ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 lis 2007, 09:47

[size=200][glow=cyan]Dla Emi za 15 miesiaczek przesylamy[/glow][/size]
:ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-07, 08:49 ]
Gabrysiu, z tego co wiem to teraz jedna dawka i za pół roku druga.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 lis 2007, 11:50

Ja czasem jak jestem w przychodni i są mamy z takimi kilkutygodniowymi maluszkami to wtedy najbardziej widac jaka Maja juz jest duża... ale ja nie tesknie za okresem kiedy byla taka malutka - teraz jest mi o wiele lżej...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 lis 2007, 11:53

Witam

J bym nigdy nie cofneła czasu do momentu kiedy Wiki była mała im ona większa tym ja wracam do "normy psychicznej" będzie rozpieszczoną jedynaczką :ico_oczko:

U was też taka pogoda, pada od dwóch dni oszaleć idzie, nhigdzie wyjśc nie można :ico_zly:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 lis 2007, 11:57

asiapanda pisze:J bym nigdy nie cofneła czasu do momentu kiedy Wiki była mała im ona większa tym ja wracam do "normy psychicznej" będzie rozpieszczoną jedynaczką

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to tak jak u nas...

[ Dodano: 2007-11-07, 11:00 ]
U nas pada snieg ale taki mokry ze od razu sie rozpuszcza i jest chlapa... a mnie dzis czeka szczepienie Mai i zakupy, musze jej kupic kurtke a Piotrek w pracy wiec musze jechac z nią :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 lis 2007, 12:32

Nie jesteś głupia nawet tak nie pisz ani nie myśl :ico_nienie: Każda mama i dziecko jest inne :-D Są kobiety które doskonale radzą sobie mając grmadkę dzieci a inne kończą na wychowaniu jednego szkraba :-D Ja jestem godna podziwu dla wielodzietnych rodzin, ja niestety mam jakąś egoistyczn a chyba naturę bo bardzo cenię sobie swobode i mój wolny czas, mam go coraz więcej bo mała potrafi się zająć sobą i mnie coraz bardziej się to podoba, dlatego gdyby miało pojawić się druie maleńswo, oszalałabym. Bywa że sama jestem w domu od rana do wieczora, mąż wpada robi bałągan i znika a mnie wkurza bałagan :ico_zly: w domu jest zasze dużo pracy dlatego przy kolejnym maluchu chyba zapomniałabym jak się nazywam, to nie kwestia kiepskiej organizacji czasu tylko brak czasu dla siebie, a mój czas to także chęć powortu do pracy.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 lis 2007, 12:34

mama-emilki pisze:Pewnie powiecie, że głupia jestem

No cos Ty Gabrysiu... Ktos by mógl skrytykowac nas za to,ze nie chcemy miec drugiego dziecka, ja juz nawet usłyszalam,ze jestem egoistką...

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 lis 2007, 12:56

Gabrysiu, ja mam 3 siostry i teraz jest fajnie ale jak bylysmy małe to tez wielu rzeczy nie moglysmy miec :ico_placzek:

U mnie i Piotrka to nawet nie chodzi o pieniadze a chyba bardziej o wygode :ico_wstydzioch: ... Maja juz ma ponad rok wiec najtrudniejszy okres za nami a poza tym przy jednym dziecku obowiązkow jest mniej... a jak ktos mi mowi,ze kiedys Maja zostanie sama to ja mowie,ze przeciez ma tylu kuzynów :-)

Ale weselej napewno jest w tych domach gdzie jest chociaz dwójka dzieci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

07 lis 2007, 12:57

mama-emilki pisze:najczęsciej mówią tak ciotki - stare panny które ani jednego nie wychowały i guzik wiedzą ile to wysiłku...
:-D tez tak myslę, albo niby mamusie, którym dzieci wychowywały wyłącznie babcie, znam parę takich :ico_olaboga:
Tak jak pisałyście to każdego indywidualna sprawa ile dzieci chce mieć, sama jeszcze nie wiem :ico_noniewiem: raz chcę drugie, raz nie. samam mam siostry i jest mi z nimi super ,ale i między rodzeństwem czasem różnie się układa.
Michałek dzisiaj obudził się z gigantycznym katarem, jest na maxa marudny i nie schodzi mi z rąk, teraz na szczęście zasnął. Ech ta pogoda... :ico_zly: u nas dzisiaj pada śnieg z deszczem.

Trzymamy kciuki za Juleczkę i Alexa,żeby wszystko było ok :-)

No i dla naszej Emileczki tysiące całusków na 15 miesiąc :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-11-07, 11:59 ]
ivon pisze:mam 3 siostry
Iwonko to tak jak ja :-D

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

07 lis 2007, 13:38

hej kochane,ja na 16 ide z alexem do tego chirurga ,zobaczymy co nam powie :ico_noniewiem:
Wiecie co z tymi dziecmi to roznie bywa faktycznie, u mnie bylo tak ze ja juz zawsze chcialam miec dwoje dzieci no i tak jak chcialam tak mam,ale powiem wam ze to niebo a ziemia jak sie ma dwoje,najtrudniejszy pierwszy rok a ten juz na mna .Oczywiscie jest to poswiecenie bo da to nie jeden ,czasto jestem zmeczona itd ale jak tych dwoje lobuzow zobacze jak sie razem wyglupiaja czasem to az nieraz to mi sie plakac ze szczescia chce ze mam ich dwoje.Z Ania mi sie udalo bo ona za Alexanderm to by wszystko chyba zrobila chociazb taka malutka jeszcze jest.
Wczoraj wyjelam z kartonow pampersy to sie tak oboje wyglupiali ,Ania wsadzila go do kartonu i pchala po calym mieszkaniu a maly nie mogl smiechu pochamowac i to dla takich wlasnie momentow jestem szczesliwa ze mam ich dwoje :-) albo jak Ania jeszcze spi to maly do niej czasem idzie i kladzie swoja glowke na jej i moja moja robi :-) ....

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 lis 2007, 17:53

My po szczepieniu - zaszczepilam Maje na odre,swinke i rozyczke. Na pneumiokoki radzila mi sie wstrzymac jesli Maja nie chodzi do żłobka i klazala to zrobic jak bedzie miala skonczone 2 latka bo wtedy wystarczy juz tylko jedna dawka.

I tak waga - 8800, wzrost - 77 :ico_haha_01:

Kupilam tez Mai kurteczke na zime i tanio bo za 60zł...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość