Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

07 lis 2007, 20:37

ja sie czesto zastaniawiam po co ludzie tak mataczą , utrudniaja ... czasami przeciez wystarczy powiedziec prawde - straszna bo straszna ale prawde ..... wtedy według mnie mozna cos zrobic ........ ale jak sie kreci i maci ....... Boze jak mozna zostawic 4 dzieci i kobiete z ktora sie je ma .... to poprostu wyrachowane i podłe ..... dobrze ze chciaz finansowo wspiera ...... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

07 lis 2007, 20:50

Najsmieszniejsze z tego wszystkiego jest to ze on mowi ze to moja wina bo to ja jego zostawilam i wrocilam do polski ... bo to przezemnie dzieci nie maja ojca, Ciagle ostatnio mnie pyta czy polece tam jeszcze raz sprobowac.... bo to ja powinnam sie starac utrzymac ten zwiazek , a ja nawet gdybym chciala to bym sie bala... a teraz to juz nawet nie chce !!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 lis 2007, 20:33

oj oj .....

a ja to mam dzis takiego :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dzieci piszcza , krzycza .... a ja juz nie mam siły ...... zmeczona jestem ....... poprostu mam ochote czasami w dzien na chwile spokoju .........a
ON dzwoni i tak sobie mysle ,ze to chyba takie sztuczne utrzymywanie przy zyciu .... bo niby co nas jeszcze łączy ??? telefony ?? rozmowy ?? da sie tak przetrwac 2 lata ?? ...... sama nie wiem .......

ale za to nie długo złamie abstynencie sexualna heheh i to z nim ...... jhahhaaha

bo oni maja tak taka mozliwosc ... i jestesmy umowieni na poniedziałek na 13 30 hahaha troche to takie szczuczniie wywoływane ale bo takiej abstynencj i to mi chyba juz wszystko jedno ....... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 lis 2007, 22:24

No a D. powiedzial sam prawde, to co mialam mu wybaczyc, no niby szczery byl, niby mu z tym ciezko. Ale to juz drugi raz , raz wybaczylam, to moze pomyslal ze tak w kulko bede wybacza.

No to Kulka :ico_oczko: ale nie moge zrozumiec , Ty chcesz, czy tylko tak. :ico_wstydzioch: kercze no bo czytam i nie rozumiem

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 lis 2007, 22:35

no ja chce ale ze wzgledu na to ze jest w zakładzie karnym to nie mozna kiedy sie chce tylko wytedy kiedy oni wyznacza termin ehehhe ......

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 lis 2007, 22:47

no teraz rozumiem :ico_puknij:

kiedy im sie zechce, hehe

Kulka, kochana, jezeli jestes pewna ze kochasz go i to TEN, no to chyba bedziesz czekac
:ico_noniewiem: ale jezeli poznasz kogos, no to jakos nie przyjemnie bedzie, jak mu wtedy to powiedziec. Trzymam z calej sily kciuki za Was.

M0rD3CzKa, no dobrze ze masz sily , ze juz nie chcesz do niego wracac.
A ta "kobieta", jak mogla, przeciez dobrze wiedziala, ze ma nie tylko zone, jeszcze i dzieci.
Nie wiem, nigdy nie kochalam zonatego faceta,
ale nawet jakby to wolalabym cierpiec, ale w obcy ogrodek ani rusz :ico_nienie:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lis 2007, 00:27

KUlka, ja nie raz mam nerwy jak dzieciaki daja czadu, ale nie bardzo mam mozliwosc odpoczac od nich ... chyba juz sie przyzwyczailam :ico_noniewiem:
A nie bedzie Ci''glupio'' tak na tej wizycie?? Chociaz... :ico_noniewiem: w sumie to moze dodac pikanterii :ico_oczko:
lulu81, moj tez sam powiedzial , ale jak dla mnie to zbyt pozno pomyslal ...nie musial po raz 2gi z nia zamieszkiwac... zreszta szkoda slow na takiego :-D

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

09 lis 2007, 11:06

M0rD3CzKa, rozumiem że nieraz ci cięzko ale masz kochane maluchy ;) A twój mąz przeszedł samego siebie :ico_olaboga:

lulu81, no to się przeliczył :ico_oczko: twarda babka z ciebie :ico_brawa_01:

KUlka, jak ci zalezy to wytrzymasz te 2 lata :ico_oczko: ale musisz byc pewna że go kochasz :ico_oczko: A seksik w zakladzie karnym może byc podniecający z odrobinką adrenalinki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

09 lis 2007, 16:42

M0rD3CzKa pisze:lulu81, jasne ze Cie pamietam :ico_haha_02: co Ci faceci wyprawiaja :ico_olaboga: dobrze ze mu nie wybaczylas :ico_noniewiem: ja mysle ze jak juz raz facet cos zmajstruje a kobieta mu wybaczy to znow to zrobi bedac pewnym ze zawsze mu sie uda :ico_zly:


święta racja!
tylko że racja racją, a serce sercem...
i tu jest problem!

kulka o rety.... jeszcze do gazet to dali...

mordeczka rany ale historia :ico_szoking: u mnie w sumie podobnie... tzn że najpierw spotykał się z przyjaciółką i u niej nocował - bo z nią porozmawiać chciał (a ja w ciaży sama po nocy i nie wiem co się z nim dzieje bo nie raczył napisać że na noc nie wróci). Potem jak do polski wróciłam to dowiedziałam się że razem zamieszkali. Ale oczywiście nic między nimi nie ma - to tylko dlatego żeby koszty utrzymania były niższe i więcej mógł nam przesyłać i częśćiej przyjeżdżać. taaaaaaaaaaaaaa
nie wysłał ani grosza, nie przyjechał już ani razu....
i ciekawa jestem czy ta jego "przyjaciółka" w ciąży nie jest :ico_ciezarowka: to by wyjaśniało dlaczego nie oddał wózka, fotelika, ubranek i zabawek antka..............

dupki i tyle!

podziwiam cię że powolutku od nowa zbudowałaś swoje życie! twoje dzieciaki pewnie dumne że taką dzielną mamę mają...
wszysktieog najlpeszego z okazji pół orczku dla kacperka!

ech nie wiem co ci faceci sobie myślą...
jak tak wogóle można.......

kulka żartujesz????/ hahahahahahahah mają dzień na seksik?????/ o rany........

llulu tamta baba, jak i każda inna co kręci ze związanym z kimś facetem 0 nie mówiąc już o dzieciach to wg suka i nic więcej! jak tak można,.......moja matka mówi ze i takiej sięnoga podwienie bo nie można budować szczęścia na czyimś nieszczęściu
oby tak było!

ja już po wizycie babki z opieki społecznej - sympatyczna babka, powiedziała że na 90 procent wygram sprawę o pozbawienie praw - ale że to trochę potrwa, bo to powazna sprawa i pochopnie nic nie robią... Podbudowała mnie na duchu! no i powiedziała że sędzina tez fajna mi się trafiła i mam się nie bać rozprawy (to już w poniedziałek!!)

staram się nie myśleć o w. - bo mnie krew zalewa jak to robię!
że tak najzwyczajniej w świecie się wymiksował jakby nic sięnie stało - i keidy ja sobie nerwy psuję na urzędy, nie dosypiam od pół roku, wychowuję dziecko które tez jest jego jakby nie było - to on się zabawia z tą pindą!!!!!! w najlepsze.......
a ja niedługo zapomnę jak penis wyglada (większy niż te dwa centymetry antka :ico_haha_01: )
on se pije, bawi się, baraszkuje w łóżku - a ja....?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

09 lis 2007, 18:00

mukaa, faceci... smieszy mnie juz to ze facet mieszkajac z kobieta w jednym domu i majac z nia wspolne lozko mowi ze nic ich nie laczy... moj S. tez mowil ze to ekonomia... ze tak taniej i moze odlozyc ...Kacperek dziekuje za zyczenia...
Wiecie co ... wczesniej wydawalo mi sie ze ... zadko sie zdarza ze malzenstwa rozchodza sie majac malutkie dziecko ... niewiem ale jakos tak wyobrazalam sobie ze skoro jest dzidzia to mama i tata sie bardzo kochaja ... :ico_puknij: a tu widze ze to zludzenie ... echhh
mukaa pisze:a ja niedługo zapomnę jak penis wyglada (większy niż te dwa centymetry antka )
ja juz zapomnialam :ico_placzek: :-D a moze by tak cos znalesc :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_szoking: :-D :-D
Ostatnio zmieniony 13 sty 2008, 05:22 przez M0rD3CzKa, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość