mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 lis 2007, 17:30

a ja właśnie przyszłam ze spaceru,brrrrrrrrrr ale zimno. Ale poszłam bo już od niedzieli nie wychodziłam z dziewczynami, a dziś chyba jedyny dzień kiedy nie pada i tak mocno nie wieje. I nawet było przyjemnie . :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-11-08, 16:43 ]
Hej jest tam kto.... ja już od samego rana próbuje wezwać pomoc bo chciała bym wkleić jakieś zdjęcia, żebym mogła się pochwalić moimi skarbami ale nie umiem wiem że są za duże i nie moge ich zmniejszyć .............. :ico_noniewiem: Te wsze dzieciaczki takie kochane na tych zdjęciach napiszcie mi jak to mam zrobić bo wszędzie gdzie pisze to mnie olewają :ico_placzek: plissssssssss

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

08 lis 2007, 18:26

maziu - ja zmniejszam w paincie, Asia specjalistka

Asiu - opisik masz intrygujący :-D

ja zgadzam sie z Wami, staram sie zaglądać codziennie i udaje mi się to - a nie powiem, żebym miała mniej obowiązków od innych lasek - o TYLE powiem, nie nudzę sie w domku z Lilusią, po prostu nie wyobrażam sobie nie odezwać się... tyle nas łączy :-/

Byłam z Lilcią u pediatry, jak co miesiąc kontrolnie (bo dziś 13 miesiączków kończy) - waży 9700 czyli bardzo ładnie :-)

przy okazji - Hani, Jasiowi i Maksowi - :ico_tort: z okazji trzynastego :-D

piszę bloga :-D znów!!!! heheh zobaczymy jak długo...

Lilcia coraz dłuższe dystanse pokonuje :-) a spotkaliśmy takiego chłopca w przychodni, 12,5 miesiąca, matka jego mówi, że on chodzi od miesiąca... ja patrzę a on porusza się 1,5 -2 kroki i pupa - pomyślałam, że tak Lilka chodzi od 2 miechów :-D stwierdzam - kwestia interpretacji ;-) hihi

zdjęcia Kasiulko słodkie - dziękuję pięknie :-D Konrad kawał macho - lalunia Amielia by mu się przydała :ico_oczko: trzymamy kciuki...

a np. Sosna, nie daje się uprosić o newsy co u Zuzi, jakieś fotki - nie to nie :-P

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 lis 2007, 18:56

mazia otóz jest taki programik http://imageshack.us/ powinnas dac rade gdyby co to pytaj

A ja tam tez już Sosny prosić nie będę nie o nie, ilez można, nikogo na siłę się na forum nie zaciągnie i tyle

[ Dodano: 2007-11-08, 17:59 ]
A tam Maritko, mój opis, otóż 1 grudnia wracam do roboty i już!!!! Ocipieje siedząc w domu, uciekam do ludzi troszke :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

08 lis 2007, 19:50

Hej! Wczoraj miałam coś napisać, bo poczytałam ale nie miałam już sił. Jak wyszłam do pracy o 7.50, to wpadlam tylko do domu na pół godzinki o 11.00 i z powrotem :ico_noniewiem: . Wróciłam o 20.00 :ico_szoking: Co prawda ostatnie dwie godzinki spędziłam w kawiarni ale... Mam urwanie głowy, bo m.in. 11 listopada się zbliża i przygotowuję akademię z tej okazji (próby, próby oczywiście po godzinach pracy).
[glow=orange]STO LAT DLA Kubusia[/glow]!! Margo, dlaczego nie zajrzałaś??
asiu, gratuluję! A Wiki z kim będzie, jak wrócisz do pracy? Z opiekunką??
kasiulka, towarzystwo w pracy godne zaufania to podstawa a lizusów to i ja nie cierpię :ico_nienie:
maritko, nerwy cię dopadły? Spokojnie... A Maciej ostatni raz był u lekarza w lipcu, profilaktycznie nie chodzę, bo z chorymi dziećmi w przychodni siedzieć nie zamierzam :ico_zly: . Niby są dwa wejścia, jedno dla dzieci zdrowych a drugie dla chorych ale drzwi które dzielą pomieszczenia są zawsze otwarte i chore dzieci przechodzą do przychodni zdrowych :ico_puknij:
[shadow=cyan]Joachimku[/shadow], życzę ci zdrówka :588:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 lis 2007, 20:31

Wiki tatą :-D będzie zostawać, zamiana ról teraz

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

08 lis 2007, 21:44

wpadam na moment.

dziewczyny co się dzieje?czy to już koniec naszego forum?nie wierzę,że to brak czasu :ico_nienie:

u nas troszkę lepiej z joachimkiem.chyba leki działają.

Asia--może to i dobra transakcja z mężem :-D teraz niech on się wykarze w opiece.dobry pomysł.

uciekam na serialowy wieczór NA WSPÓLNEJ.

DO JUTRA :ico_haha_01: :ico_papa:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

08 lis 2007, 22:04

Cześć dziewczyny :-D
mam chwilę bo Maksiu śpi ale dwie ostatnie noce były tragiczne. Chyba idą mu kolejne zęby a w dodatku złapał wirusa grypy jelitowej i wczoraj wymiotował na zmianę z rozwolnieniem ... :ico_placzek: Dziś już lepiej ale nadal jest słaby. Nawet nie wiem kiedy i gdzie on to cholerstwo złapał :ico_noniewiem: Nawet na dwór nie wychodziliśmy.

Trochę Was dziś poczytałam ale i tak połowę już zapomniałam :ico_puknij:

Widzę Asieńko,że wracasz do pracy :ico_brawa_01: Nawet to na jakiś czas to jest jakaś odskocznia. Niech tatuś się przekona jak to jest w domu z córeczką :ico_oczko:

Mery, szoruj te podłogi i może jeszcze w tym roku się spotkamy :-D Byłaś u lekarza???

Marittko, to już prawie końcówka więc humorki przychodzą różne ale żeby u Iwci też .... Czy o czymś kochana nie wiemy? :ico_oczko:

Zdrówka dla Joachimka!

Kasiulka filmik bomba :ico_brawa_01:

Chloe widzę, że jesteś pilną panią nauczycielką - przygotowania po pracy hoho :ico_oczko:

Oczywiście buziaki i życzenia samych słodyczy dla Kubusia z okazji roczku :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Marittko dziękuję za pamięć o 13 m-cu Maksia :-D , dla Lili duuuży buziak ode mnie i Maksia :ico_buziaczki_big:

Boszeee jak mi się nie chce chodzić na to szkolenie :ico_noniewiem: Szczególnie od wczoraj, kiedy Maks jest chory to nie mogę się kompletnie skupić .
Jak to wszystko się zmienia kiedy ma się dziecko.... zupełnie inne priorytety :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 lis 2007, 23:19

Hejka wieczorkiem :ico_haha_02:

Nellu-zdróweczka dla Maksia,biedactwo,takie "dwustronne zwroty" to go dopiero wymęczą :ico_olaboga:
I dla Joachimka -buziaczki

Bartek mi zaczął kasłać,jak zasnął i się rozgrzał,to myślałam ,że go zamęczy :ico_placzek: a może to na zęby :ico_noniewiem: ,oby...

Nellu-u mnie to typowo jesienny dół,w poniedziałek poszłam do urzędu i nie udało i sie załatwić sprawy i tak mnie to zdołowalo,że nie mogę jakos humorku odzyskać.Wiesz ja bym chciała jeszcze jednego maluszka,tylko zdrowy rozsądek zabrania tak mysleć :ico_puknij: .Przy Bartusiu czuje się taka młoda... :ico_oczko:

Asiu fajnie,że się oderwiesz od codzienności i fajnie,że możesz sie zamienic z mężem,bo opiekunki...różnie to bywa :ico_szoking: , a tata -niech się teraz on popisze :ico_oczko:

Chloe -ty pracusiu :ico_oczko: ,ale 11.11 będziesz zbierać hołdy :-)

Uciekam spać ,bo skoro jest kaszel ,to i nocka może być ciężka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

08 lis 2007, 23:20

Hello
No jestem w końcu :-D
Asiu- no to niedługo do pracy, super zawsze to coś inego niż ciagłe siedzenie w domcu, ciekawe jak mężuś będzie się spisywał i czy zatęskni za pracą, zobaczy jak to jest 24 na dobę z dzieckiem, a tak wogóle to Twój pomysł na ta zamienę?

Nell- Zdróweczka dla Maksa- bidulek i oczywiście buziaki z okazji miesięcznicy :ico_haha_01: podłogi jadę szorować w sobotę :-D mam nadzieję, że w tym roku sie spotakmy, a u lekarza nie była, jakoś mi przeszło, moze to od żołądka było nie wiem - w każdym razie jest ok. Kornel ostatnio spać nie może budzi się w nocy z płaczem, te zębiska chyba go męczą;

Anetko- moze przejdzie Joachimkowi , super, ze juz jest lepiej

Kasiulka- zdjęcia świetne jak zwykle, ale mały to już łobuziak z kobitka się kąpie, to dopiero kasanowa wyrośnie :ico_oczko: :-D

Iwcia , Maritka- nie smutajcie się, mnie też chwilami bierze podły nastró, to przez ta porę roku chyba, ta pogodajest przygnębiajaca, uśmiechnijcie się proszę i to już :-D :-D :-D pokazać zębiska :-D

Buziaki dla Jasia i Hani

A ja czekam na męża jest jeszcze domciu coś kombinuje w kibelku z umywalką :ico_haha_01: mały śpi, czasem się budzi, poprasowała,, zjadłam kolacyjkę i padam ze zmęczenia, dzisiaj Kornel jakis marudny dzień miał, dobrze, ze jutro mama przyjezda troche odsapnę

A na forum roche pusto sie robi niestety, niektóre dziewczyny juz prawie wcale nie zagladaja, szkoda

Miłej nocy papa

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

08 lis 2007, 23:29

Mazia-ja dzięki Asi w końcu wstawiłam fotkę,skorzystaj z tego programu ,który ci podała(http://imageshack.us/) a tu masz dalsze instrukcje
1. wyszukujesz zdjątko
2. zanacz sobie pozycję resize image?
3. host it
4. a potem między nawiaski [img]...[/img] wkejasz ostani kod (Direct link to image)
i gotowe .Ja zrozumiałam to i ty dasz radę :ico_oczko:

Maritko a może podesłałabyś jakieś foteczki apartamentów Różyczki,bo nie wiadomo ile mamy czasu na podziwiania :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Teraz to już do jutra :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość