Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 lis 2007, 11:19

karolas Hekkate Eva dzieki

Hekkate gratulujemy zabka. Daniel tak jak Tymek nie ma jedynek a ma dwojki. male wampirki:)

Eva wam tez gratulujemy zabka:) swietny kojec. jak to firma, bo tez chcielibysmy kupic

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

09 lis 2007, 11:49

hej kobietki!
A ja wczoraj od godziny 21:00 d0 3:00 byłam z mężem i teściową na giełdzie.
Jechałam tak z własnego wyboru, chciałam się trochę rozerwać i pogimnastykować i było bardzo fajnie :-D a ile się mandarynek i winogrona najadłam hihihi
mamcia koniecznie wklej fotkę tego domku z kartonu, jestem ciekawa jak wygląda, masz talent nie ma co :ico_brawa_01:
Iwona bardzo fajny ten fotelik, który wkleiłaś...właśnie tez mi o taki chodzi :-)
karolas pewnie że możesz pisać o tym, z checia bym zajrzała do tego sklepu z takimi używanymi rzeczami, czasem można coś ciekawego znaleźć. ul. Hetmańska, coś mi to mówi....musze zapytać tatę żeby mi wytłumaczył po chłopsku gdzie to jest i jak pojadę za tydzień do szkoły to zajrzę tam. A może chcesz sie ze mną tam przejechać?
Eva ja również przyłączam sie do gratulacji :ico_brawa_01:
kaszelek mam nadzieję, że nie będę żałować tej decyzji ale nie pojadę dziś do lekarza...a to dlatego, że dziś w nocy Agatka ani raz nie zakasłała...myślę że syrop zaczyna działać (mam nadzieję).
Mam z kolei inny problem, Agatka oczywiście ślicznie przesypia całą noc od 20:00 do 8:00, ale między czasie przebudza się oczywiście na jedzonko i uwaga co 3 godziny :ico_szoking: i domaga sie butelki, oszukałam ją raz herbatką i był ogromny płacz. Tak więc w nocy wypija 4 butelki mleka z kleikiem, dawniej wypijała 1-2. CO robić, zagęszczam mocno a ona i tak głodna...czasami czekam - myślę moze zaśnie i przestanie wołać "mniam" ale gdzie tam, przebudza się wtedy i ciagnie mnie za włosy :-) I taką sytuację mam od 5 nocy chyba już, może minie...może to dlatego że teraz dużo więcej ruchu ma (spacerujmy po nóżkach). CO mówicie?

[ Dodano: 2007-11-09, 10:53 ]
Tak myślałam, że moze budyniem jej mleczko zagęścić, może to by ją na dłużej zasyciło, ale czy mogę już Agatce dawać budyń? Chyba nie, co?

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 lis 2007, 12:04

Dorota.M. no z tym jedzeniem to nie wiem. Tymek tez ma bardzo duzo ruchu. intensywnie cwiczy raczkowanie, chodzi trzymany za raczki i w ogole nigdzie nie usiedzi spokojnie a noc przesypia od 19.30 do 7 bez zadnego jedzenia. a moze warto byloby sie wybrac do pediatry i chociaz o to zapytac.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

09 lis 2007, 12:06

Spoznione zyczenia dla Kacperka :ico_tort: i Tymka :ico_tort: ciekawe co u nich?

eva,hekkategratulujemy zabkow :ico_brawa_01:

hekkatetez fajne to krzesełeczko macie

Dziewczynya co myslicie o takim foteliku, nie widzialam nigdy takiego,moze ktos z waszych znajomych uzywal,xczy dziecku w nim wygodnie
http://www.allegro.pl/item263379899_now ... 18kg_.html

evakojec super,tez mamy bo kupilismy na wakacje ale podsunelas mi pomysl,moze zamienie lozeczko na ten kojec,maly bedzie wszystko widzial no i nie uderzy sie o zadne szczebelki,ja mam graco tez kolorowy wiec w pokoju by weselej bylo

[ Dodano: 2007-11-09, 11:10 ]
dorotkaPatryk tez sie budzi na jedzonko i w ogole ostatnio coraz czesciej sie budzi, daje mu zwykle jesc o 12 w nocy i potem ok. 5 a w miedzyczasie bujam i klade z powrotem do lozka,tez jest bardzo ruchliwy, nigdzie nie usiedzi,czasami mam wrazenie ze jest nadpobudliwy, potrafi siedziec i sie sam bawic moze jakies 5 min a ptem wyrusza zwiedzac mieszkanie i je duzo, i jeszcze jak widzi ze my jemy to sie bardzo domaga jakby nie jadl nie wiem ile,czy wasze dzieci tez takie głodomorki?

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

09 lis 2007, 12:13

Iwona bardzo fajny jest ten fotelik, lurcze bardzo mi sie podoba...Fotelik też musze mieć nowy, ale dostanę od siostry mojej czyli Agatki chrzesnej na gwiazdkę :-)
kelly o to jedzonko pytałam już pediatrę, to znaczy jak byłam w przychodni ze dwa tygodnie temu tak sobie wstąpiłam zwazyć i mierzyć Agatkę i ona już wtedy mi powiedziała, że mogę mocniej jej mleko zagęscić, to będzie dłuźej wytrzymywać, ale to nie pomogło :-)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

09 lis 2007, 13:08

dziki dziewczynki za gratki ;)

Iwona77 pisze:eva kojec super,tez mamy bo kupilismy na wakacje ale podsunelas mi pomysl, moze zamienie lozeczko na ten kojec,maly bedzie wszystko widzial no i nie uderzy sie o zadne szczebelki,ja mam graco tez kolorowy wiec w pokoju by weselej bylo


ja wlasnie dlatego zmienilam lozeczko na kojec bo Dominis czesto puszczal sie lozeczka no i konczylo sie to loadowaniem na szczebelkach :(
szukałam jakiejs metki ale nie moge jej znaleźć a tez nie mam jak obracac teraz tym kojcem zeby zobaczyc go z wszystkich stron... jak mezus przyjdzie to zapytam sie moze on pamieta co to za firma hhihihihihi

a Dominis zjadl ładnie prawie calego Danio wypil jeszcze troszke mleczka i spi

a u nas wlasne zaczelo padac i zrobilo sie strasznie ciemno... brrrr
i chyba to pada deszcz ze sniegiem
a moja Nacia nie wziela parasolki do szkoly... oj zmoknie biedulka

sesila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 15 maja 2007, 14:33

09 lis 2007, 14:18

Dorota u nas z jedzeniem też jest różnie, Patrycja zazwyczaj budzi się 2 razy na butlę i też podawanie innego napoju nie skutkuje, domaga się mleczka. Choć ostatni tydzień pobudki są rzadsze tz tylko jeden raz je mleko. Nie mam pojęcia od czego to zależy, bo zawsze wieczorem dostaje bule o tej samej porze, więc......

Dziękujemy za gratulacje dotyczące ząbków. Jednocześnie gratulujemy wszystkim posiadaczom nowych ząbków.

Ewa kojec super.
Iwona77, my mamy fotelik coneco i jesteśmy zadowoleni.właśnie taki:
http://www.allegro.pl/item262919278_fot ... w_wa_.html
Ten, który ty oglądasz, jest super.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

09 lis 2007, 14:49

Dorota.M., wkleje wieczorkiem zdjatka domku hihihihi co prawda nie taki piekny bo to tylko karton z przypeitym kawalkiem materialu hihihii, ale Julcia sie w nim chowa,,a jak sie cieszy i w kuku sie bawimy, teraz ten karton stoi sobie na srodku pokoiku hihihi zasmieca mi w sumie mieszkanko ale co tam, Julcia ma przynajmniej zabawe hihihi

[ Dodano: 2007-11-09, 13:52 ]
echhh Julenka miala dzis w nocy goraczke, a ja obiecalalm dzis corce znajomej ze ja wezme do miasta, dalam dzis Julence pandaolku i jest spokojniesza, goraczki nie ma, w domku jednak burdel bo przy Julci czasu nie mialam dzis, a ona o 14 przyjezdza, narazie Julenka spi, ale cos mi sie zdaje ze nigdzie nie pojedziemy tylko w domku posiedzimy, a ta goraczka to w sumie neiwiem od czego dokladnie, bo chora byla Julcia, katerek i kaszelek wczoraj i przedwczoraj ale bez goraczki, i lekarz zdecydowal sie jednak ja zaszepic, ( druga dawka pneumokoki ) i to chyba od szczepienia, bo jej chorobsko to katarek i kaszelek ale bez goraczki, juz niewiem hmmmm

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

09 lis 2007, 15:07

Wiecie co? Z mojej Asi to wielka zdrajczyni. Jakiś czas temu wam pisałam że nic nie sylabizuje. Niedługo potem zaczęła gadać 'bubu'. A dziś? Ciągle gada 'baba' albo 'bam'. A miała zacząć od 'mama' i masz. Tyle jej powtarzałam 'mamamamama' a ona zaczęła 'baba'. Chyba muszę z nią poważnie porozmawiać.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 lis 2007, 15:39

DOROTA.M. ale mnie ucieszłyło to ze o mnie pomyslałas i mogłybysmy sie razem wybrać na Hetmańska hi hi hi :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no własnie mozemy tylko musze zapytać meza jak pojdzie do pracy a ty mi napisz ewentualnie w ktory dzień bys chciała acha ale to jest czynne tylko w soboty do chyba 14.00 to ty w szkole jesteś a w niedziele jest nie czynne bbbbbbbbuuuuuuuu :( przykro mi.
No to mam nadzieje ze dobrze bedzie z Agatką jak nie kaszlała to oki :) bedzie git. Co do jedzenia nocnego to kompletnie nie wiem co ci doradzic, na budyń to moze i juz pora jest ale raczej w dzien wiesz bo w nocy nic słodkiego nie powinny nasze szkraby dostawac kurcze moze ona ma wieksze zapotrzebowanie na wapń przy ząbkowaniu co? nie wiem zupełełnie ale 4 flaszki to duzo strasznie ja podaje cycusia ale juz kończę hi hi hi hi kolejny miesiąc to mówie ale jak zamienie cycusia na butelke to bedzie jedna butelka :)
LUTOWKI AMLEKA PO WIZYTCE U LEKARZA
No ja swojej decyzji jak zwykle nie załuje i dobrze ze posżłam z nia bo mała ma zapalenie górnych dróg oddechowych :( na pograniczu z zap. oskrzeli wiedziałam bo cos mi ten kaszel bardzo brzydki sie wydawał wiecie :(. Ale nie dostała antybiotyku bo jest w dobrej kondycji, jest pogodna, nie gorączkuje takze dostała bactrim, witaminki, mucosolvan wykrztusny i tyle narazie, jesli do wtorku sie nie poprawi i kaszel bedzie nadal brzydki to miałam sie stawic na kontrole i wtedy ewentualnie po antybiotyk . Jednak lekarka nasza pediatra jest o tyle super bo jest konkretna i mówi mi ze ona by dała skierowanie Amelce do pulmonologa bo za czeste sa te jej brzydkie kaszelki i katarki a w tak młodym wieku nie mozna tego zlekcewazyc bo pozniej moze sie to odezwac jak sie teraz zaniedba pozniej moze wyjsc jakas alergia albo co gorsze nawet ASTMA :(. Wiec woli dac skierowanie do pulmonologa-od chorób oskrzeli i płuc a ze z Kacpim jestem zapisana na wizytke akurat na wtorek to mi pasi bo wezme ja od razu tez ja jednym zamachem :). Pediatra cos mowila ze moze pulmonolog poprostu zaleci jakieś wziewy na pół roku Amelcie ustwi zeby ochronic te oskrzela i pluca bo tak to ciągle bedzie nawracaci bez sensu zobaczymy co powie jak pojdziemy we wtorek :(-zmartwilam sie troche bo jednak wziewy to leki sterydowe ale juz lepiej ponoc podac steryd ktory dziala miejscowo na konkretna parię organizmu niz faszerować stale antybiotykami ktore obciazaja serduszko i wątrobę z dwojga złego wole jednak te wziewy a cos trzeba zadziałac bo nie chce zeby u niej sie ASTMA odezwała kiedyś o nie nie nie !!!!
Takze poki co nie jest tragicznie ale wesoło tez nie ;) jestem dobrej mysli momo wsystko :)
HEKKATE dzieki jesteś kochana juz podaje Ci mojego maila, no własnie tak myslałam ze mozesz miec mało czasu ale pewnie nas czytasz hi hi hi
Karola81@gmail.com dziekuje serdecznie,buziaczki slemy i gratulujemy kolejnego zebolka :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
EVA1977 dobrze i całe szczescie ze Dominisowi apetyt wraca huraaaaaaaaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mozliwe ze to od zabkow nie chciał jeść :). Kojec fajowy ale ma teraz duzo miejsca do zabawy i snu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość