doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

07 lis 2007, 16:54

[b]M0rD3CzKa[/bto dobrze ze pomagaja :) kochane masz dzieciaki

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lis 2007, 17:02

Kochane ale jakie niegrzeczne :ico_oczko:
Ewcik no tak sie poukladaly ze jestem sama ale co tam ... wole sama niz z oszustem :ico_oczko: i wcale nie jest mi zle :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 lis 2007, 17:11

M0rD3CzKa, dzielna dziewczyna jesteś i dasz sobie radę

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lis 2007, 17:17

a pewnie ze dam :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 lis 2007, 17:51

Bosze...bosze...przeczytać Was to normalnie koszmar...

Wiecie, że ja zapomniałam o Hani...że pół roku.. :ico_wstydzioch: Bo mój ojciec ma dziś urodziny i jakoś to mi przyćmiło...no trudno...

W każdym razie...ogromne dzięki za pamięć i życzenia...jesteście przekochane!!! no to stawiamy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :564: :564: :564: :581: :581: :581: co kto woli :-D
A o stresie i napięciu pół rou temu nic nie mówcie...hehehe, ależ było zajebiście...po męczącym weekendzie...i całej nocy na durnym łóżku porodowym...ale było warto!!! to nic, że brzuch mi jeszcze wisi, cyce w rozstępach i niedługo też będę je podbijać kolanami :-D

No i zacznę o tym, co było...Ewcikmi się wydaje, że Alicja się bardziej do Ciebie robi podobna...fajny pyzolek!!!
Mordeczko my nie mamy chodzika, ale cały czas nad nim myślę...może się przydać od czasu do czasu...
Glzidunia pytałaś, czy ktoś nie miał chodzika...Mój brat nie kupił córci i co...zaczęła raczkować chyba jak miała z 10miesięcy, a chodzić...sama dopiero kilka tygodni temu!!! a ma 14miesięcy!!! tyle, że moim zdaniem to akurat ich wina, bo młoda miała za duże napięcie...a oni nie chcieli słuchać itp, itd...ale...Moja kuzynka też nie miała chodzika i również swobodnie chodziła dopiero po roczku...więc nie wiem...
Ale wiem, że Hanka jak siedzi i złapie kogoś za palce, to chce wstawać??? :ico_puknij:
W dzień to u nas tak...że młoda leży na podłodze z dziadkami i się bawi, albo w wózku, albo na rękach :ico_szoking: bo mój tata twierdzi że tak ją kocha, że może ją cały dzień nosić!!! :ico_puknij: ale jak ja z nią jestem to leżymy, albo leżak, albo huśtawka, albo łóżeczko...no ale rączki też często, bo leżenie już nudne rpzecież... :-D

No dobra...
A!!! dla Hubertusa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no tak...niby się nie zapowiada, a tu od razu ząb!!! a u nas od 2miesięcy się zapowiada i coś go nie ma :ico_zly: heheheh

Wiecie co...kupiłam dziś se sexi komplecik...czerwoną krótką koszulkę i stringi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: no co...może być??? no i tak planuję co i jak...Byłam w solarium...w sobotę, poniedziałek i środę znów idę... :-D no i czaję się na depilację bikini... :ico_szoking: hehehe...o się J zdziwi...No i oczywiście dietuję się nadal, nawet spoko mi idzie...odechciało mi się jeść...No i brzuszki też robię, cycki smaruję...i w ogóle...hehehe, muszę jeszcze pedicure se strzelić i brwi zrobić...odbiło mi chyba :-D
lecę, młoda drzemie... :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

07 lis 2007, 18:24

zborra, chyba mnie zmobilizujesz do przemiany... w wampa :ico_oczko:
w sumie to po zatruciu, też jakoś mniej jem... tzn ostrożniej.... a u Uli na razie 1 ząbek i śmiesznie wygląda jak otwierasz do piwa hehehee :-D

GosiA zazdroszczę siedzącego Hubcia ... bo Ulą Misiulą to miota jak karuzelą... :-D

Glizdunia pytałaś... o przyrost na wadze.... szczerze nie mam pojęcia... ale karmię karmię karmię a wyniki zobaczę 20.11 na szczepieniu... :ico_oczko:

M0rD3CzKa, a ja Ciebie i tak podziwiam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 lis 2007, 18:58

glizdunia ja znam dzieciaczki co zaczeły chodzic bez chodzika, chociazby dwaj moi chrzesniacy, Nataniel to wogole był mistrz, nawet nie raczkował tylko od razu sie stoła chwytał podciagał sie i chodził dookoła niego, a miał chyba 7 m-cy jak zaczał chodzic..

massumi ty żyjesz?!?! :ico_szoking: mam nadzieje ze jzu nas nie opuścisz... :ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 lis 2007, 19:27

słuchajcie a co sie dzieje z Sikorką??

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 lis 2007, 20:06

no wlasnie...po wizycie tesciowej sie nie pojawila...strach myslec,.... :ico_noniewiem:

wrocilismy z tesco...i pochwale sie...ze ja prowadzilam...znaczy sie kierowalam :-D :ico_brawa_01: a bo wy nie wieci...w pl to ja uwielbialam jezdzic i bardzo duzo jezdzilam....a tutaj mam jakis paraliz normalnie...i strach nieopisany :ico_olaboga: ...trudo mi to normalnie opisac....najpierw myslalam ze to wina stron jakimi sie jezdzi....pozniej ze inne ronda...a teraz juz sama nie wiem-poprostu nowa sytuacja i wpadam w panike-a mam duza ochote wrocic za kólko i musze sie za to wziasc....i juz dzis bez stresu jechalam :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

07 lis 2007, 20:07

A Sikorka ma w domu teściową :ico_olaboga: :-D

Massumi to do dzieła!!! a co tam...wiesz, wykorzystaj szansę jaką dał Ci wirus :-D
A ja tam bym chciała chociaż otwieracz do piwa :-D ...no ale...chcieć to ja mogę...ona chyba czeka na powrót taty :-D

My mamy szczepienie chyba we wtorek...ale nie wiem, jak to zrobić, bo ja w pracy...nie chcę wolnego, bo mi każe odpracować, to pier...a mamę to mi głupio wysłać...może się uda zamienić godziny? nie wiem...Ale mam nadzieję, że waga będzie łaskawa...No mi ubywa, to Hance mogłoby przybyć..
Się przymierzałam w moje seksi wdzianko :-D zmieściłam się :-D heheheh

idę dalej męczyć młodą...wyśmiała mnie, jak się obok niej czołgałam...Chyba to śmiesznie wyglądało, bo w głos się śmiała...aż do J dzwoniłam, żeby posłuchał oszołoma małego...dobra, bo niebawem kąpiel, to się musimy sobą nacieszyć...Jutro mam na 15, więc może uda mi się zajrzeć na chwilę...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości