Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

08 lis 2007, 12:08

dziewczyny a moze bysmy sie jakos ugadaly i spotykaly ze swoimi malenstwami co rusz u ktorejs na kawce :-D

ja moge zaczac i zapraszam wszystkie bardzo serdecznie do siebie. co wy na to?? z lodami nam sie w lecie nie udalo to moze takie spotkanka mamusiek i przyszlych mamusiek??

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

08 lis 2007, 12:21

No Paulina ja jestem jak najbardziej za!!!!!!
Kto chetny naspotkanie ręka do góry!!!

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

08 lis 2007, 12:39

no wlasnie kto chetny to sie zglaszac!!

Awatar użytkownika
maryyann
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 156
Rejestracja: 11 sie 2007, 19:01

08 lis 2007, 14:07

Cześć Dziewczyny!

Mały śpi więc na chwilkę wpadam.

Ja też jestem ogólnie bardzo zadowolona z dr Biernackiego. Byłam u niego na kilku wizytach przed porodem, bo nie było dr Kawulok i on też był akurat na dyzurze gdy rodziłam i w rezultacie robił mi cesarkę. Naprawdę jest w porządku, konkretny, a przy tym bardzo sympatyczny i miły. Zresztą anestezjolog dr Witowski też jest super.

Jak Mały dłużej pośpi to będe probowala wkleić fotki.

Pozdrawiam

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

08 lis 2007, 14:21

Witam,
Ja podnosze reke i chetnie spotkam sie na lodach. Paluśka ja ledwo sie ruszam, a poza tym te stare baby w autobusie to mnie dobijaja, przepychaja sie zeby tylko usiasc a ja ledwo stoje. Ale musze sie wkoncu wybrac. ale daj mi cynka na komorke bo nie zawsze mam dostep do kompa

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 lis 2007, 14:28

Cześć kochane :-D

Ja też jestem bardzo chętna na takie spotkanie :ico_brawa_01: Z Olcią się już poznałyśmy a resztę też bardzo bym chciała poznać :-) Z resztą z tego co pamiętam to mieszkamy mniej więcej wszystkie w jednym rejonie więc myślę że nie będzie problemu.

A co do pogody to szkoda słów....

Wczoraj byliśmy u lekarza na kontroli. Wyniki Emi się poprawiły więc nie muszę jej podawać żelaza ufff. Przy okazji zważyli mi Emi i waży 9630 (Olcia przesadziłam ostatnio z tą jej wagą :ico_sorki: )
Poza tym wszystko wporządku...
Ach no i Emi zaczynają wychodzić górne jedyneczki...

[ Dodano: 2007-11-08, 13:29 ]
Aha Paulina możesz mi jeszcze raz podać adres stronki tej Twojej koleżanki co robi zdjęcia bo chciałam się z nią skontaktować a nie mogę znaleźć tego adresu.

Dziękować :ico_sorki: :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 lis 2007, 18:38

Hej, hej!

Ja mam coraz większą ochotę na ubieranie choinki :ico_puknij: i robienie stroików i tylko święta Bożego Narodzenia mi teraz w głowie :ico_brawa_01: Już nie mogę się doczekać ... jak małe dziecko normalnie :-D !

Aga26 pisze:Wczoraj byliśmy u lekarza na kontroli. Wyniki Emi się poprawiły więc nie muszę jej podawać żelaza ufff. Przy okazji zważyli mi Emi i waży 9630 (Olcia przesadziłam ostatnio z tą jej wagą :ico_sorki: )
Poza tym wszystko wporządku...
Ach no i Emi zaczynają wychodzić górne jedyneczki...


Jak super! No to mała bardzo ładnie Ci rośnie,m naprawde! GRATYULACJE ząbków!

zania
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 141
Rejestracja: 13 sie 2007, 18:42

08 lis 2007, 21:14

no i tak sie rozgadałyscie o spotkaniu że nie zauwazyłyscie mojego posta w sprawie spacerków w zimie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

09 lis 2007, 10:20

Ojej zania :ico_sorki: Juz ci pisze. Ja z małą staram się chodzic codziennie. Jak jest juz naprawde paskudnie i leje to odpuszczamy. Ale jak jest jakaś lekka mzawka to idziemy chodziasz na 20 minut, W końcu dziecku w wózku nie leje na glówke :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 lis 2007, 11:57

Dokładnie Olciiaa, ma rację. Trzeba te nasze dzieciaczki hartować bo wkońcu zima się zbliża a jak będzie z -20 to też trzeba będzie jakiś spacerek zrobić.
Ja też staram się wychodzić z Emi codziennie chociaż na chwilkę. Jak jest już bardzo źle (tak jak np wczoraj) że wieje i leje niemiłosiernie to wkładam ją do wózka (jak jestem u rodziców) biorę ją do garażu, otwieram drzwi i tam z nią siedzę. Ona jest na świeżym powietrzu a przynajmniej nam nie wieje i nie leje :ico_oczko:

Olcia dzisiaj aktualne ?? Mam dzisiaj multum spraw do ogarnięcia ale na 18 postaram się wyrobić :-)

Małgorzatka, :ico_sorki: A jak Ty wogóle się czujesz bo ostatnio tutaj rzadko zaglądasz. Wszystko ok ??
A co do świąt to już też nie mogę się doczekać tym bardziej że to będa pierwsze święta które spędzimy razem z Emi :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość