Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 lis 2007, 16:35

karolas, gratulacje dla Amelki za pierwsze kroczki. Ale ona szybka jest we wszystkim. We wszystkim chyba była jak do tej pory pierwsza.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 lis 2007, 16:56

:ico_placzek: NIKT za nami nie tęskni ... :ico_placzek: Nie było mnie tak długo i nawet nikt nie zapytał co z nami się dzieje :ico_placzek: :ico_placzek: Smutno tak, bo zawsze jak kogoś nie było kilka dni to się pytacie co się dzieje a tu nic ... nawet nie zauważyłyśnie że nas nie było :570: :506:

sesila pisze:Gratulacje dla Amelki, przypuszczenia sprawdzają się-ona pierwsza będzie śmigać.


Ja też się dołączam ... !

sesila pisze:A my mamy od wczoraj pierwszego ząbka i chyba już zaczyna wykluwać się powolutku drugi :-D :ico_haha_01:


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: GRATULACJE !!!

:ico_tort: Dla Tymka z okazji wkroczenia w 9 miesiąc życia :ico_tort:

Iwonka Super, że Tówj maluszek już wstaje :-D U nas jeszcze się nie zanosi na samodzelne oderwanie dupki od podłoża :ico_haha_01: Wojtuś bardzo ładnie woła Ta-ta, robi "tyty", "szyją buty do roboty"- co wygląda superwo jak przeplata swoje pulchne rączki i opanował "papa' ...

Zęby, katarek Ciąg dalszych napuchniętych górnych dziąsełek ale pozatym dalej nic się nie dzieje...! Dalej mamy katar ale kaszel już przeszedł na szczęście!

Wózek, fotelik Ja powoli się zamierzam na zmiane wózka na spacerowy ale to zapewne pod koniec lutego nastąpi. Niestey moje dziecię nie skorzysta z spacerówki Focusa bo będziemy kożystać przy drugim dzidziusiu gondolki- a tak się cieszyłam, że mnie ominie przynajmniej na razie wydatek na kupno nowej spacerówki :ico_haha_02: No ale jak trzeba to trzeba!
No i mały wyrósł z fotelika już prawie więc na święta chcemy kupić nowy a ten musze wyprac i schować...!
Dziewczyny, jak macie mozliwośc napiszcie mi jakie macie foteliki samochodowe i od ilu kg. Myślicie że dobry by było, żeby Wojtuś jeździł już w takim "dorosłym" od 9-36 kg??
Ja myślę o takim:
Obrazek

No a wózek któryś z tych, ale szczerze powiedziawszy to maja kosmicznie mało miejsca na pupcie :ico_noniewiem: i jakoś mnie to przeraża no i cena ... jakie wy macie wózeczki?
Obrazek
Obrazek

Eva Pamiętasz jak Wojtuś przez tydzień czasu nic prawie nie jadł :ico_szoking: Nie wiedziałm co robić! W końcu sam sie chwycił żarełka jak mu głód chyba dupsko przypilił ... Ja nic nie robiłam tylko ciągle wciskałam a to chrupka a to goniłam z butelką, a to kolka łyżeczek danonka ..coś zawsze mu siłą wcisłam...cienko było ale widocznie użądził sobie i Twój smyk głodówkę!

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 lis 2007, 17:15

coś z innej beczki, rozerwijcie sie troche i policzcie jak długo będziecie żyły:

http://www.przychodnia.pl/poradnik/ilelat.php3?s=3&d=7

mi wyszło 91 lat! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

08 lis 2007, 17:24

olala super strona, dzieki naprawdę odpręża, zwłaszcza jak dobry wynik wyjdzie, mi wyszło 88 lat :ico_brawa_01:
Małgorzatka nie smutaj się, wszyscy pamietamy o Tobie, naprawdę! Wiemy po prostu że teraz masz dużo zajeć na głowie, zatem jesteśmy o Ciebie spokojne!
karolas no właśnie tak też zrobię, zobaczymy jaka dziś będzie nocka i najwyżej jutro pojedziemy...
Wracam dokończyć obiadek, coś marnie mi to dziś idzie...jakoś kiepsko sie czuję....

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

08 lis 2007, 17:35

Dorota.M. jakis czas temu jak Tymek mial katar i lekko pokaslywal, poszlam z nim do lekarza. jak powiedzialam o kaszlu to pani doktor do mnie: "a w nocy kaszle?" wiec moze wybierz sie z Agatka. lepiej dmuchac na zimne

Eva moze Ty tez sie wybierz z Dominisiem do lekarza. najpierw ta wysypka. potem biegunka teraz nie chce jesc...

Qunick Tobie to przynajmniej czas szybciej leci, bo ja do mojej siostry dzis gadalam ze sroda jest:)

olala ja tez mam piankowe kolka i nic mi nigdzie nie wchodzi i zadne inne rzeczy sie nie dziej i nie musze sie martwic ze kolo gdzies przebije. do tego przednie mam zwrotne z mozliwoscia blokad- super sprawa nie trzeba na zakretach wozka podnosic

Karolas wielkie gratulacje i :ico_brawa_01: dla Amelci

sesila gratulujemy zabka :ico_brawa_01:

Malgorzatkao fotelikach niedawno bylo ja mam UNIBABYmodel unisport. jest od 9-25 kg i dobre jest w nim to ze kiedy dziecko zasnie mozna mu zmienic pozycje

olala mnie wyszlo 90 lat. chcialabym tyle dozyc w chociaz jako takim zdrowiu

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

08 lis 2007, 17:40

dziewczynki bardzo wam dziekuje za troske
niestety dzisiaj juz nam sie nie udalo isc do lekarza bo Dominis sobie wydluzyl drzemke i nie bylo juz sensu isc bo i tak bysmy nie zdarzyli
ale jutro ide na mus... nie ma innej opcji...

Malgosiu jak mozesz tak mowic, ze nie pamietamy o Tobie...
pamietamy pamietamy i buziaczki przesylamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

08 lis 2007, 18:04

karolas WIELKIE GRATULACJE DLA AMELKI
Była to zapewne wzruszająca chwila, aż ja się zwruszyłam :ico_brawa_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 lis 2007, 18:16

Qunick Tobie to przynajmniej czas szybciej leci, bo ja do mojej siostry dzis gadalam ze sroda jest:)
coś się poprzewracało w czasoprzestrzeni...

karolas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moglismy robić zakłady!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 lis 2007, 18:19

Mi wyszło 87 lat ..umrę młoda i piękna ... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 lis 2007, 18:47

a mi wyszlo 85 lat hihihihi

malgosiu no co ty gadasz, ze ciebie nie bylo, odkad jestem od poniedzialku to zagladasz tu codziennie prawie, i piszesz ze nad ksiazkami siedzisz i ciezko, nic sie nie zamartwiam, ja wogole nieodczulam i nie pomyslalam ze ciebie dlugo nie bylo, niemartw sie tak kobietko bo ci dzidzia w brzuszku smutnieje! buziole! i glowa do gory!

a ja zrobilam dzis domek z kartonu dla Julki ahhahaha wkleje potem zdjatka, mala sie pod nim chowala, hihiih wczoraj dostala lalke, z nosidelkiem i akcesoriami, lalka mowi i placze, ale jeszcze narazie Julenka tylko ja caluje, no i zabiera jej buteleczke i sama proboje z niej pic hihihi, jak podrosnie troszke to bedzie fajna zabawka,a kupilismy bo akurat byla swietna promocja, takiej jeszcze nie widzielismy, dostala tez wielkiego pluszaka, bo tak kocha miski, i sie ciagle do niego przytula, do swiat juz jej starczy zabawek hiihih

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość