teraz to niech on decyduje, chyba dam mu do przeczytania Wasze posty :-) Naprawdę serdecznie dziękuje :ico_buziaczki_big:
Magdzinka gratuluję ząbka u Joasi :ico_brawa_01: Teraz ślicznie będzie wygladać :ico_brawa_01:
mamcia fotki są super, no zarąbiste, dawaj wiecej, rzeczywisciwe ten chłopczyk to wypisz wymaluj Filipek lulu, zwłaszcza na tym zdjeciu w czapecce. A najfajniejsze chyba jest zdjecie Julci w tym stroju tureckim :ico_brawa_01: No i torebki śliczne, ufff jak ja zazdroszcze :-) :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-07, 11:57 ]
swoją drogą dopiero teraz gdy MamaJulci, ania, lulu, ML i qunick pisały jak na własnej skórze odczuły takie rozstania, to tak zaczynam "rozumować" i myślec jak to będzie z nami...no są obawy o rodzine...ale...trzeba chybab zaryzykować, w Polsce chyba jako takiej przyszłości nie ma, gdzie on by tutaj tyle zarobił prawda, w tak krótkim czasie?
Musze przestać narazie myśleć o tym, bo aż głowa boli od tego wszystkiego...
Jeszcze raz wam dziękuje!
MAmcia całe szczęście ze spotkałaś swojego A. Po zwiazku z poprzednim facetem, potrzebowałaś kogoś takiego! Bogu dzieki że GO znalazłaś! :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 07 lis 2007, 15:09 przez Dorota.M., łącznie zmieniany 1 raz.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

07 lis 2007, 13:04

mamcia foteczki rewelka, aż chciałoby się tam być. Dzieciaczki super!!

Małgorzatko twoje objawy są identyczne jak moje. Czasem jak chcę coś powiedzieć to też tak bablam a jak juz coś mi się uda to i tak nikt nie wie co powiedzialam bo tak skutecznie przestawiają mi się literki hihi. Trzymam jednak kciuki za Ciebie bo bez leków to troszke ciężko w takich momentach i psychicznie człowiek wysiada. :ico_placzek:

:ico_tort: dla Joasi gratulacje za ząbka :ico_brawa_01:

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

07 lis 2007, 14:07

Dorota
Ja jeszcze jedno zdanko.Wiem że rozstania są trudne ale powitania są piękne i myślę że poradzicie sobie.Z całego serca Wam tego życzę a poza tym mąż zawsze morze wrócić przecież to nie więzienie.Moim znajomym tak się właśnie ułożyło nie wytrzymali rozstania i facet wrócił

GRATULACJE JOASIU ZĄBOLKA :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość