Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

08 lis 2007, 12:27

witajcie Lutóweczki...

pomozcie bo juz nie wiem co mam robic
Dominis od przedwczoraj nie chce pic mleka
w ogole nie chce nic jesc :ico_olaboga: :ico_olaboga: jedynie duzo pije
ja juz jestem tak zmartwione, ze nie wiem co juz mu podawac
wczoraj jeszcze mial ta biegunke ale dzisiaj juz kupka byla normalna i nie miala takiego ostrego, kwasnego zapachu
eno ale to niejedzenie juz mnie bardzo martwi :-((((((

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 lis 2007, 12:29

Eva_1977, może Dominik odreagowuje tak po tej biegunce - oczyszcza organizm. W każdym razie dziś piątek - ostatni dziń w którym do pediatry mozna iść nie wiem ja bym poszła...(tylko ja biegam z byle czym zwykle - to nie wiem czy można się mną sugerować :ico_noniewiem: )

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

08 lis 2007, 13:27

Qunick ja wlasnie sie wybieram tylko czekam az Dominis wstanie bo mi usnal a nie chce go budzic... dzieki ci bardzo...
dzwonilam do pediatry i ona powiedziala, ze to moze byc wlasnie tak jak ty piszesz objaw po biegunce ale powiedziala aby przyjsc... to go zbada :)

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 lis 2007, 13:40

qunick, dzis piatek?? nie dzis jest czwartek ! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

a dzis patrze w Julci karte a dzis wlasnie an szczepienie miala isc, no ale jak tak zle sie czuje to chyba nici ze szczepienia, ale przynajmniej dobrze ze mamy czas do lekarza, zbada Julenke przynajmniej :ico_brawa_01: ale mam balagan w mieszkaniu, nic z nia zrobic nie moge, ciagle przytulanki mamy hihihhi taka slodziutka jest jak sie zle czuje, przytula sie caluje mnie. mimo ze jest chora ciesze sie z tej jej checi bliskosci hiihih :-D

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 lis 2007, 13:47

MamciaKochana, naprawde??? O rany!!!! :ico_puknij: To pogoda na mnie tak wpływa chyba...

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 lis 2007, 14:18

CZESC DZIEWCZYNY nie mialam kiedy do was wpaśc bo u nas Amnelcia ma od dwóch dni mega katar i dziś doszedł kaszelek w nocy ach :(
Nie gorączkuje ale ten katar masakrycznie leci cała zasmarkana jest i sie wkurza, trze nosek i rozmazguje sobie po całej buzce, wczoraj po południu troche marudziła ale dzis jesy oki juz tylko kaszelek doszedł taki brzydki i znow mi sie on nie podoba ach....
Do tego ten drugi zabek sie przebija i niedlugo bedzie moze w sobote hahahaha to byłoby równo tydzien po pierwszym hahahahaha
DOROTA.M. no to widze ze jestes raczej za wyjazdem hi hi hi, nie no własnie o to cie pytałm na gg czy macie jakies wieksze iwestycje ze pilnie kaska byłaby potrzebna ale jak piszesz ze dach wymaga remontu to zrozumiałam juz. Kazdy w sumie kaske potrzebuje ale tak jak dziewczyny piszą jest internet telefony a moze twoj maz akurat na roczek bedzie mogł sobie wziaśc wolne nawet :)
No więc jestem ciekawa waszej ostatecznej decyzji :)-wiesz juz jak było u nas, moj maż ma mozliwosc wyjechac ale nie ma to sensu bo tu ma stałą pracę stalą pensje, podwyzki, wysokie ubezpieczenie takze gdyby wyjechał nie mialby do czego wracac albo musiałby zaczynac od zera więc bez sensu.
Jak sie Sgatka czuje? bo czytałam ze ma kaszelek?
MAMCIA KOCHANA SUPER fotki z wakacji :) ach jak miło było patrzeć na basen i was ubranych w krótkie rękawki :( a tu brrrrrrrrrrr kurtki zimowe masakra.
Twoje opisy basenow ubawiły mnie nieziemsko hahahahaha i w ogóle relacja ekstra.
MAGDZINKA gratulujemy drugiego zebolinka :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nowe fotki piekne no i Joasia ale pannica juz w zyciu bym nie powiedział ze ona wazy nieco mniej od Amelki chyba waga u was popsuta hahahahaha albo jej policzki sa oszukane ;)
eva1977a co z Dominisiem? co mu jest ze znow ma biegunke? od ząbkow to? Jak sie czuje?
HEKKATE nie wiem czy zaglądasz tutaj bo mnie nie było pare dni ale napisz mi kochana bardzo cie prosze ten adres na ktory wysyłaś fotki pocztą do wywołania? podaj mi adres na jaki mam wysłac płytkę dobrze? bo po awarii kompa nie zdązyłam swoich zakładek skopiowac i stracilam namiary na ta firmę a w ogóle to adresu tam wczensiej nie mogłam sie dopatrzeć -POMOCY PLISSSSSSSSSSS :)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 lis 2007, 14:27

qunick, a możesz napisać jaki masz wózeczek? jakie tam są duże kółka 20-30cm?

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 lis 2007, 14:33

OCHO WIDZE ZE SPOZNILAM SIE TROCHE Z NIEKTORYMI SPRAWAMI BO ZDAZYLYSCIE WLASNIE POOPISYWAC JE HI HI HI
DOROTA.M. no to zdecydowaliscie ze maż wyjezdza tak?
A widzisz a pytałam własnie co z Agatka hi hi hi no to nie wiem co ci doradzic jak ma tylko sam kaszelk to podaj jej moze sama jakis syropek prawoslazowy albo homeopatyczny a jak sie martwisz to jutro najwyzej podejdz do lekarza bo jak tu QUNICK napisała własnie jutro piątek to ostatni dzien kiedy mozna do pediatry normalnie podejsc ja zobacze jak bedzie z melcia jesli bedzie gorzej podjezdzam jutro.
Poki co robie jej inhalacje 3 razy dziennie inhalator mamy więc maseczka na buzke z roztworem soli fizjologicznej i jazda. Oprocz tego daje jej mucosolvan i witaminki,oklepuje porzadnie pół godzinki po tych zabiegach i ładnie jej schodzi kaszelek sie urywa a katarek wypływa ale nieraz ma taka sapkę i to ona własnie mnie martwi trochę :(
QUNICK no za długo na viburcolu nie ma co jechac, a co Ninka znow daje czadu w nocy? a Myslalm ze nasze pomocne sposoby pomogą juz na stałe hi hi hi.
EVA no widzisz biedaczko na pewno sie martwisz dlaczego nie je bo ja tez sie zawsze martwię :(
to co idziesz z nim do lekarza zapytac o co chodzi?
MAMCIA no to duzo zdroweczka dla Julci takze u niej to pewnie ze wzgledu na nagłą zmiane klimatu wiesz ach z kim bym teraz nie gadała wszystkie dzieci cos maja jak nie katarek to kaszelek albo jedno i drugie bleeeeeeeeeeee nie cierpie tej jesieni uch........ :ico_zly:

[ Dodano: 2007-11-08, 13:52 ]
LUTOWECZKI SPIESZE Z NOWINKA KOCHANE Amlecia własnie przeszła 5 kroczkow sama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Normalnie szoku doznałam, stała sobie przy kanapie jak zawsze i nagle ja trzymałam jej zabawke i patrze a ona sie puscila i poprostu wystartowała po ta zabawke ale numer co?
Hahahahahahaha mamy pierwsze 5 kroczkow samodzielnych a jaka zdziwiona ona jest teraz hahahahaha oczy duze przy tym zrobiła i zacżeła sie głosno smiac jak ja podnosiłam do góry z mojej radości i zaćzełam ja chwalić hi hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 lis 2007, 14:56

olala, ja mam baby welt model bodajże toronto ale głowy nie dam...Koła 30 cm
taki:
Obrazek
Obrazek
karolas pisze:QUNICK no za długo na viburcolu nie ma co jechac, a co Ninka znow daje czadu w nocy? a Myslalm ze nasze pomocne sposoby pomogą juz na stałe hi hi hi.

no niestety się budzi choc juz nie ma histerii wiec pomogły!!!

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

08 lis 2007, 15:42

karolas, Gratulacje dla Amelki, przypuszczenia sprawdzają się-ona pierwsza będzie śmigać.

A my mamy od wczoraj pierwszego ząbka i chyba już zaczyna wykluwać się powolutku drugi :-D :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość