Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 lis 2007, 10:09

[ Dodano: 2007-11-08, 09:34 ]
siunia pisze:oj ma mam czasem kucia ale nie wiem czy w macicy czy to jajnik mnie czasem zakuje, albo juz sama nie wiem co

Cześć dziewczyny :-) , nie jesteście same, ja tez miewam czasami takie dziwne bóle i ukłucia trudne do zidentyfikowania, wczesniej takowych na pewno nie miałam.
Ale wczoraj wieczorem miałam straszny atak bólu brzucha, taki jak przed @, z bólu nie mogłam zasnąć :ico_olaboga: a nie chciałam brać zadnych leków p. bólowych, bo nie wiem czy można. gina zapisała mi magnez B6, podobno pomaga, ale ja zadnej poprawy nie widzę (wręcz odwrotnie). Czytałam na forum, ze niektóre dziewczyny biorą NO-SPĘ, ale nie wiem, czy wolno bez konsultacji z lekarzem. Jal to jest u Was, czy bierzecie czasem jakieś tabl. p. bólowe?
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 08 lis 2007, 10:35 przez NOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

08 lis 2007, 10:58

witajcie! wtrace sie w sprawie nospy bo tez mialam obiekcjie czy na pewno mozna ja brac. mozna. jak bylam w szpitalu to wlasnie ja mi dawali po 1 tabletce 3 razy dziennie i powiedzieli, ze jakby nadal bolalo to w domu moge robic tak samo. tego samego zdania jest moj gin i wiele dziewczyn bierze takie dawki nawet po kilka miesiecy gdy szyjka zaczyna sie rozszezac wiec koniec cierpienia nospa jest na pewno odpowiednia. pozdrawiam.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 lis 2007, 11:13

NOWA, dokładnie, możesz a nawet przy silnych bolach powinnaś brac nospe, każdy gin praktycznie zaleca, żebyś ja miała cały czas przy sobie i w razie bolu ja zażyć, wiadomo, jak bol nie przechodzi to juz sie trzeba zgłosic do lekarza. Ale nospe zawsze powinnas miec pod reką.

U nas dzis beznadziejna pogoda pada. I ciemno, że aż w domu światła pozaplłałam.

Marta26, to fajnie że masz za tydzien to bedziesz praktycznie szła tak jak my, tylko o dzien pozniej. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 lis 2007, 11:31

Dziewczyny dziekuję, teraz jestem mardzejsza i spokojniejsza, wiem, juz, ze w razie czego moge sie wspomóc.
U mnie tez pogoda do d...y, do tego trzeba w pracy siedzieć :ico_zly:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 lis 2007, 11:54

Oj dziewczynki a ja dzisiaj nie dość, że mam okropne mdłości i jest mi słabo, to jeszcze mam doła jak stąd do Moskwy :506:
Wiem że smęcę, ale nic na to nie poradzę...

Awatar użytkownika
nipper
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1860
Rejestracja: 31 lip 2007, 15:32

08 lis 2007, 11:56

witajcie sloneczka-melduje sie :ico_oczko: jak samopoczucie i jak tam dzidzie sie maja???? Moje malenstwo nie lubi pory wieczornej :ico_noniewiem: od 14:00 zaczynam sie robic senna i tak do 19:00, obiadek tez dzidzi nie zawsze smakuje i lubi wypchnac to co skonsumowalam na zewnatrz droga gardlowa :-D, poza tym wypryszczylo mnie i wlosy mi sie czesto przetluszczaja i juz rozporka do konca w jeansach nie moge zapiac ale ogolnie jest ok-czekamy na kolejne usg ktore mamy 20 listopada :ico_oczko: buziaczki

[ Dodano: 2007-11-08, 10:59 ]
spinka, mysl o dzidzi ktora nosisz pod serduszkiem a wszystkie smutki sobie pojda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

08 lis 2007, 12:32

Nipper mi się tego mega przetłuszczają włosy teraz a tydzien temu dzidzi sprezentowała mi dwa wulkany- jeden na czole ,drugi na brodzie, wyglądałam jak kretynka :ico_puknij: :ico_olaboga:
A co do wymiotów to jeszcze ani razu nie leciałam do kibelka, mi wszystko siedzi w gardle :ico_placzek:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 lis 2007, 12:54

nipper, to współczuję, ja na szczescie czuje sie super, pod koniec dnia czasem miewam mdłosci alte takiie lekkie i szybko przechodza

spinka, to komedie jakąś fajna obejrzyj :ico_oczko:

Marta26, oj to chyba najgorsze jak czujesz pod gardłem a nic z siebie sie nie wydusi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

08 lis 2007, 13:52

Na szczęście przeszło mi :ico_brawa_01:

Mam pierogi z jagodami, jak któraś ma ochotę to zapraszam, bo ja nie bardzo przepadam a teściowa mi właśnie gorące przyniosła, polane śmietanką. Ja będę jadła kartofelki z sosikiem i surówką z marchwi, chociaż może ja wymienię na ogórka kiszonego. Także ZAPRASZAM!!!

W końcu normalne, jak ja nie znoszę mieć doła :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 lis 2007, 13:57

Dziewczyny jak to dobrze, ze nie jestem w tych "cierpieniach" sama :-) . mnie dzisiaj brzuch pobolewa. Ale zauwazyłam, że od paru dni, moje mdłosci zaczynają się po południu ( gdzies od godz. 14 ) i już tak do końca dnia. Wczesniej jak tylko wstawałam było mi nie dobrze. Także jestem dobrej mysli, mam nadzieję, że idzie ku lepszemu.
Co do włosów to zauwazyłam zmianę, ale na lepsze, odkąd mam dzidziusia to moje kudełki o wiele mniej wypadają ( od dłuższego czasu mam problem z wypadajacymi włosami). A myję je codziennie więc nie wiem jak z przetłuszczaniem.
W spodnie powoli zaczynam się nie mieścić wiec przerzuciłam sie na spódnice. Chyba jeszcze za wczesnie na zakup odzieży ciązowej???
Pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 2007-11-08, 13:00 ]
Spinka zlituj się nad nami, ja do obiadu mam jeszcze 3 h :ico_placzek: ,i zobaczymy co to mój m upichci, a pierożki z jagodami mniam, mniam (ah jak ja Ci zazdroszczę ) :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-08, 13:01 ]
a po takim obiadku humorek na pewno wróci :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-11-08, 13:02 ]
A jak nie chcesz :ico_szoking: to ja chętnie wezmę te pierozki :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość