Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 lis 2007, 10:47

Lulu to fajnie, ze Fifinek grzeczniutki, ze imprezka się udała. Czekamy na fotki.

A ja zakręcona jestem!! Pisałam oczywiście o Sharanie!! A Tourana to mój K. chciał kupić, ale narazie postanowiliśmy zostac przy "starym: aucie.
Sharan jest super!! Rodzinny, niezawodny. Touran jest podobniutki do niego. Moze tylko jakieś technicznne mają róznice. Ale jak patzrę na oba autka, to wydaje mi się ze rónią się jedynie nazwą :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 lis 2007, 10:54

no to wklejam obiecane zdjatka, te narazie co jeszcze na kamerce byly, czyli koncowka naszych ferii, reszta siedzi wciaz na laptopie, ale musze sie wziasc za i te zdjatka.

to Julenki chlopak hihihihi prawda ze podobny do Filipka LULU?? :-D :ico_brawa_01:


Obrazek
Obrazek

na baseniku ( tym na dworzu czystym )
Obrazek

mauzoleum

Obrazek
Obrazek

widoki, z hotelu, z naszego balkonu

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

moje zakupy w kopie hihihi

Obrazek

julenka w kapieli

Obrazek

a to na lozku sprzataczki pokojowe ladnie ukladaly reczniki,

Obrazek

Obrazek

zamek zbudowany przez rzymian

Obrazek

ostatni dzien tuz przed wyjazdem A. sie piecze w cieplym ubranku hihihi

Obrazek

Obrazek

Juz w samolocie nad Budapesztem

Obrazek

Obrazek

zachod slonca ponad chmurami

Obrazek

Julenka turczynka

Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 lis 2007, 10:57

Mamciu super zdjęcia!!! No marzenie poprostu!! Julenka turczynka powala na kolana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ech szkoda, ze mój K. nie chce dać się namóić na zadne wakacje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 lis 2007, 10:57

lemo nie ni tylko glowa mnie bolala, brzuch ( wumiotowac mi sie chcialo ) i mialam migrene okropna, niewiem czy wiesz co to jest migrena, no w kazdym razie to jest tak potworny przeszywajacy bol glowy,ale nie taki normalny, moj A. np jak ma migrene to az omdlewa, mnie na wymioty zbiera, swiatlo razi, oczy bola, cos okropnego, czulam sie jakby przez tydzien nie spala, nieiwem czemu mnie tak wzielo, moze tez bo strasznie sie tym wszystkim stresowalam, dlatego wszystko sie spotegowalo,. no szkoda wlasnie ze takie mialam doznania, bo rzeczywiscie szybciej sie trafia na miejsce....ale podroz......w dodatku Julenka musiala siedziec na nas i oczywiscie piszczala bo niewygodnie jej bylo echhh, ale co tam, wazne ze wakacje sie udaly!!!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 lis 2007, 09:03

hej kochane
T jeszcze w domu. bo wizyta sie przeciagnela do tygodnia :-D
ale tu pusteczki byly :ico_szoking:

ale widze ze wakacje Mamci sie udaly :ico_brawa_01:
Kornelek sliczniutki :ico_brawa_01:
ja tez mam malo czasu dla sebie ale juz przywyklam :ico_noniewiem:
co do latania to ja lubie latac samolotem, co prawda tylko 2 razy w zyciu ;atalam ale bylo fajnie :-D
uciekam na razie bo moje dizeck owyrzuca wszystko co zlapie przez barierke na schodach :ico_noniewiem:
ale z niego sie łobuziak zrobil hehe :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

08 lis 2007, 09:10

witajcie kochane...
chcialabym wam kogos przedstawic... oto moja dziecinka ktora ma juz 10 cm :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tutaj malutka stopka :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 lis 2007, 09:17

Moniczko fasoleczka pierwsza klasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: biech tylko rozwija się zdrowo i ksiązkowo :ico_oczko:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

08 lis 2007, 09:22

Monika foteczki super, a jaka ta dzidzia do mamy podobna :ico_oczko:

Dziewczyny ja czasem planuję tak dzień żeby mieć trochę czasu dla siebie. Wczoraj na przykład wieczorkiem umówiłam się z przyjaciółką na ploteczki, a mężuś został z dzieciakami w domku. Po powrocie od razu inne nastawienie do świata :ico_zdrowko:i dzisiaj jakiś ten świat bardziej kolorowy i sił więcej. Naprawdę warto!!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 lis 2007, 09:28

MONIKAB fr, achhh cos czuje ze to chlopaczek....w twoim brzusiu :-D :ico_brawa_01: ale sliczne dzieciatko i wyglada na zdrowe hhihi a to najwazniejsze!

Alineczq, no wlasnie niewiem czemu wszyscy Julenke Turczynke podziwiaja hihihihihi

Natashka, ale fajnie ze T. posiedzi dluzej w domku!!! a to sie nim troszke nacieszysz, a widzisz on nawet czesto w domku wita, tak raz w miesiacu przynajmniej cio???

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

08 lis 2007, 09:33

witajcie kochane... no tak, faktycznie dzidzia do mamy podobna... :ico_smiechbig: ale i ma cos z tatusia :ico_oczko:
a ja mam przeczucie ze chlopak bedzie :ico_noniewiem:
a jak Alineczq Wanesska? widze ze juz duza pannica z niej...
aga... dobrze ze mozesz od czasu do czasu zorganizowac takie spotkanie... u mnie stanowczo odpada...wszystkich znajomych mamy za daleko zebym sie sama wybrala (ciezki dojazd) a poza tym mezus pracuje codziennie do 17... zostaja nam wspolne wyjazdy...no ale w srody przyjezdza do mnie znajoma z synkiem w wieku wiktorka, to chlopaki sie bawia a my plotkujemy :ico_haha_01: ...oczywiscie nie przy :ico_zdrowko: bo ja :ico_ciezarowka: a ona starajaca sie :-D no i mamy pod opieka dwojke szalejacych lobuziakow :-D

[ Dodano: 2007-11-08, 08:37 ]
Mamcia... no faktycznie... zapomnialam napisac o tej egzotycznej turczynce...cudna... :ico_brawa_01: super ze sie wam takie wakacje udaly
a co do plci dzieciatka... nie doszukujcie sie " ptaszynki" bo niunius jeszcze za maly...ja sama probowalam przyjrzec sie dokladniej...nawet probowalam " podebrac" lekarke zeby mi zdradzila czy widzi juz cycusia... ale... musze uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac do kolejnego usg...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość