Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lis 2007, 23:02

madziorka hihi pisze:no cos ty marta hihi nie sa az tak profesjonalne hihi

moze nie są , ale są bardzo oryginalne :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-09, 22:03 ]
Maggie pisze:Ignacy sliczne imię i nadal mi się bardzo podoba , ale jak sobie pomyslę , jakie miałby ten mój dzieciaczek problemy z iimieniem tu w Anglii...to może lepiej nie, a chcemy tu zostać na stałe.

no a tutaj jak Jego imie wymawiają???? bo na mojego mówią Franko bo tak im lepiej niż Franek, albo Franio :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 lis 2007, 23:15

A Ignacy po angielsku to Iggy :-D :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lis 2007, 23:20

martuchafrost pisze:no a tutaj jak Jego imie wymawiają????

Antosia...?
-Antoni-tak jak u nas :ico_oczko:
martuchafrost pisze:bo na mojego mówią Franko

hehe, fajnie :one:
z Jankiem nie będzie takiego problemu jak z Ignacym :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

09 lis 2007, 23:20

hey kochane mamuski!!!
Pieknie dziekuje Wam za zyczenia urodzinowe,jestescie kochane mamuski!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_buziaczki_big: stawiam :ico_tort: :ico_zdrowko: oczywiscie!!!
Gosiu dla Ciebie jeszcze raz wirtualne buziaki na urodzinki!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: Ale Ci pieknie Tomus wazy i mierzy,duzy z niego mezczyzna :ico_brawa_01: :ico_haha_02: !!!a co do mowienia to sie nie martw,ma dopiero 2 latka,na pewno sie juz za niedlugo tak rozgada,ze uszy Cie beda piekly :)
Tyle kobiety naklikalyscie,ze malo co pamietam :ico_olaboga: :ico_szoking: ... wiec dzis musicie mi wybaczyc,bo kiepsko sie czuje,wczoraj mialam glos jak kastrat,ledwo co mowilam..
Martus przepraszam,ze wczoraj nie odebralam jak dzwonilas,ale najzwyczajniej w swiecie zasnelam,dopiero Bablu mnie obudzil po 23,zebyc wskoczyla pod prysznic :ico_szoking: .. Franio przesliczny,jaki wystrojony :ico_brawa_01: ,super ta koszulka naprawde bombowa ,rosnie Ci w zaskakujacym tempie!!!
Co do wanienki,to jak zacznie siedziec to bedzie ok,Vinee tak jak Antos Maggie do tej pory sie w niej kapie!!!
Madziorka gratulujemy kupola musimy to uczcic i brawa dla Leosia za bycie prawidziwym mezczyzna na szczepionce!!
Julie pewnie przygotowania pelna para do urodzin!!!No mamy nadzieje,ze nas nie opuscisz jak pojedziecie do Nigerii!!!
Kasi.k a Wy pewnie sie juz szykujecie do chrzcin Vikusi,bo z tego co pamietam to wlasnie sa w ta niedziele!!
A zapomnialam Wam napisac mamuski,ze nasza Kasiula vel Skarpeta napisala mi maila i przeslala zdjecia Lenki z urodzin,bardzo dziekuje Wam za zyczenia urodzinowe,i pisala,ze postara sie wpasc i sama wklei fotki z urodzin!!!a ja Wam tylko powiem,ze Lenka wygladala cudnie,jakie ona ma piekne dlugie wloski,sliczna dziewczynka!!!! :ico_buziaczki_big:
Dziewczyny musicie mi dzis wybaczyc,ale glowa mi peka,zaczelam brac antybiotyk,bo okrzela mi swiszcza,Vinee juz sie czuje dobrze,wariuje na calego!!!
Dzis pierwszy raz polaczyla dwa wyrazy :-D :ico_brawa_01: poza tym Bablu dzis zaczal weekend nocek a w poniedzialek ma wolne :ico_brawa_01: wczoraj bylismy ogladac jeden domek,w sumie byl niezly,super okolica,ale mial pare minusow i w koncu sie nie zdecydowalismy...w poniedzialek jedziemy ogladac nastepne..zdam Wam oczywiscie relacje!!!
A teraz juz lece sobie zrobic herbate z cytryna i chyba pedem do lozka!!!
A mamuskom,ktorym nie odpisalam,(co nie znaczy,ze o nich zapomnialam)przesylam gorace buziaki :ico_buziaczki_big:
Pozdrawiam rowniez nowe mamuski na watku!!!
Ostatnio zmieniony 09 lis 2007, 23:24 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 3 razy.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lis 2007, 23:21

Jasnie Pani :) pisze:A Ignacy po angielsku to Iggy :-D :-D

akurat iggy...nie bardzo mi się podoba :-D

[ Dodano: 2007-11-09, 22:27 ]
Ilonka zdrówka zyczymy , kuruj się kobieto :ico_buziaczki_big:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

09 lis 2007, 23:35

my ciagle myslimy nad imieniem i jakos nie mozemy sie zdecydowac,no i teraz trzeba pomyslec o imieniu dla corci :-) bo wczesniej zastanawialismy sie nad imieniem dla chlopca.jeszcze wogole nie mam typow

[ Dodano: 2007-11-09, 22:40 ]
a co do zdjec to kiedys probowalam wkleic ale nie udalo mi sie i sobie odposcilam.wstyd sie przyznawac ale naprawde slabo sobie radze z komputerem :ico_wstydzioch: z suwaczkiem tez bez waszej pomocy bym sobie nie poradzila :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-11-09, 22:45 ]
ilonka ja rowniez dolanczam sie do zyczonek urodzinowch :ico_tort: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 lis 2007, 23:46

Monika a macie juz jakies chociaz typy imion???? wpisz plis, a jak masz problem ze zdjęciami to Ci pomożemy :ico_oczko:
Ilonuś duzo zdrówka kochana :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
a telefonem sie nieprzejmuj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

09 lis 2007, 23:58

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: [size=150][shadow=yellow]DLA ILONKI[/shadow][/size]

madziorka ja lecialam wizzarem i naprawde nie bylo problemu z fotelikiem moglam go oddac z bagazem lub zaproponowali mi zebym wziela na poklad lub zostawila przed samolotem i wzielam go na poklad

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 lis 2007, 00:27

Ilonka 100 lat i duzo zdrowka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Gosia tez swietowala ????????? sto lat Gosiaczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

a mi oddali kaske za bilet :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

10 lis 2007, 00:34

lucy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość