monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

08 lis 2007, 20:51

zubelku i tak silna kobieta z ciebie!!! trzymam za was kciuki i zdrowia zycze przedewszystkim!!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 lis 2007, 21:28

dziewczyny ja to mam pecha normalnie...bukowalam T bilet z easy jeta na swieta i za pierwszym razem sie nie udalo,a za drugim juz tak,wiec zadowoleni (to bylo we wt) a tu sie okazuje,ze easy jet mi cala kase z konta sciagnal...za tym pierwszym razem co m,i sie nie udalo ,skasowal 3 razy...no i szukaj wiatru w polu,bo zadnego nr rezerwacji nie ma,ani nic :ico_placzek: a ten nr co mamy,to jest pokazane,ze tylko raz rezerwacja...pojechalismy na lotnisko i nonono :ico_placzek: mam jakis list do luton wyslac z wydrukiem z banku ,to jutro wysle ,ale czy to cos da :ico_placzek: najgorsze jest to,ze ja nue wiedzialam,ze kasy nie mam i zrobilam debet i teraz musze za to placic :ico_placzek: i mielismy dzis za mieszkanue placic,a ja za college,bo mialam sie na kurs dzis zapisac,a teraz nue mam za co :ico_placzek: nie raz mysle,ze ja mam wyjatkowego pecha,bpo mnue ciagle takie rzeczy spotykaja :ico_placzek: :ico_placzek: i jak tu dola nie miec :ico_placzek: jutro kolezanka mi pozyczy kase ,ale ja nienawidze pozyczac :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 lis 2007, 21:32

Lucy ja pierdzele to masz pecha :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: o matko mam nadzieje ze Ci oddadzą ???

[ Dodano: 2007-11-08, 20:38 ]
Zubelek zdrówka dla dziewczyn i napisz kiedy wylatujecie do Belfastu :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-08, 21:31 ]
bez komentarza :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z tatusiem :)
Obrazek

50% mama + 50% tata = 100% JA
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 lis 2007, 22:54

no, no Marta zienciunio byczek mi rosnie i jeszcze tescia pokazalas :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 lis 2007, 22:55

super fotki,a ta koszulka bombowa :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 lis 2007, 23:31

dotarlam do domu uffff hihi
5 godzin nas nie bylo, odejmujac 30min drogi reszte czasu spedzilismy w tk maxie hihi jak zwykle zreszta
spotkalam sie tam z dwoma kumpelami z maluszkami hihi ale one szybko sie zmyly. a my ogladalismy wszystko ... doslownie wszystko hihi adas dolaczyl do nas na koniec i zabral nas autem do domu ufff
a wiadomosc dnia (raczej wieczoru) POSZLA KUPA!!!!!!!!!!!!!!! a gdzie? w TK maxie
dobrze ze na koncu hihi wiec spakowalismy leosia z kupa do auta i dawaj hihi
byla wielka jak chalupa. ale nie wyszla plecami jak zwykle hehe tylko troche bokiem. w sumie jak na takie kupsko to calkiem niezle.. zmienilam pieluszki i pampersy nam sluza zdecydowanie lepiej niz huggiesy hehe
masowalam leoskowi brzuszek , ale widac nic nie pomoglo.. bo dopiero dzis sie wykupkal.. no ale opil sie troche herbatki rumiankowej wiec moze to mu pomoglo hihi wczoraj wypilam duzo soku jablkowego, hihi
w niedz leos juz konczy 4 mies wiec kupie mu jabluszko Hippa i przy kolejnych przerwach z kupka zapodam lyzeczke

a w tk maxie widzialam sliczne ubranka dla dzieczynek. kolorki cudne..
leosiowi kupilam tylko sztruksy pomaranczweo hehe
byly sliczne welurkowe pajacyki.. ale nam nie sa potrzebne.. niestety.. leos ma kilka a i tak nie mam mu kiedy zalozyc.. teraz ma spiworek do spania i spi w samym body...
osttanio zaczelismy troche grzac w domu.. wiec w spiochach za goraco hihi
no szkoda
bo poubieralabym go w te cudenka hehe

wrocilam glodna jaak wilk hihi a obiadu nie ma.. bo kto mial ugotowac?? hihi
ale adas polecial po gotowaca. rzucialam sie na jedzenie jak nienormalna hihi

a teraz marzy mi sie kapiel i lozeczko hihi

julie jesli tam rzeczywiscie jest tak spokojnie jak piszesz to jasne ze jedzcie.. zawsze to jakas odmiana. bo dla samej kasy nie warto tak ryzyzkowac... .... tylko jak ty bedziesz sie z nami kontaktowala?????? pewnie odpadnie nam kolejna mamuska :ico_placzek:

lucy cholere!!!! :ico_szoking: :ico_olaboga: nie wiem czy to pech... ale jak to sie moglo stac??? zabukowalas bilet i nie dostalas potwierdzenia a kase wzieli??? to musza oddac.. przeciez na statmencie bedzie widnialo easy jet.. mysle ze oddadza!!!! trzymam kciuki!!!

marta franio taki kochany hihi udalo ci sie zlapac usmieszek hihi i jezyczek hehe super

dowiedzialas sie moze jak to jest z tym fotelikiem i wozkiem? bo jesli mozna niedoplatnie to moze i ja zabiore a adas bedzie mial wiecej luzu w aucie hehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 lis 2007, 00:13

wydruk z banku mam i jutro im wysylam ,wraz z listem hi hi moze tak bym sie nie wkurzyla,gdyby to nie byly moje wszystkie pieniadze :ico_olaboga: ide dzis na miasto po pieluchy a tu ZERO :ico_szoking: dobrze,ze mialam kase w kieszeni :ico_oczko: ale i tak mi to plany pokrzyzowalo i caly dzien zmarnowalam,bo w 2 bankach nie wiedzieli o co chodzi,tak dziwnie to zrobili w tym easy jet,ale na wydruku mam ich nazwe :-D :ico_brawa_01:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

09 lis 2007, 00:34

lucy23 nie dziwie sie ze sie wkurzylas tez chyba zagotowalabym sie :ico_zly: mam nadzieje ze ci oddadza kase.
martuchafrost zdjecia bombowe franio robi minki jak prawdziwy model no i koszulka rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lis 2007, 00:58

dzieki dziewczyny za komplementy w imieniu Franczeska :ico_oczko:
Madziorka pisałam w jednym poście do Julie, ale chyba mnie nie doczytała :ico_olaboga: a po drugie chciałam Cie zapytać Ty jeszcze nie podajesz Leosiowi soku jablkowego? juz mozesz, po tym bedzie lepiej kupał :ico_brawa_01: a z kupska sie uśmiałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihihihihih
aha: no i nareszcie uchwyciłam uśmiech Frania, ale potrafi śmiać sie tez " pełną gębą" tylko musze ukrywać aparat :ico_olaboga: bo on nienawidzi zdjęć tak jak mamusia :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-09, 00:00 ]
Monika jak sie czujesz :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: ??????????????????
jeszcze troszke i bedziesz mieć smyka przy sobie :ico_brawa_01: a masz jakies foty ????? wklejaj plis :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 lis 2007, 01:11

Witam z wieczorka :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Ja dzis mialam strasznie zapracowanydzionek robilam strasznie duze :ico_duzepranko: pozniej tak samo duze :ico_prasowanko: no i obiad dzieci wyskoczenie po ALusi okularki (poprzednie ZDEPTAŁA) i zachaczylam sklep i zakupilam sobie swietna czapke :509: o dziwo bardzo mi sie spodobala (nie bede musiala codziennie rano wlosow ukladac jak Alusie do szkoly bede prowadzic :ico_wstydzioch: ) i ALusi podobna kupilam z tym ze rozowa
lucy straszne z tym biletem :ico_szoking: mijemy nadzieje ze szybko kaske ci oddadza :ico_sorki:
Marta Franio bioski z tymi usmieszkami i jezyczkiem :ico_brawa: :ico_brawa_01: :ico_brawa: a tego spaceru w dzisiejszej pogodzie ci nie zazdroszcze :682:
Julie jesli wy uwazacie ze bedzie bezpiecznie i przygoda no to "w droge" a imprezka dosc duza wam sie szykuje :521: :524: :527: :526: :523:
jasnie pani to wyjatkowo dzis se pospalas :-D
gosiu co do problemow z TT to ja niemalze nie mialam :ico_oczko: poniewaz jak nie bezposrednio na forum wchodzilam to przez strone glowna TT wchodzilam dopiero na rorum i dzialalo :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość