Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lis 2007, 12:57

hektorka pisze:Kamil zaczął się czołgac po podłodze jak gąsienica, najpierw podnosi tyłek , pózniej odpycha się nóżkami, a na koniec dopiero główe podnosi, troche to spiesznie wygląda.
Kacpi robi dokladnie tak samo :-D Tylko czasem tylek mu opada bo ciezki :ico_oczko: a on sie zlosci :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 lis 2007, 13:01

M0rD3CzKa, No to fajnie :ico_brawa_01:
hektorka, brawa dla Kamilka, już niedługo zacznie raczkowac na całego.

A moja Lal coś zaczęła mi marudzić. Widać, że senna, ale coś nie daje jej zasnąć. Posmarowałam dziąsełka żelem i poczekam z 10 min- jak nie uśnie to idziemy na spacer, chociaż tak serdecznie mi się nie chce, że szok. Wyszłam tylko na chwilkę na dwór to tak zimno... No, ale trzeba Julkę hartować :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lis 2007, 13:05

Ja dzis chyba troszke tez z Kacpim wyjde... juz mniej kaszle i te okropne krosty zniknely...a przez nie nie moglismy wytylac nawet nosa za drzwi :ico_zly: Lekarz powiedzial ze zimne powietrze moze wzmorzyc krostki :ico_noniewiem: tak wiec po dlugim uwiezieniu chyba czas na spacerek :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 lis 2007, 13:05

Julka też tak robi, tyle, że narazie w miejscu stoi :-) :ico_noniewiem: Czasem odpycha sie rączkami i do tyłu skika :-) Widzę, że jeśli chodzi o rozwój ruchowy to ona ciut do tyłu za waszymi dziećmi. No, ale kiedyś przecież się nauczy :-) No i mogłam tego się spodziewać przez tę dysplazję :ico_zly: A poza tym tusza... Ostatnio ważyłam ją na swojej domowej wadze, to wyszło mi, że ok 10kg ma, ale nie jestem pewna, bo jak nie trzeba to się roi jak sprężyna :-)

[ Dodano: 2007-11-07 ]
M0rD3CzKa pisze:chyba czas na spacerek
może na PKP i do Siedlec? :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

07 lis 2007, 14:05

Jezu ile czytania, powariowałyście czy co????????????????? :-D Ale fajnie mi się zrobiło, jak weszłam TT a tu 6 stron do przeczytania :-) , jak za czasów brzuszkowych, hmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!

dla Julci raz jeszcze najsłodsze i najszczersze życzenia, rośnij zdrowo kochanie, a mama niech się nie martwi twoją wagą :ico_nienie: , bo masz najsłodsze wałeczki na świecie :-) :-) :-)
i wcale nie jest leniuszkiem, tylko się rozwija w swoim tempie
Ja to bym chciała żeby mój bąbel miał wałeczki, zanim urodziłam, to myślałam, że wszystkie dzieciaczki to własnie pulpeciki, a mi się huderloczek trafił :-D , ale kocham go nad życie!!!!!!!!!!!!

Mordko super że chodzik przyszedł i widać, że Kacperkowi się w nim podoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mróweczka ty żadna nowa, ty po prostu należysz do kwietniowych mam :-D i fakt ile dziewczyn już nie piszę, a w ciąży pisały non stop :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-11-07, 13:06 ]
A u nas jak pogoda paskudna, dziś nie wyjde z małym bo leje cały czas :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

07 lis 2007, 14:27

JULECZKO KOCHANA NAJSZCZERSZE ZYCZENIA DLA CIEBIE OD COITKI SYLI MARTYNKI I NICOLKI DUŻO ZDRÓWKA I UŚMIECHU NA BUŻCE STO LAT :ico_tort:
kolka a co do wagi to super widać że juleczka to zdrowa dzidzia .
MORDKo martynka na poczatku tez do tyłu a teraz smiga jak nic co prawda nie ma gdzie się za bardzo rozkulać ale jakos idzie
MRÓWECZKO a ty to żadna nowa juz dawno jestes kwietniowa,
ciagle cos mi jakis error wyskakiwał i nie mogłam wejść na tt :ico_zly:
u nas dzisiaj leje od rana więc nici ze spacerku
ale znalazłam cos fajnego na stronie www.usługifoto.pl to jest strona rosmana można sobie zrobic taki foto zeszyt za 5 zł jest 26 stron i można wkleić zdjęcia a potem sie odbiera w najblizszym rossmanie super sprawa sa też droższe ale ten jest w promocji do 15 chyba polecam można tez odebrać poczta ale to się płaci dodatkowo.ja na jednej stronie powklejałam po3 zdjecia można je obracać i jeszcze tła wybrać i różne takie tam

[ Dodano: 2007-11-07, 13:29 ]
mało nas zostało tych brzuszkowych wykruszaja się moich dwóch zieciów poszło w długa i martynka nie ma znowu kawalera

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

07 lis 2007, 14:38

Hej dziewczyny :-D
Ale miałam poranek :ico_olaboga: Krystek płakał przez jakąś godzinę, kompletnie nie wiem co mu było, teraz zasnął mam nadzieję, że chwilkę pośpi i jak się obudzi to będzie weselszy.
Cieszę się bardzo, że tyle piszecie lubie was czytać i jak siedzę w domku to nie muszę sprzatać bo mam ważniejsze obowiązki m.in. nadrabianie zaległości na TT :-D
Dla JULKI Najlepsze Życzenia z okazji urodzinek :ico_prezent: dużo zdrówka i uśmiechniętej buźki każdego dnia :ico_haha_01:
MORDKA - Kacpi super wygląda w chodziku facet z niego taki, że ho ho
CARO - Twój Oskarito wcale nie wygląda przy najmniej na tych fotkach na chuderlaka :ico_nienie: Moim skromnym zdaniem przystojniak z niego niezły.
MRÓWECZKA - Kwietniowa mamo klikaj z nami jak najczęściej :ico_oczko:
HEKTORKA - Niedługo i Twoj Kamil będzie śmigał w chodziku
My na spacer nie idziemy bo u nas straszny wiatr i śnieg padał przed chwilką :ico_olaboga: , pozatem mały jeszcze kaszle i ma straszny katar więc przymusowe siedzenie w czterech ścianach :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-07, 13:57 ]
SYLA - coś ta strona nie działa przy najmniej ja nie moge jej otworzyć :ico_zly: , wklej ten link jeszcze raz proszę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lis 2007, 16:00

Syla poprosze i ja o wklejenie jeszcze raz linka do stronki mi tez nie dziala :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

07 lis 2007, 16:09

A mi posta Beniamin wyrzucił :ico_noniewiem: :ico_puknij: :ico_zly:
Syla
mi ta strona poszła, ale tam jest coś tylko o sprzęcie fotograficznym :ico_noniewiem: To na pewno ta?

Dziękujemy za życzenia :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_respekt: Kilka stron wcześniej jest torcik- trzeba go tylko odświeżyć :-D Częstujcie się. Szampanem też :-D

Kari
- popieram, sprzątanie nie zając, a zaległości na TT rosną :-D Oby krystianek się uśmiechał :ico_sorki:

O! mój pulpet mnie woła :-D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

07 lis 2007, 16:20

Jezu nareszcie działa to TT :ico_brawa_01:
a ile czytania :ico_olaboga:
no ale to nic jakos dam rade.

Jeszcze raz szystkiego naj naj dla JUlci

dziewczyny wiecie ze moje dziecko wspina sie po mnie i zaczyna stawac :ico_olaboga: jestem w szoku :ico_szoking: czy wasze dzieciaczki tak maja?? moze ja jestem do tyłu , a TT to jakby ozyło co tyle piszemy :ico_oczko: jak za starych dobrych :ico_ciezarowka:

a mi sie dzis smiło ze urodziłam dziewczynke z takimi długimi włosami ze miała az spiete w koka :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości