Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 lis 2007, 10:25

DLA KUBUSIA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
A I JA DZIEń DOBRY :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 lis 2007, 10:29

to tu tez sie przywitam..

dla Kubusia :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

08 lis 2007, 10:31

Heloł :-D Jak tam wasze nastroje po errorze ??? My wyspane, że aż sie sama papa :-D :-D :-D

GosiA eee ja tam widzę szyję :ico_oczko: i takie fajne miejsce do całowania :-D

[shadow=darkblue]Jakubie !!! Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i najbliższych !!! :-D [/shadow]

Obrazek

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

08 lis 2007, 10:34

massumi - hyhyhyhy mamy jak nic szyite w domu :-D
a co do wczorajszej dyskusji na CD - polecam spiralke - jezeli nie masz czesto sytuacji zapaleniowych/grzybicznych - ja miałm - bo w wodzie czesto siedziałam ( nurkowanie i etc.) i musiałm wyjać .. ale było fajnie :ico_oczko: o nic sie nie martwic

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 lis 2007, 10:58

dla naszego Kubusia wszystkiego najlepszego z okazji skończenia pół roczku

[ Dodano: 2007-11-08, 10:02 ]
a to z rana na poprawienie humoru:
Czy wiesz, ze:

>Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy I 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania 1 filiżanki kawy. > (Nie wydaje MI się to warte wysiłku.) >

>Gdybyś puszczał bąki bez przerwy przez 6 lat I 9 miesięcy >wyprodukowałbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej. > (No to MI się wydaje bardziej warte wysiłku!) >

>Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelić krew na odległość 20 metrów. > (O ludzie!) >

>Orgazm świni trwa 50 minut. > (W przyszłym życiu chce być świnią) >

>Karaluch zanim umrze może żyć jeszcze przez 9 dni Po odcięciu mu głowy > (Ciągle jeszcze myślę O tej świni.) >

>Uderzając głową w ścianę zużywasz 150 kcal na godzinę > (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy) >

>Samiec modliszki nie może kopulować dopóty dopóki ma głowę na karku. >Samica inicjuje sex przez oderwanie mu głowy. > ("Kochanie, jestem w domu! Co do cho....?!) >

>Pchla może skoczyć na odległość 350 długości własnego ciała. To tak jakby człowiek skoczył na odległość boiska. >(50 minut... szczęściara z tej świni! Wyobrażasz to sobie?) >

>Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych > (Co może być tak smacznego na dnie stawu?) >

>Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie. > (Nadal chce być świnią w przyszłym życiu... Stawiam jakość and ilość) >

>Motyle smakują jedzenie stopami. > (Coś co zawsze chciałam wiedzieć) >

>Najsilniejszym mięśniem jest...język. > (Hmmmmmm....) >

>Osoby praworęczne żyją przeciętnie 9 lat dłużej niż osoby leworęczne. > (Jeżeli jesteś oburęczny powinieneś wykalkulować przeciętną?) >

>Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać > (OK, to w zasadzie jest fajne) >

>Koci mocz świeci w podczerni. > (Zastanawiam się komu zapłacono, żeby to zbadał?) >

>Strusie oko jest większe niż strusi mózg > (Znam takich ludzi) >

>Rozgwiazdy nie mają mózgu. > (Takich ludzi tez znam) >

>Niedźwiedzie polarne są leworęczne. > (Jak zmienią rękę to będą żyły dłużej)

>Ludzie I delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. > (A co z tą świnią ??) >

>A teraz skoro uśmiechnąłeś się przynajmniej raz wyślij to do kogoś kogo chcesz rozśmieszyć. >Czyli: wyślij to do wszystkich! >

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 lis 2007, 11:13

moje dziecko dzis rekordowo długo spało, liczac drzemke popołudniowa od 17 - z przerwa na kąpanie i jedzenie - do 7 rana :ico_szoking: :ico_szoking: potem zjadła i juz ni espała, ale dała mi spokojnie jeszcze podrzemac do 8 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem wyspana

za to jak wstałyśmy to juz nie daje mi spokoju, zaczeła jak co dzien poranne marudzenia :ico_olaboga:

ja tam bym spirali sobie wsadzic nie dała :ico_nienie: moze i jest dobra dla tych ktorzy np maja problemy z hormonami np tyja po nich czy cos, nie powiem na pewno jest wygodna, bo nie trzeba o niczym pamietac

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 lis 2007, 11:19

ja czekam na nagły i niespodziewany przypływ gotówki i lecę do mojego gina zakładać spiralkę. do tabletek nigdy nie miałam głowy, zresztą ostatnie bardzo źle znosił mój organizm. Plasterkom i zastrzykom jakoś nie ufam

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

08 lis 2007, 11:23

Ja jestem wierna tabletkom :ico_oczko:

A tu próba uchwycenia ząbków - ale nic nie widać :ico_oczko:

Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 lis 2007, 11:29

ewcik no niezła dawke humoru nam zaserwowałaś na dzien dobry,dzieki :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 lis 2007, 11:29

kamizela, trochę widać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość