Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 lis 2007, 11:29

halllo :-D
Jasnie Pani :), :ico_brawa_01: super,na pewno się spotkamy
martuchafrost, super foteczki Frania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja wczoraj też chciałam tu wkleić parę fotek,na innym wontku zdążyłam a później jak tu to już post nie wchodził i mnie wywaliło na dobre :ico_noniewiem:
Co do bukowania biletów to M dla nas wziął w Wiz Air czy jakoś tak :ico_wstydzioch: mam nadzieję,że z przebukowaniem na wcześniej nie będzie problemu :ico_noniewiem: :ico_sorki:
Soczki jabłuszkowe dawałam już w 4 miesiacu ale nie bardzo moje chciały go pić,chyba był za kwaśny dla nich a jak miały zaparcia to dawałam rumianek,no i jak już miałam posłodzić to glukoza bo od cukru też mogą być zaparcia a np Gabi strasznie się z nimi męczyła i robiła kupkę nawet raz na 7 dni.
lucy23, mam nadzieję,że odzyskasz kasę :ico_sorki:

Ja dziś na 19 idę do fryzjera,trzeba się odchamić trochę :ico_haha_01: :ico_haha_01: No i jak polecę do wielkiego świata trzeba do ludzi być podobną lansować się trzeba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 lis 2007, 11:35

zubelek, jak idziesz do fryzjera to nie polecam balejage (bo jak bedziesz chciala robic odrosty w UK to ci z 50 F wyjdzie), ani skomplikowanych ciec (bo zanim znajdziesz dobrego fryzjera to moze troche minac, a angielskim to bym sie juz nie dala ciac, bo jak ostatnio poprosilam o obciecie koncówek, to mi franca 20 cm wlosow prawie upitolila). Ale Marta ma krotkie wlosy, to pewnie jakiegos dobrego fryzjera w Belfascie zna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 lis 2007, 11:48

Jasnie Pani :), o rany ani lekarzy ani fryzjerów :ico_haha_01: Ja tylko pasemka zrobie,farbnęłam już włosy i na to pasemka.No i końcówki trochę podetnę,w razie co to farbować i ścinać sama sobie potrafię a jak odrosty z pasemek będę to wyrównam na jeden kolor.Ja rzadko do fryzjera chodzę,bo zawsze sobie sama scinam i farbuję ale czasami mam taką potrzebę żeby mnie ktoś pomiział :ico_smiechbig:

[ Dodano: 09-11-2007, 11:06 ]
Jasnie Pani :), a 20 cm końcówek to cała zawartość mojej głowy :ico_smiechbig:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 lis 2007, 13:22

dzien dobry!
zaraz malego na szczepionke musze zaciagnac a piernik usnal i spi :ico_olaboga:

i na zakupy!!! i oczywiscie byla klotnia o kase z moim szanownym mezem bo ten to by najklepij wszystko wlozyl w oszczednosci a zyl na powietrzu... normalnie taka mam sknere w domu ze szok! dobrzez ze jest oszczedny ale wiecie czasem to przesada :ico_noniewiem:

jasnie pani za fotelik sie placi niestety jak za miejsce bo praktycznie bierzesz miejsce.. jesli infant na kolanach to nie placisz za dzieciaczka

madziorka nie zamierzam odpadac w nigerii internet tez juz maja :ico_oczko:


pewnie wpadne dopiero w poniedzialaek wiec poki co calujemy mocno i trzymajcie sie cieplutko kochane

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 lis 2007, 13:24

julie_377, ale jak za bilet sie za ten fotelik placi????

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

09 lis 2007, 13:26

julie_377, no to masz oszczędnika faktycznie hehe,mój też chomikuje ale dzięki Bogu nie tak bardzo choć nic nie wiadomo jak to będzie w uk bo tam na początek trzeba będzie przycisnąć pasa.ale patrząc na to jak w polsce ten pas już w kręgosłup gniecie :ico_haha_01: to nie powinno być aż tak źle :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lis 2007, 13:54

cześć laski, ja przez dwa dni nie mogłam wwejść do Was, ale nie ze względu na problemy z TT tylko ze względu na propblemy z szanownym synochem :-D co do kompa zasiadałam to mnie ciągnął za rękę i wołał "mama mhmhmmmmmmmm" co oznacza "mama weż mnie i ponoś trochę bo nóżki bolą, a ja może bym sie zdrzemnął troszkę " .

Madziorka co do marudzenia nocnego Twojego maluszka, to może już mu zębiska idą...

dzisiaj u mnie była HV , było badanie Tośka takie ogólne badanie na 18 miesiąc życia...wszystko jest w porzadku a te bóle w nózi to rzeczywiscie rozwojowe.

[ Dodano: 2007-11-09, 12:55 ]
Jasnie Pani :) pisze:Juz postanowione - RUSZAMY DO BELFASTU :ico_oczko:

no to duzo Was z tego Belfastu :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-09, 13:02 ]
julie_377, to dobrze ze jest oszczedny, wyjdzie Wam to na dobre :ico_oczko:
zubelek, szybko uda Wam sie pasa w UK poluzować, zobaczysz :ico_oczko:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

09 lis 2007, 14:13

czesc kobietki
ja dzis mam pierwsza wizyte w szpitalu tutaj w ealing hospital na 1.30 takze powoli sie zbieram ,a moze ktoras z was rodzila w tym szpitalu,to moze mi cos napisac jak bylo i czy zadowolona.
dziewczyny ja nie pisze zbyt wiele ,ale codziennie was czytam.jak juz urodze to napewno czesciej wtrace swoje trzy grosze,no i oczywiscie bede sie mogla radzic doswiadczonych kolezanek :ico_sorki:
dobra je zmykam zajrze pozniej .pozdrawiam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 lis 2007, 14:18

julie ale nam chodzilo o zabranie fotelika wraz z bagazem a nie na poklad samolotu, tak jak wozek
ale pewnie tez trzeba placic skoro nie wspomnialas o tym...
no coz nie zrozumialas nas heheh zakrecona

jasnie pani no to super. ale bedziecie miec paczke w belfascie... zaprosicie mnie chociaz na weekend? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-09, 13:20 ]
monika powodzenia na badaniu, zdaj relacje... ealing to niedaleko od watford
buzka

a co z fela???

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lis 2007, 14:31

madziorka hihi, a ja teraz całkiem niedaleko watford mieszkanm :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość